58 520 75 35
+48 798 568 568

Zamień
W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy nową przełomową usługę - zamianę nieruchomości. Stawiamy na skuteczność i nowe technologie, dlatego jako jedyna Agencja nieruchomości w Polsce dysponujemy bogatą bazą ofert na zamianę oraz posiadamy unikatowy systemem komputerowy, który pozwala nam na dopasowanie w przeciągu kilku sekund nieruchomości pod względem konkretnej zamiany. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dopasować potrzeby naszych Klientów i przeprowadzać skuteczne transakcje z korzyścią dla obu stron.

Zamiana nieruchomości  - dla kogo?

Naszą nową usługę kierujemy przede wszystkim do:

- Klientów realizujących transakcje wiązane (sprzedających nieruchomość i jednocześnie poszukujących nowego lokum),
- Klientów nieposiadających środków finansowych pozwalających na pokrycie wkładu własnego bądź zakupu gotówkowego,
- Klientów spłacających kredyty hipoteczne w obcej walucie,
- właścicieli nieruchomości objętych wysoką hipoteką, której wartość jest zbliżona lub przewyższa wartość nieruchomości,
- Klientów którzy wykupili mieszkanie od gminy i skorzystali z bonifikaty, których sytuacja życiowa dyktuje konieczność zmiany mieszkania,
- Klientów w innych sytuacjach życiowych np. konieczność zamiany mieszkania na większe, trudności z utrzymaniem dużego mieszkania.

 
Gwarancja bezpiecznej transakcji

Nasi Doradcy reprezentują tylko i wyłącznie Twoje interesy! Podczas całego procesu zamiany służymy fachowym doradztwem i dopilnujemy wszystkich kwestii formalno-prawnych.
Dodatkowo każda transakcja zamiany objęta jest ubezpieczeniem, co daje naszym Klientom gwarancję, co do rzetelności, poprawności i bezpieczeństwa współpracy.
 

Jeżeli masz więcej pytań odnośnie usługi zapraszamy do kontaktu -  zadzwoń 730 007 071 lub wyślij zapytanie na adres: zapytanie@partnerzy.pl. 
Formularz kontaktowy

Live Chat