58 520 75 35
+48 798 568 568

Sylwetki

 
Michał KosiedowskiMichał. Studiował na renomowanej niemieckiej RWTH Aachen. Po powrocie do Polski rozpoczął swoją przygodę, jak się później okazało życiową, z branżą nieruchomości. Na początku była to jedna z trójmiejskich agencji, z której wyniósł doświadczenie wykorzystane potem do założenia własnej. W 2000 roku powstała marka Partnerzy Nieruchomości. Potrzebował zaledwie trzech lat, aby jego agencja nieruchomości stała się liderem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Pomorzu. Postawił na rozwój zarówno struktur personalnych, jak i technologicznych, co zaowocowało  stworzeniem agencji zaliczanej do grona największych pośredników w kraju. Jego maksyma życiowa – Wszystko jest możliwe.        

 
Marzena KuczekMarzena. Ukończyła studia o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Z rynkiem nieruchomości związana od 1995 roku, rozpoczynając prace w jednym z trójmiejskich biur nieruchomości, gdzie szybko awansowała na stanowisko menadżerskie. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz ekspert i doradca rynku nieruchomości. Współuczestniczyła w wykreowaniu największych i najprężniej działających biur nieruchomości w Polsce. To spod jej skrzydeł wypłynęło wielu doskonałych pośredników z branży nieruchomości. Wychodzi z założenia, że firmę tworzą ludzie i to oni są głównym czynnikiem jej sukcesu.


Piotr RatajczakPiotr. Absolwent WSAiB na kierunku Gospodarowanie Nieruchomościami. Od zawsze interesował się branżą nieruchomości, dzięki czemu swoją pracę traktuje w kategoriach - powołania oraz misji. Oczekuje od życia tego, co najlepsze, dlatego postanowił związać swoją przyszłość z najlepszą Agencją Nieruchomości w trójmieście jaką jest firma PARTNERZY Nieruchomości. Pracę rozpoczął w 2013 roku na stanowisku Agenta. Dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy osiągnął jedne z najlepszych wyników sprzedażowych firmy. Dziś jestem Dyrektorem Zespołu i przekazuje swoją wiedzę oraz umiejętności współpracownikom, tworząc jeden z najlepszych zespołów handlowych. Swój sukces zawdzięcza indywidualnemu podejściu do współpracy z Agentami oraz "pozytywnemu inspirowaniu do osiągania wymarzonych celów". W pracy z Klientami wyznaje zasadę: "Najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie z profesjonalnie zrealizowanej transakcji", dzięki temu Klienci chętnie nawiązują ponownie współpracę i polecają go swoim znajomym.

 

Mateusz DettlaffMateusz. Niedawno jeszcze rozdarty pomiędzy Londynem a Gdańskiem, lecz ostatecznie swoja dobrze rozwijającą karierę w hotelarstwie porzucił dla trójmiejskiego rynku nieruchomości. Swoje pierwsze kroki w zawodzie Agenta stawiał w firmie PARTNERZY Nieruchomości sp. z o. o. Wiecznie zaabsorbowany pracą, uwielbia biegać, chodzić do teatru czy opery. Podróże wszędzie gdzie się tylko da stały się jego nowym celem życiowym, odkrywanie samego siebie i stawianie siebie przed najwyższymi "górami" to jego ostatnie postanowienie. Przez całe dzieciństwo i część młodości nie miał sobie równych na basenach czy pływalniach.


Anna WojtiukAnia. Pochodzi z Mazur od 14 lat mieszka w Gdańsku. Studiowała na Politechnice Gdańskiej Budownictwo Wodne i Morskie, ukończyła również podyplomowe studia z Wyceny Nieruchomości. Po studiach pracowała w biurze projektowym. 1,5 roku spędziła w Islandii. Mama Niny. Lubi muzykę i kino, fascynuje ją turystyka niekonwencjonalna.


Monika StrzałkowskaMonika. Karierę zawodową rozpoczynała w branży finansowej. Jej przygoda z rynkiem nieruchomości trwa od 2008 roku. Swoje doświadczenie zdobywała u boku profesjonalnych pośredników nieruchomości. Od 2014 roku związana z firmą PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.. W swojej pracy najbardziej lubi to, że ciągle coś się dzieje, a poznawanie ciekawych ludzi daje ogromną motywację do pracy. Jak każda mama perfekcyjnie łączy pracę doradcy z obowiązkami domowymi. W wolnym czasie podróżuje z rodziną i przyjaciółmi. Jej ulubione miejsca to Tatry zimą, a Mazury latem.Kacper SadowskiKacper. Pochodzi z Kwidzyna, przez chwilę studiował na AWFie w Bydgoszczy, aktualnie studiuje geodezje i kartografie spec. szacowanie nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Prowadzi aktywny tryb życia (sporty walki, siłownia, crossfit) ceni sobie dobrą, zdrową kuchnie. Pracował w różnych miejscach w Polsce w Gdańsku, Łodzi, Olsztynie oraz w Anglii. Interesuje się psychologią. Wierzy, że dzięki pozytywnemu myśleniu i odpowiedniemu działaniu można wszystko osiągnąć.
Marta. Pochodzi z Mazur. Studiowała na KUL-u, ukończyła również studia podyplomowe z Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Długo pracowała w firmie ubezpieczeniowej, ale dopiero w Pośrednictwie odnalazła swoją pasję. Poza pracą lubi muzykę, dobre kino, spacery z dziećmi oraz jazdę na rowerze.

Karol Korzeniecki
Karol.
Pochodzi z Kartuz. Z wykształcenia prawnik. Przez kilka lat związany z Olsztynem. Zdobył doświadczenie w pracy w egzekucji sądowej. W 2011r. przeprowadził się do Gdańska. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata małej Poli. Fascynują go podróże. W wolnej chwili lubi obejrzeć dobry spektakl teatralny oraz zagłębić się w literaturze reportażu.

AneataAneta. Od ponad 10 lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. Pracowała zarówno w bankach i w pośrednictwie kredytowym. W swojej pracy najbardziej lubi bezpośredni kontakt z ludźmi. Wolny czas spędza z rodziną, ma dwójkę dzieci w wieku 7 i 11 lat oraz 3 psy. Uwielbia czytać.

GrzegorzGrzegorz. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku administracja. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie Expander. Z rynkiem nieruchomości związany od 2007 roku. W pracy zawodowej najbardziej lubi bezpośredni kontakt z Klientami. Prywatnie pasjonat spływów kajakowych, ekonomicznych gier planszowych oraz rodzinnego wypoczynku poza miastem.
NataliaAdam. Urodził się w Giżycku. Do Gdańska przyjechał w 1999 roku, aby studiować na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Ma ponad 7-letnie doświadczenie w handlu i obsłudze Klienta. Ukończył również szereg kursów z zakresu skutecznej sprzedaży, zarządzania i rozwoju osobistego. Szczery i pełen optymizmu, którym "zaraża" innych członków zespołu. Największą radość sprawia mu praca z ludźmi, dlatego po godzinach uczy m.in jazdy konnej. Prywatnie tata 3-letniej Hani, fan gotowania i muzyki - w szczególności muzyki rockowej i metalowej. Jego motto życiowe brzmi: Nie można zmienić kierunku wiatru, ale             można odpowiednio ustawić żagle.

NataliaAnna. Ukończyła prawo na Uniwersytecie w Toruniu. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Z branżą związana od 1995 roku. W firmie PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o. zatrudniona na stanowisku Doradcy finansowego. Wcześniej pracowała m.in jako Kierownik Biura Obsługi Klienta i Sprzedaży, zajmowała się również obsługą kredytową firm deweloperskich. Rzetelna i skrupulatna, uczestniczka licznych szkoleń z zakresu komunikacji i negocjacji z Klientem. Interesuje się psychologią, a także florystyką i dekorowaniem wnętrz. 


NataliaMarcin. Urodzony w Gliwicach, wychował się w Rudzie Śląskiej i zaraz po skończonej szkole średniej w poszukiwaniu przygód wyprowadził się na drugi koniec Polski. W Gdańsku rozpoczął studia i zainicjował swoją przygodę z marketingiem, szlifując wrodzone predyspozycje do handlu. Osiągając liczne sukcesy i przodując w rankingach sprzedażowych, zdecydował się na krok w stronę nieruchomości, z którymi wiąże swoją przyszłość. Poza pracą jest miłośnikiem muzyki, działa jako sesyjny i solowy gitarzysta i wokalista, a w wolnych chwilach podróżuje autostopem. Jego życiowe motto to podstawa prawa rzymskiego: Chcącemu nie dzieje się krzywda.  


Natalia
Grzegorz.
 Pochodzi z Zielonej Góry. Ukończył studia magisterskie na wydziale Prawa i Administracji (kierunek: europeistyka) na UMK w Toruniu. Przez pół roku studiował też prawo na Universidad de Salamanca w Hiszpanii. Z branżą nieruchomości związany od 2010 roku. Posiada ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o nieruchomości komercyjne. Uwielbia podróże, fascynują go Stany Zjednoczone, jest też fanem kuchni azjatyckiej i sportów ekstremalnych. Jego życiowe motto to: “Nie mam marzeń, bo marzenia są dla ludzi słabych. Ja mam cele i dążę do ich realizacji”.
NataliaMarta. 
Urodzona w Gdyni, lecz emocjonalnie związana z Gdańskiem, w którym się wychowała. Doświadczenie w pracy z Klientem zdobyła prowadząc przez kilka lat własną działalność gospodarczą. Od 2013 roku związana z branżą nieruchomości. Zoorganizowana i uśmiechnięta, Mama dwójki wspaniałych dzieci. Umiejętnie łączy pracę zawodową i życie rodzinne. Wolny czas spędza aktywnie w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.NataliaRobert. 
Urodzony i wychowany w Gdańsku. Ukończył Politechnikę Gdańską na wydziale Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki zdobywając tytuł mgr inż. Po ukończeniu studiów kilka lat pracował w zawodzie, jednak równolegle zgłębiał zagadnienia rozwoju osobistego oraz sprzedaży bezpośredniej. Efektywna praca nad własnym charakterem i coraz większe otwarcie się na potrzeby drugiego człowieka sprawiły, że zrezygnował z pracy elektronika na rzecz aktywnej sprzedaży, w której może służyć drugiemu człowiekowi. Uważa, że szczęśliwe życie, w którym realizujemy swoje cele, jest możliwe kiedy rozwijamy następujące cechy charakteru: spójność wewnętrzna, poczucie własnej wartości, proaktywność, poczucie obfitości, pozytywne myślenie.


NataliaIza. Pochodzi z Warmii i Mazur. W 2013 roku ukończyła studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego - specjalizacja chemiczno-analityczna. Chemia pozostała w sferze zainteresowań, a zdolność analitycznego myślenia przekłada  teraz na pracę z ludźmi. Wcześniej analizowała ich potrzeby odnośnie preferencji smakowych i dobierała potrawy w prestiżowej gdańskiej restauracji. Pracowała też w dziale sprzedaży w call center. Czas wolny spędza aktywnie - siłownia, fitness. Zimą preferuje wyjazdy w cieplejsze strony świata.


NataliaJustyna. Pochodzi z Mazur, z wykształcenia pedagog resocjalizacji. Ukończyła również dwuletnie studium informatyczne. W nieruchomościach od niedawna, natomiast wcześniej kilkanaście lat przepracowała w działach sprzedaży powierzchni reklamowej w prasie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Marysi i Jasia. Lubi czytać książki (interesują ją okres II wojny światowej), słuchać muzyki (niekoniecznie tej z odbiorników radiowych) i dobre kino.
NataliaEla. Ukończyła Filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim, przez wiele lat pracowała jako nauczycielka i korepetytorka języka angielskiego. Jej pasje to podróże z plecakiem po Europie i wycieczki po europejskich parkach rozrywki. W wolnych chwilach czyta książki przygodowe, ogląda filmy katastroficzne i gra w gry komputerowe. Interesuje się również rynkiem nieruchomości i od dawna marzyła o pracy w agencji nieruchomości.
NataliaMarek. 25 lat temu rozpoczął w Gdańsku swoją karierę zawodową. Motocyklista od zawsze dążący do realizacji swoich celów – również tych życiowych. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do przeciwności. Fascynuje go historia, głównie okres czasu wojennego, uwielbia podróże. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.


NataliaJakub. Jeszcze do niedawna przebywał w Wielkiej Brytanii. To tam, przez pięć lat, szkolił swój język i zdobywał doświadczenie m.in. w handlu i obsłudze klienta. Pochodzi z okolic Malborka, ale od historycznych zamków, zdecydowanie woli piłkę nożną, której jest oddanym fanem. Oprócz sportu interesuje się także modą męską oraz muzyką. W życiu kieruje się mottem: Wszystko jest możliwe, jeśli tylko chcemy to osiągnąć. W myśl tej zadasy zawsze stawia sobie wysokie cele i nie boi się nowych wyzwań, szczególnie tych na polu zawodowym.NataliaRobert. Z wykształcenia ekonomista oraz logistyk. Pochodzi z Tczewa, ale od dwóch lat mieszka w Gdańsku. To właśnie tu, przez 9 lat, konsekwentnie zdobywał doświadczenie w handlu i sprzedaży. W przeszłości prowadził również lokal gastronomiczny. Robert uwielbia podróże i motocykle. Twierdzi, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych i kieruje się mottem:  "Warto marzyć, bo tylko wtedy marzenia się spełniają". 
NataliaDominik. Uzależniony od bycia w ciągłym ruchu – fizycznym i umysłowym. Absolwent AWFiS w Gdańsku, doświadczony Trener Personalny, dla którego pozytywna motywacja, zaangażowanie oraz profesjonalizm są najważniejsze. Uwielbia wyzwania oraz nawiązywanie relacji z ludźmi, szczególnie gdy są one oparte na dążeniu do realizacji wspólnych celów. Nic więc dziwnego, że tak szybko odnalazł się w branży nieruchomości. To prawdziwy Partner, który stara się zarażać swoim mottem życiowym: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”. NataliaZbyszek. Pochodzi z Podlasia, z wykształcenia inżynier, z zamiłowania handlowiec. Przez kilka lat prowadził własną działalność handlową i szkoleniową. W wolnych chwilah czyta książki. Lubi również sport, jest kibcem tenisa ziemnego i piłki nożnej. W życiu kieruje się zasadą: Miło jest być kiś ważnym, ale ważniejsze jest być kimś miłym.
NataliaJoanna. Pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, aktualnie studiuje kierunek związany z nieruchomościami. W niedalekiej przyszłości chce zdobyć licencje rzeczoznawcy majątkowego. Całe życie związana z wolontariatem, ukończyła kurs skoczka spadochronowego.


NataliaBeata. Pochodzi z Człuchowa, ale 4 lata temu na stałe zadomowiła się w Gdańsku. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalizacji wczesnoszkolnej z logopedią, jednak wybór ścieżki zawodowej padł na pracę w handlu. To właśnie na tutejszym rynku zdobywała doświadczenie, m.in. na stanowisku kierownika w sklepie. Obecnie związała się naszą firmą i to właśnie w kierunku nieruchomości zamierza dalej się kształcić. Wolny czas najchętniej spędza w gronie przyjaciół, spacerując nad morzem, które jest dla niej najlepszym lekarstwem na wszelkie zmartwienia. Uwielbia zwierzęta (szczególnie swojego czworonożnego pupila), a także podróże, motoryzację i muzykę.


 

 Formularz kontaktowy

Live Chat