58 520 75 35
+48 798 568 568

Opinie naszych KlientówSprzedający: Jacek z Łostowic
Podziękowania dla Pani Beaty za sprzedaż naszego mieszkania. Agentka zajęła się wszystkim: od przygotowania mieszkania do sprzedaży aż po finalizację i całą papierologię. Trafiłem do Was z polecenia i na własnej skórze przekonałem się jacy jesteście skuteczni. Mogę spokojnie polecić dalej Waszą Agencję.
Data wystawienia opinii: 22.08.2017Sprzedający: Marek z Moreny
Mogę polecić Partnerów jako liderów na rynku trójmiejskim. Bardzo dobre promowanie ofert na portalach, duża aktywność w poszukiwaniu klientów. Agent Kamil energiczny i z dużym zapałem do pracy, dobrze współpracuję się z takimi osobami.
Data wystawienia opinii: 18.08.2017Sprzedający: Irena z Ujeściska
Panią Anie zachwalam i polecam wszystkim jeśli szukają eksperta do sprzedaży nieruchomości. Profesjonalna i zawsze uśmiechnięta Agentka. Fantastycznie wspominam naszą współpracę. Pani Ania szybko znalazła kupca na nasze mieszkanie, zajęła się wszystkimi formalnościami i skutecznie doprowadziła do sprzedaży.
Data wystawienia opinii: 14.08.2017


Sprzedający: Bożena z Żabianki
Muszę przyznać, że na początku nie byłam przekonana czy będę potrzebowała pomocy ze strony agencji nieruchomości. Po nawiązaniu współpracy z Panem Michałem i zakończonej sprzedaży nie wyobrażam sobie jakbym miała sama to wszystko załatwić. Agent odciążył mnie ze wszystkich spraw. Nie mam żadnych zastrzeżeń i serdecznie polecam Partnerów Nieruchomości.
Data wystawienia opinii: 08.08.2017


Sprzedający: Wojciech z Wrzeszcza
Sprzedaż kolejnej nieruchomości na pewno powierzę ponownie Państwa Firmie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do sprzedaży mieszkania. Rzetelna pomoc Pani Beaty, znalezienie kupującego szybciej niż się spodziewałem, co do umowy wszystko czarno na białym, adekwatna prowizja, żadnych nieścisłości. Jeśli miałbym ocenić Firmę od 1-5 bez zastanowienia daje Wam 5.
Data wystawienia opinii: 02.08.2017

Sprzedający: Jadwiga z Sopotu
Sprzedaż mieszkania nastąpiła bardzo szybko. Pan Karol zajął się całą transakcją ekspresowo a co najważniejsze kompleksowo! Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji pracy Agenta, której efektem jest tak pozytywnie zakończona sprzedaż mieszkania. Pomoc Waszej agencji w sprzedaży nieruchomości jest nieoceniona.
Data wystawienia opinii: 26.07.2017


Sprzedający: Grzegorz z Oliwy
Serdeczne podziękowania dla Pana Jakuba za pomoc w sprzedaży domu. Agent z dużym zaangażowaniem zajął się tematem. Dzięki jego pomocy przeszliśmy sprawnie i bezboleśnie przez tą transakcje. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam Was, bo faktycznie robicie kawał dobrej roboty!
Data wystawienia opinii: 21.07.2017


Sprzedający: Monika z Zaspy
Sprzedawałam mieszkanie na Zaspie razem z moją córką za pośrednictwem Pana Marka. Agent bardzo profesjonalny i kompetentny. Bardzo chwalimy sobie tę współpracę.Terminy i warunki umowy były dokładnie umówione i dopasowane, a dzięki sprawnemu działaniu sprzedaż zajęła nam niewiele czasu.
Data wystawienia opinii: 17.07.2017

Sprzedający: Barbara z Wrzeszcza
Jeśli Wasza Firma posiada więcej takich agentów jak Pan Grzegorz to na pewno jesteście najlepsi na rynku. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Agent zaangażowany na 100% w transakcję, życzliwy i rzeczowy. Bardzo dobrze wspominam prowadzoną sprzedaż przez Pana Grzegorza- wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecam!
Data wystawienia opinii: 11.07.2017

Sprzedający: Marek z Nowego Portu
Nie mogłem lepiej trafić niż do Pana Michała. Profesjonalny agent, przede wszystkim z bardzo dużą wiedzą. Zawsze mogłem liczyć na jego wsparcie i dobrą radę. Osoba godna zaufania, z którą można było sie dogadać. Zawsze mnie informował o przebiegu sprzedaży, nie miałem żadnych wątpliwości, że jestem w najlepszych rękach. Jeżeli będę przeprowadzał kolejną transakcję napewno skorzystam z pomocy Agenta- polecam!
Data wystawienia opinii: 04.07.2017

Sprzedający: Mieczysław z Nowego Portu
Współpraca z Panem Wojciechem i Panią Anią była udana. Dzięki klarownemu przedstawieniu warunków transakcji nie miałem żadnych wątpliwości. Finalnie zależało nam na szybkiej transakcji- dzięki współpracy Państwa Agentów udało sie to osiągnąć w bardzo krótkim czasie tak jak to sobie założyłem. Cieszę sie, że trafiłem do Państwa Agencji.
Data wystawienia opinii: 26.06.2017

Sprzedający: Magda z Wrzeszcza
Pani Kasia przejęła całą transakcję na siebie. Agentka wykazała sie dużą elastycznością jeśli chodzi o godzin pracy, co było dla mnie niezwykle istotne. Dzięki temu szybko i profesjonalnie doprowadziła do finalizacji transakcji. Nie musiałam o nic się martwić. Nic tylko polecać Taką Agentkę!
Data wystawienia opinii: 21.06.2017

Sprzedający: Wioletta z Przymorza
Jestem zachwycona jak szybko udało się sprzedać moje mieszkanie. Ogłoszenie jeszcze nie zostało wystawione na portale, a już byli chętni. Dzieki współpracy z Panem Patrykiem, a później również z Panią Izą transakcja przebiegła ekspresowo. Agenci na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze współpracowało mi się z Wasza Firmą. Zawsze mogłam liczyć na szybką odpowiedź i konkretne informacje odnośnie przebiegu transakcji. Polecam Was wszystkim!
Data wystawienia opinii: 16.06.2017
Sprzedający: Łukasz z Ujeściska
Przeprowadzona transakcja z Panem Karolem przebiegła bardzo dobrze. Agent profesjonalny, z bardzo dużą wiedzą, można na Nim polegać. Kontakt mieliśmy o każdej porze dnia, dzięki czemu na bieżąco dostawałem informacje o przebiegu sprzedaży. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Napewno skorzystam jeszcze z Waszych usług.
Data wystawienia opinii: 12.06.2017


Sprzedający: Jarosław z Oliwy
Wasza Agencja to był sztrzał w dziesiątkę. Wszystkie prośby i życzenia zostały spełnione, za co bardzo dziękuje Panu Robertowi. Podejmując współprace z Agentem czułem, że jestem w najlepszych rękach. Ja sam nie wiedziałbym jak się za to zabrać. Efekt końcowy- zachwycający. Teraz mogę spokojnie odetchnąć i cieszyć się, że trafiłem do Partnerzy Nieruchomości!
Data wystawienia opinii: 6.06.2017

Sprzedający: Karina z Witomina
Chciałam bardzo podziękować Panu Zbyszkowi za udaną transakcję. Dawniej sama pracowałam w nieruchomościach i miałam sceptyczną opinię na temat pośredników. Jednak przekonałam się, że Pan Zbyszek to świetny Agent. Kompetentny, kulturalny i zawsze pomocny. Współpracuję już od jakiegoś czasu tylko z Nim! Bardzo się cieszę, że trafiłam do tak rzetelnej i odpowiedzialnej osoby. Serdecznie polecam współpracę z Wami.
Data wystawienia opinii: 2.06.2017
Sprzedający: Marta z Łostowic
Bardzo się cieszę, że tak szybko udało się sfinalizować transakcję. To zasługa Pana Wojtka, który tak profesjonalnie i z bardzo dużym zaangażowaniem zajął się sprzedażą mieszkania. Cieszę się, że trafiłam na Agenta, który zadbał o korzystne warunki transakcji i zajął się formalnościami. Poziom Waszych usług jest na najwyższym poziomie, dlatego jeśli ponownie przyjdzie mi sprzedawać nieruchomość skorzystam tylko z Waszych usług!
Data wystawienia opinii: 30.05.2017

Sprzedający: Hanna z Zaspy
Moja transakcja z Panią Anią przebiegła fantastycznie. Agentka otwarta, sympatyczna, świetnie przygotowana- doskonale wiedziała jak sprawnie przeprowadzić nas przez proces sprzedaży mieszkania. Zawsze mogłam liczyć na kontakt z Jej strony niezależnie od pory dnia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Partnerzy Nieruchomości, jesteście najskuteczniejszą Firmą.
Data wystawienia opinii: 26.05.2017
Sprzedający: Magdalena z Przymorza
Słyszałam, że jesteście najlepszą Firmą w Trójmieście i faktycznie ja również mogę to potwierdzić! Nie spodziewałam się tak szybkiej sprzedaży. To zasługa Pana Kamila, którego serdecznie polecam. Agent spisał się na medal. Co najważniejsze dopilnował wszystkich formalności, które były dla mnie tak uciążliwe. Praca z takim pomocnym, sympatycznym, i energicznym agentem to sama przyjemność. Dziekuję za pomoc Państwa Firmie, na pewno będę Was polecać.
                                                                              Data wystawienia opinii: 22.05.2017
Sprzedający: Tomasz z Ujeściska
Mam bardzo pozytywne odczucia w związku z przeprowadzoną transakcją sprzedaży mieszkania z Panią Beatą. Agentka dopasowała się do moich potrzeb. Dostawałam klarowne informacje odnośnie wszelkich aktualizacji oferty jak i prezentacji nieruchomości. Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta cenię sobie najbardziej. Agentka zajęła się wszystkim od A do Z! Dzięki Waszej pomocy udało mi się sprawnie i bez kłopotu sprzedać mieszkanie. Polecam serdecznie.
                                                                              Data wystawienia opinii: 19.05.2017

Sprzedający: Filip z Wrzeszcza
Z Panią Martą współpracuję od dłuższego czasu. To nie pierwsza transakcja, którą Wam powierzyłem i jestem zachwycony! Nie mam żadnych zastrzeżeń, ciągły kontakt telefoniczny, spotkania dostosowane pod mój napięty grafik, wszystkie informacje przekazywane w sposób jasny i rzetelny. Polecam firmę Partnerzy Nieruchomości każdemu kto ceni sobie profesjonalność i wysoki standard obsługi klienta.
Data wystawienia opinii: 15.05.2017

Sprzedający: Teresa z Moreny
Sprzedaż mojego mieszkania przebiegła bez żadnych komplikacji.Mieszkanie został sprzedane w ekspresowym tempie.Polecam firmę Partnerzy, bardzo skuteczni.
Data wystawienia opinii: 11.05.2017Sprzedający: Ewa z Karwin
Rzetelne i profesjonalne podejście Pana Piotra spowodowały, że w dalszym ciągu z Nim współpracuję! Usługi na najwyższym poziomie. Biuro Nieruchomości godne polecenia!
Data wystawienia opinii: 04.05.2017Sprzedający: Marek z Chełmu
Transakcja została przeprowadzona bardzo szybko i na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony z Państwa usług i ze współpracy z Panem Wojtkiem. Z mojej strony wszystko bez zarzutów.
Data wystawienia opinii: 27.04.2017Sprzedający: Grażyna z Oruni
Transakcja z Panem Patrykiem przebiegła bardzo dobrze.Jestem zadowolony ze współpracy z Państwa firmą. Pan Patryk świetnie się spisał i dopilnował całej sprzedaży mojej nieruchomości.Polecam.
Data wystawienia opinii: 21.04.2017Sprzedający: Emilia ze Śródmieścia
Szybka i solidna transakcja! Pan Krzysztof działa bardzo szybko i profesjonalnie.Mogłam liczyć na stały kontakt z agentem.
Data wystawienia opinii: 19.04.2017Sprzedający: Mirella z Jasienia
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Pan Jakub zajął się bardzo profesjonalnie transakcją, czułam się bezpiecznie. Każdemu będę polecać Państwa firmę.
Data wystawienia opinii: 14.04.2017


Sprzedający: Anna z Łostowic
Jestem bardzo zadowolona z Państw usług, to już trzecie mieszkanie sprzedane z Państwem. Wypełniacie swoje obowiązki w stu procentach ! Jesteście bardzo profesjonalni.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Elżbietą. Mogę ze spokojnym sumieniem dalej polecić Państwa Agencję.
Data wystawienia opinii: 11.04.2017

Sprzedający: Bożena z Zaspy
Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Jetem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam Pana Marka, bardzo inteligentny,pomocny i przede wszystkim skuteczny agent.
Data wystawienia opinii: 07.04.2017


Sprzedający: Aleksandra z Moreny
Mieszkanie sprzedane w tempie ekspresowym, wszystkie formalności przebiegły bez problemu. Jestem zadowolona do tego stopnia, że kolejne mieszkanie również sprzedaję z Agencją Partnerzy Nieruchomości. Po pierwszej transakcji wiem, że jest to najlepszy wybór. Jeśli poszukują Państwo lidera sprzedaży na rynku nieruchomości to polecam skontaktować się z tą firmą.
Data wystawienia opinii: 12.01.2017
Sprzedający: Piotr z Osowej
Wyrazy podziękowania dla Pana Marka, któremu sprzedaż mieszkania zajęła mniej niż dwa tygodnie. Nie mogłem trafić lepiej podczas poszukiwania agencji nieruchomości. Jestem przekonany, że ta agencja zasługuje na miano najlepszej i najskuteczniejszej w Trójmieście. Zasilam grono zadowolonych klientów Agencji Partnerzy Nieruchomości.
Data wystawienia opinii: 09.01.2017
Sprzedający: Katarzyna z Gdyni
Moja ocena za przeprowadzenie transakcji to mocne 6 ! Agent prowadzący sprzedaż odznaczał się bardzo dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Praca z takimi osobami to sama przyjemność. Agencja zasługuje na polecenie.
Data wystawienia opinii: 04.01.2017

Sprzedający: Aneta z Moreny
Miałam okazję współpracować z agencją Partnerzy Nieruchomości i była to niezwykle miła i przyjemna współpraca. Moje mieszkanie cieszyło się zainteresowaniem, a negocjacje przebiegły bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Finalizacja transakcji okazała się formalnością. Zdecydowanie polecam wszystkim tę agencję.
Data wystawienia opinii: 28.12.2016
Sprzedający: Grzegorz z Oruni Górnej
Partnerzy Nieruchomości to Agencja, która zasłużyła na pozytywną opinię. Dzięki Państwa wykwalifikowanemu agentowi sprzedaż mojego mieszkania była formalnością. Nie musiałem wykazywać żadnej inicjatywy, bo wszystkim profesjonalnie zajęła się Pani Asia. Oferta mieszkania była promowana w najlepszych portalach z nieruchomościami, dzięki czemu tak szybko pojawił się zadowolony nabywca. Bez wątpienia będę korzystać z Państwa Agencji.
Data wystawienia opinii: 20.12.2016Sprzedający: Jolanta z Wrzeszcza
Agencja godna polecenia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji ze względu na czas sprzedaży oraz cenę satysfakcjonującą obydwie strony. Wszystko przebiegło bez zarzutów, a ja dołączam do grona zadowolonych klientów.
Data wystawienia opinii: 16.12.2016

Sprzedający: Monika z Nowego Portu
Kompetencja i fachowość w swoim zawodzie – tak mogę opisać przesympatycznego agenta Pana Zbyszka, który błyskawicznie sprzedał nasze mieszkanie. Jest to osoba, która dopilnowała wszelkich formalności, dzięki czemu od początku do końca proces sprzedaży przebiegał bez problemów. Serdecznie pozdrawiam.
Data wystawienia opinii: 15.12.2016

Sprzedający: Maria z Wrzeszcza
Z konieczności sprzedaży mieszkania rozpoczęłam współpracę z agencją Partnerzy Nieruchomości. Mój wybór nie był przypadkowy, według mnie jest to najbardziej skuteczna agencja nieruchomości na trójmiejskim rynku. Dzięki współpracy z tą firma udało mi się zaoszczędzić czas i zrealizować zamierzony cel. Skuteczność i profesjonalizm to atuty tej firmy dostrzegane w każdym działaniu.
Data wystawienia opinii: 14.12.2016
Sprzedający: Agnieszka z Ujeściska
Współpracowałam z Panem Jakubem przy sprzedaży mojego mieszkania i muszę przyznać, że to bardzo kompetentny i pełen wiedzy agent. Dostałam odpowiedź na każde moje pytanie i czułam, że trafiłam na profesjonalistę. Mieszkanie sprzedane w mgnieniu oka, będę na pewno polecać Państwa agencję.
Data wystawienia opinii: 06.12.2016
Sprzedający: Katarzyna z Wrzeszcza
Skorzystałam z usług pośrednictwa Agencji Partnerzy Nieruchomości ze względu na świetne opinie, które o niej słyszałam i czytałam. I jestem kolejną zadowoloną klientką, która z przyjemnością dodaje pozytywną opinię. Współpraca z Panią Beatą była czystą przyjemnością, dzięki czemu sprzedaż mieszkania okazała się bułką z masłem. Dziękuję za szybką i bezproblemową transakcję.
Data wystawienia opinii: 05.12.2016

Sprzedający: Irena z Przymorza
Rzetelna i solidna agencja nieruchomości. Po podpisaniu umowy z agentem minęło zaledwie 10 dni i mieszkanie miało nowego właściciela. Jak dla mnie jesteście bezkonkurencyjni !
Data wystawienia opinii: 05.12.2016

Sprzedający: Piotr z Siedlec
Serdecznie polecam Agencję Partnerzy Nieruchomości. Bardzo dobry kontakt z Agentem, miła atmosfera, fachowość, dostosowanie się do potrzeb i możliwości klienta to atuty tej współpracy. Bardzo dziękuję Panie Marku za poświęcony czas. Pozdrawiam
Data wystawienia opinii: 02.12.2016

Sprzedający: Andrzej z Ujeściska
Kompetencje, fachowa wiedza i profesjonalizm szczególnie wyróżnia Agencję Partnerzy Nieruchomości. Pan Dominik zajął się perfekcyjnie sprzedażą naszego mieszkania i przede wszystkim skutecznie. Biuro godne polecenia, moim zdaniem najlepsze w okolicy.
Data wystawienia opinii: 02.12.2016
Sprzedający: Karolina z Gdyni
Ogromne podziękowania dla Pana Karola, z którym miałam przyjemność współpracować. Kompetentny, inteligentny i bardzo życzliwy Agent. Cała transakcja została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Z mojej strony wszystko bez zarzutów. Będę gorąco polecać.
Data wystawienia opinii: 01.12.2016

Kupujący: Iwona z Wrzeszcza
Kupiłam mieszkanie współpracując z agentem z waszej Agencji Panem Andrzejem i chciałam bardzo podziękować za super profesjonalne podejście do tematu. Jest to osoba zdecydowanie na swoim miejscu i z pewnością polecę go każdemu kto będzie tego potrzebował. Pozdrawiam -kolejna zadowolona klientka.
Data wystawienia opinii: 01.12.2016

Sprzedający: Jolanta z Wrzeszcza
Chciałabym podziękować Panu Andrzejowi za szybką i sprawną sprzedaż mojego mieszkania. Polecam !!!
Data wystawienia opinii: 01.12.2016
 
Sprzedający: Wojciech z Wrzeszcza
W tej agencji nieruchomości spotkałem się z profesjonalizmem, fachowością, szerokim zasobem wiedzy i przede wszystkim bardzo miłym podejściem do klienta. Miałem okazję współpracować z Panem Karolem przez dłuższą chwilę i w każdej dziedzinie mogłem liczyć na jego pomoc oraz wsparcie. Polecam gorąco.
Data wystawienia opinii: 23.11.2016

Sprzedający: Magdalena z Wrzeszcza
Podjęcie współpracy z Państwa Agencją to najlepszy wybór, którego mogłam dokonać. 20 dni – tyle czasu zajęło Pani Beacie znalezienie kupca na moje mieszkanie. Nie spodziewałam się, że sprzedaż mieszkania może być sfinalizowana w tak rekordowo szybkim tempie. Z ogromną satysfakcją piszę tę opinię i dołączam do stałych i zadowolonych klientów.
Data wystawienia opinii: 21.11.2016
Sprzedający: Renata z Żabianki
Korzystałam z usług Agencji Partnerzy Nieruchomości w ostatnim czasie i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalizm, punktualność, dostępność, wysoka kultura i pełne zrozumienie potrzeb obu stron było na pierwszym miejscu. Jest to najlepsza Agencja Nieruchomości w Trójmieście i każdemu mogę ją polecić. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Data wystawienia opinii: 18.11.2016
Sprzedający: Anna z Kolbud
Sprzedaż domu jest nie lada wyzwaniem, ale nie dla Agencji Partnerzy Nieruchomości. W niespełna dwa miesiące doszło do transakcji, co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Jest to zasługa Agenta, który ze mną współpracował. Rzetelność, pracowitość i kompetencje Agenta zaowocowały sprzedażą mojego domu. Na pewno będę polecać Państwa firmę.
Data wystawienia opinii: 17.11.2016
Sprzedający: Ewa z Gdyni
Chciałabym podziękować przesympatycznej Pani Ani, która zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Nie mogłam trafić na lepszego Agenta. Wszystkie formalności były załatwiane błyskawicznie i z dużym zaangażowaniem. Wystarczyło kilka prezentacji, aby mojego mieszkanie znalazło nowego, zadowolonego nabywcę. Polecam wszystkim współpracę z Agencją Partnerzy Nieruchomości, a szczególnie z Panią Anią.
Data wystawienia opinii: 16.11.2016

Sprzedający: Michał z Śródmieścia
Jestem bardzo zadowolony z Państwa pośrednictwa i doradztwa. W każdej chwili mogłem liczyć na pomoc ze strony Agenta, z którym współpracowałem. Z nałożonych zadań wywiązał się sprawnie i terminowo. Uprzejmość i zaangażowanie to cechy, którymi wyróżniał się Państwa Agent. Dziękuję za przemiłą współpracę.
Data wystawienia opinii: 16.11.2016
Sprzedający: Bogumiła z Przymorza
Chciałam podziękować agentowi Waszej firmy Panu Karolowi za szybkie i profesjonalne przeprowadzenie transakcji handlowej. Szczególną uwagę zwróciłam na wyjątkowy profesjonalizm, błyskotliwość umysłu no i oczywiście cierpliwość Pana Karola, pomoc w załatwianiu formalności. Pan Karol wywiązał się idealnie dbając zarówno o dobro kupującego jak i sprzedającego, wspaniały młody talent, który zasługuje na awans, dziękuję.
Data wystawienia opinii: 31.10.2016
Sprzedający: Małgorzata z Wrzeszcza
Pragnę tą drogą podziękować P. Piotrowi za profesjonalną obsługę w trakcie transakcji- sprzedaży mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z rzetelnego prowadzenia sprawy. Solidne wyjaśnienia i pomoc w załatwieniu różnorodnych spraw. Od samego początku wiedziałam, że powierzyłam sprzedaż mieszkania w dobre ręce. Dziękuję i będę powierzała innym Biuro Nieruchomości-Partnerzy. Z poważaniem i serdecznym podziękowaniem. 
Data wystawienia opinii: 17.10.2016
Sprzedający: Adam z Nowego Portu
Zależało mi na szybkiej sprzedaży mieszkania, więc rozpocząłem poszukiwania najlepszej agencji nieruchomości w Trójmieście. Z polecenia kolegi zdecydowałem się skorzystać z usług Państwa Agencji – był to strzał w dziesiątkę. Na pierwszym spotkaniu z Agentem przedstawiłem swoje oczekiwania co do współpracy, kładąc nacisk na maksymalnie szybką sprzedaż. W rezultacie po 30 dniach mieszkanie znalazło nowego właściciela. Jak najbardziej polecam !  
Data wystawienia opinii: 14.10.2016
Sprzedający: Jerzy z Gdyni
Indywidualne podejście do klienta, stały kontakt i rzetelność to cechy, które posiada Agencja Partnerzy Nieruchomości. Od rozpoczęcia współpracy do podpisania umowy sprzedaży mieszkania, minęły zaledwie dwa miesiące. Świadczy to o profesjonalizmie i dużym doświadczeniu Agenta, który nadzorował transakcję. Jestem ogromnie wdzięczny za nieocenioną pomoc jaką otrzymałem z Państwa strony.  
Data wystawienia opinii: 13.10.2016

Sprzedający: Czesław z Brzeźna
Podjąłem współpracę z agencją Partnerzy Nieruchomości ze względu na to, iż słyszałem o niej dużo pozytywnych opinii. Oczywiście nie zawiodłem się. Współpracując z Panem Robertem udało mi się zaoszczędzić czas i osiągnąć zamierzony cel. Agent zajął się wszystkimi formalnościami wzorowo. Polecam wszystkim tę agencję.  
Data wystawienia opinii: 07.10.2016

Sprzedający: Aleksandra z Pruszcza Gdańskiego
W czasie pierwszej rozmowy z Agentem, nie miałam wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistą. Szczegółowy opis nieruchomości oraz zdjęcia świetnej jakości zaowocowały transakcją sprzedaży mojego mieszkania. Praca z tak sympatyczną osobą to dla mnie duży atut. Na pewno będę polecać Państwa firmę.  
Data wystawienia opinii: 06.10.2016

Sprzedający: Maciej z Jasienia
Jestem pod wrażeniem, że sprzedaż mojego domu zajęła tylko kilka miesięcy. Po nieudanych próbach sprzedaży przez inną Agencję nieruchomości podjąłem współpracę z Agencją Partnerzy Nieruchomości co było strzałem w dziesiątkę. Jestem w 100 % usatysfakcjonowany całym przebiegiem transakcji.  
Data wystawienia opinii: 23.09.2016

Sprzedający: Bożena z Cisowej
Ogromne podziękowania dla Agenta, który zajmował się sprzedażą mojego mieszkania. Pan Piotr jest doświadczonym, kompetentnym i zaangażowanym we współpracę Agentem. Jeśli będę w przyszłości sprzedawać kolejne mieszkanie to tylko z Panem Piotrem.  
Data wystawienia opinii: 23.09.2016

Sprzedający: Isabella z Wrzeszcza
Agencja Partnerzy Nieruchomości jest dla mnie bezkonkurencyjna. Podejście Agentki, która nas obsługiwała zasługuje na pozytywną opinię. Pani Ola to pełna optymizmu osoba, której można zaufać w 100%. Dołączam do grona zadowolonych klientów.  
Data wystawienia opinii: 22.09.2016


Sprzedający: Tomasz z Śródmieścia
Cieszę się, że trafiłem właśnie na Pana Andrzeja. Od początku współpracy wzbudził moje zaufanie dzięki swojej wiedzy o nieruchomościach. Sprzedaż mieszkania z tak kompetentną osobą to tylko formalność. Na pewno w przyszłości będę polecać Agencję Partnerzy Nieruchomości.  
Data wystawienia opinii: 16.09.2016


Sprzedający: Agnieszka z Siedlec
Wraz z mężem jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani przebiegiem transakcji i obsługi ze strony Agenta. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. O taką wspólpracę nam chodziło.  
Data wystawienia opinii: 15.09.2016Sprzedający: Andrzej z Chełmu
Transakcja sprzedaży mojego mieszkania została przeprowadzona w niezwykle szybkim tempie. Agent na bieżąco informował mnie o wszystkich działaniach dotyczących sprzedaży. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu oraz rzetelnego podejścia do klienta. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność.  
Data wystawienia opinii: 14.09.2016

Sprzedający: Mirosław z Moreny
Przemiła i sympatyczna obsługa ze strony agentów. Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie. Na moje mieszkanie zgłosiło się kilku klientów, jeden z nich zdecydował się na kupno. Przyjemna i łatwa transakcja. Z chęcią polecę znajomym Agencję Partnerzy Nieruchomości.  
Data wystawienia opinii: 07.09.2016

Wynajmujący: Alina z Moreny
Jestem stałą klientką i za każdym razem zgłaszam się z moim mieszkaniem do Państwa. Tym razem zajmował się mną Pan Błażej, jeden z nowych agentów. Muszę przyznać,że agent wykazał się ogromną cierpliwością i wyrozumiałością dla mnie. Czułam się cały czas pod świetną opieką.  
Data wystawienia opinii: 01.09.2016

Sprzedający: Jolanta z Moreny
W 100 % mogę polecić Państwa Agencję jako sprawdzone miejsce w kwestii obrotu nieruchomościami. Efekty widoczne już po kilku dniach, kilku klientów oglądających, jeden zdecydowany. Pan Karol wykonał fantastyczną pracę i muszę przyznać, że jestem zaskoczona takim obrotem sprawy.  
Data wystawienia opinii: 01.09.2016

Sprzedający: Piotr z Karczemek
Skuteczność Pana Pawła jest fantastyczna. Nie minął miesiąc a moje mieszkanie zostało sprzedane. Żadnych problemów z klientami, z dokumentacją ani z kontaktem. Podoba mi się takie bezpośrednie i profesjonalne podejście do klientów.  
Data wystawienia opinii: 27.08.2016

Sprzedający: Łukasz ze Strzyża
Rewelacyjna współpraca! Agent przygotowany do każdego spotkania,duża wiedza na temat rynku nieruchomości. Profesjonalizm przez duże P! No i efekt w postaci sprzedanego mieszkania.  
Data wystawienia opinii: 27.08.2016

Sprzedający: Agata z Kiełpinka
Mieszkanie sprzedane w tak krótkim czasie oznacza wyłącznie zadowolenie klienta. Jestem szczególnie usatysfakcjonowana pracą z Panem Markiem, który jest bardzo cierpliwym człowiekiem i niezwykle profesjonalnym agentem. Zawsze był pod telefonem i spokojnie odpowiadał na wszystkie pytania. Bardzo przyjemna współpraca.  
Data wystawienia opinii: 26.08.2016

Sprzedający: Piotr z Żabianki
Pierwszy raz korzystaliśmy z usług Państwa agencji i jesteśmy bardzo zadowoleni.Sfinalizowanie transakcji przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Szczególne podziękowania należą się Pani Marcie. Zajęła się wszystkimi formalnościami, zawsze była gotowa do współpracy- o każdej porze i każdego dnia.Pani Marta to osoba otwarta, solidna i bardzo sympatyczna.  
Data wystawienia opinii: 26.08.2016

Sprzedający: Elżbieta z Pruszcza
Wystarczył miesiąc, aby moje mieszkanie zostało przez Państwa sprzedane. Milo było też współpracować z Panią Kasią, która zaraziła mnie pozytywną energią. Zero problemów z formalnościami, co najważniejsze. Jeszcze raz wielkie podziękowania !  
Data wystawienia opinii: 20.08.2016

Sprzedający: Zbigniew z Moreny
Cieszę się,że trafiłem na Agencję Partnerzy. Nie wiedziałem czego się spodziewać, ale Pan Mariusz przekonał mnie do skorzystania z usług. Bezproblemowa sprzedaż i świetny kontakt z agentem. Zaskoczyło mnie także, że jesteście tak elastyczni i umiecie się dostosować do klientów.  
Data wystawienia opinii: 19.08.2016

Sprzedający: Artur z Moreny
Rzeczywiście muszę przyznać, że Państwa Agencja zasługuje na tytuł jednej z najlepszych na rynku. W szczególności jest to zasługa Pana Piotra, który stworzył korzystne warunki do sprzedaży mieszkania. Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie po współpracy. Oby tak dalej.  
Data wystawienia opinii: 18.08.2016

Sprzedający: Kamila z Żabianki
Wyrazy mojej wdzięczności w należą się w szczególności panu Adamowi , który wspaniale poprowadził całą sprawę: był sumienny, cierpliwy (ja mam zawsze miliony pytań; w dodatku mieszkam za granicą), sympatyczny i bardzo taktowny; bardzo dobrze poprowadził całą transakcję sprzedaży. Panie Adamie, jeszcze raz za wszystko dziękuję. Wszystkiego dobrego!  
Data wystawienia opinii: 18.08.2016

Sprzedający: Iwona z Suchanina
Nie mam porównania z innymi agencjami nieruchomości, ale ta współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Agent zajął się wszystkim co powinien, zawsze odbierał telefon i czuwał nad formalnościami. Moim zdaniem tak to właśnie powinno wyglądać.  
Data wystawienia opinii: 12.08.2016

Sprzedający: Ewa z Suchanina
Wiele słyszałam o agentach pracujących w Agencji Partnerzy i zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Trafiłam na Pana Dawida, który okazał się bardzo uprzejmym, dobrze wychowanym i taktownym człowiekiem. Wykazał się fajną, niesztuczną postawą wobec klientów i nie wywierał presji na żadnej ze stron.  
Data wystawienia opinii: 12.08.2016

Sprzedający: Michał z Jasienia
Sprzedaż mojego mieszkania oceniam na piątkę. Pan Mariusz świetnie się spisał i dopilnował całej transakcji. Takiego agenta ze świecą dzisiaj trzeba szukać. Poleciłem Waszą firmę już wszystkim moim znajomym, którzy będę chcieli coś zdziałać na rynku nieruchomości.  
Data wystawienia opinii: 10.08.2016

Sprzedający: Łucja ze Stogów
Nie mogę być niezadowolona jeśli moje mieszkanie zostało sprzedane w 7 dni. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy i jestem zaskoczona takim tempem pracy. Oczywiście mile zaskoczona.Mogę ze spokojnym sumieniem dale polecić Państwa Agencję.  
Data wystawienia opinii: 06.08.2016

Sprzedający: Katarzyna z Moreny
Pan Grzegorz powinien zostać mianowany najlepszym agentem w firmie! Dawno nie miałam doczynienia z tak przesympatycznym i uczciwym sprzedawcą. W miesiąc udało nam się załatwić wszystkie formalności, znaleźć kupca i wydać mieszkanie. Naprawdę jestem wdzięczna za pomoc i zaangażowanie Pana Grzegorza.  
Data wystawienia opinii: 06.08.2016

Sprzedający: Maciej z Gdyni
Jak najbardziej jestem na tak! Z kilku powodów mogę wszystkim polecić Agencję Partnerzy. Profesjonalizm, życzliwe i ludzkie podejście do klienta i rzetelność. Rzadko można spotykać się takie zalety w przypadku biur nieruchomości. 
Data wystawienia opinii: 05.08.2016

Sprzedający: Iwona z Łostowic
Partnerzy Nieruchomości dla mnie to agencja pierwszej klasy! Nie spotkałam się z tak ludzkim podejściem do klienta i załatwiania spraw. Pan Mariusz okazał się super agentem i pomógł mi sprzedać szybko mieszkanie.  
Data wystawienia opinii: 30.07.2016
Sprzedający: Czesław z Sitna
Przez trzy lata męczyłem się ze sprzedażą mojego domu. W końcu zgłosiłem się do Państwa Agencji i okazało się, że to była trafiona decyzja. Pani Ola, mimo swojego młodego wieku wykazała się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością. Po miesiącu udało znaleźć się chętnych i doszło do umowy. Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy.  
Data wystawienia opinii: 30.07.2016

Sprzedający: Leszek z Śródmieścia
Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem. Bardzo owocna i konkretna współpraca z Państwa agentem. Mam nadzieję, że podobnie wyglądają wszystkie umowy w Agencji Partnerzy.  
Data wystawienia opinii: 29.07.2016

Sprzedający: Mariusz z Moreny
Wiedziałem, że są Państwo jedną z najlepszych agencji w Trójmieście, ale nie spodziewałem się takie efektu. Pierwszy raz byłem świadkiem tak błyskawicznej sprzedaży mieszkania! Nie chciałem wierzyć, że w 6 dni uda się znaleźć chętnych. Ale to zasługa Pana Karola, który naprawdę poświęcił cały swój czas dla nas.  
Data wystawienia opinii: 29.07.2016
Sprzedający: Monika z Śródmieścia
Duże podziękowania dla Pani Izabeli, która fantastycznie zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po współpracy z Agencją Partnerzy. Wielkie zaangażowanie i profesjonalizm ze strony agentki, która dołożyła wszelkich starań aby dokończyć transakcję.  
Data wystawienia opinii: 28.07.2016

Sprzedający: Michał z Zaspy
Nie byłem przekonany do skorzystania z usług pośrednika nieruchomości, ale sprzedaż mieszkania okazała się niezwykle skomplikowaną sprawą. Dopiero po rozmowie z Państwa agentką okazało się, że lepiej zlecić takie zadanie profesjonalistom. Pani Joanna rzeczywiście starała się tak jakby chciała sprzedać co najmniej swój lokal. Cenię sobie taką postawę.  
Data wystawienia opinii: 22.07.2016

Sprzedający: Sławomir z Chełmu
Moi znajomi sprzedając swoje mieszkanie zgłosili się do Agencji Partnerzy i byli zachwyceni jak sprawnie działają agenci w tej firmie. Za ich radą również skorzystałem z Państwa usług i nie żałuję. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu Pawle, który nadzorował moją transakcję. Minął miesiąc od zgłoszenia mieszkania a ono zostało tak szybko sprzedane! Wielkie dzięki! 
Data wystawienia opinii: 22.07.2016

Sprzedający: Zdzisław z Jasienia
Serdeczne podziękowania dla pana Pawła. Mieszkanie w gestii kilku "renomowanych" agencji od dwóch lat. Zero zainteresowania. Absolutnie NIKT nie zadzwonił ani się nie pokazał. I raptem telefon od Partnerów. W ciągu 3 tygodni kilkunastu klientów i w końcu ten właściwy (kupujący). Wielkie podziękowania! Polecam wszystkim sprzedającym. Kto nie wierzy niech po prostu spróbuje, przekona się że tylko Partnerzy Nieruchomości.
Data wystawienia opinii: 22.07.2016

Sprzedający: Irena z Rusocina
Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się trafić na Agencję Partnerzy i skorzystać z ich usług. Sprzedaż mieszkania kojarzyła mi się z samymi problemami i nieprzyjemnymi formalnościami. Pan Grzegorz zadbał o to, żebym zmieniła zdanie. Fantastyczny agent, który rzeczywiście zna się na tym co robi i umie rozmawiać z klientami. Należy się medal za udaną współpracę.
Data wystawienia opinii: 16.07.2016

Sprzedający: Marzena z Gdyni
Pan Karol jest jednym z najbardziej sympatycznych i obowiązkowych osób jakie poznałam. Tacy ludzie powinni pracować jako agenci nieruchomości. Pan Karol zawsze służył mi pomocą, odbierał telefony za każdym razem i mogłam spokojnie zająć się swoimi sprawami. Bardzo dziękuję.
Data wystawienia opinii: 16.07.2016

Sprzedający: Zbigniew z Oruni
Słyszałem same pochlebne opinie o pośrednikach z firmy Partnerzy i rzeczywiście muszę przyznać, że to prawda. Wystarczyły dwa tygodnie i moje mieszkanie zostało sprzedane. Nie przypominam sobie żadnych kłopotów ze współpracą. Wielkie podziękowania dla Pana Łukasz i jego zespołu za wysiłek włożony w transakcję.
Data wystawienia opinii: 15.07.2016Sprzedający: Adam z Chełmu
Moją transkacją opiekował się Pan Grzegorz i Pani Anna, którzy w 100 % spełnili moje oczekiwania. Mogę spokojnie polecić Państwa Agencję, szczególnie jeśli komuś zależy na gładkiej i bezproblemowej sprzedaży.
Data wystawienia opinii: 15.07.2016

Sprzedająca: Alicja z Żukowa
Krótka, ale bardzo owocna współpraca. Właśnie tego oczekiwałam czytając o Państwa Firmie same pozytywne opinie. Mam nadzieję, że wszyscy klienci tak dobrze i milo wspominają sprzedaż domu z Agencją Partnerzy.
Data wystawienia opinii: 14.07.2016

Właściciel: Magdalena z Zaspy
Pracuję od dłuższego czasu z Panią Monika, która zajmuje się wszystkimi moimi nieruchomościami. Agentka jest fantastyczną osobą, moje ostatnie mieszkanie wynajęła w 1 dzień! Nie wiem czy ktoś tak rzetelnie i błyskawicznie zajmuje się transakcjami.
Data wystawienia opinii: 08.07.2016

Sprzedający: Andrzej z Przymorza
Jeśli wszystkie mieszkania sprzedajecie w takim tempie jak moje to jestem w szoku. Wielkie podziękowania za taką solidną współpracę i zajęcie się wszystkimi formalnościami. Jeden problem z głowy.
Data wystawienia opinii: 08.07.2016

Sprzedający: Dorota z Przymorza
Nie mogę powiedzieć więcej niż to, że jestem zadowolona. Mieszkanie sprzedane w krótkim czasie, bez komplikacji. Agent jak najbardziej spełnił swoją rolę i dopilnował wszystkich szczegółów. Jeśli ktoś oczekuje konkretnej współpracy to polecam.
Data wystawienia opinii: 08.07.2016

Właściciel: Łukasz z Przymorza
Wynajem mieszkania czasami okazuje się cięższy niż jego sprzedaż. Dlatego postanowiłem skorzystać z Państwa usług. Muszę przyznać, że agent spełnił w 100 % moje oczekiwania. Pan Mateusz miał świetne podejście do klientów i widać, że radzi sobie w stresujących sytuacjach.
Data wystawienia opinii: 08.07.2016

Sprzedający: Beata z Wrzeszcza
W związku z zakończoną sukcesem współpracą w sprawie sprzedaży mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu chciałbym serdecznie podziękować Pani Izie i Panu Andrzejowi. Sprzedaż nastąpiła w ciągu 5 dni od dnia podpisania umowy i myślę, że współpraca nie byłaby tak owocna, gdyby nie profesjonalizm i zaangażowanie agentów. Podziękowanie dla Pana Andrzeja za zaproponowanie warunków współpracy w sposób bardzo konkretny i zrozumiały oraz dbanie i zabezpieczanie sprzedaży nieruchomości. Natomiast Pani Izie chciałabym podziękować za prezentację mieszkania klientowi, tak jak by sprzedawała własne mieszkanie. Polecam agentów jako profesjonalnych i solidnych pośredników w sprzedaży nieruchomości.
Data wystawienia opinii: 07.07.2016

Sprzedający: Tomasz z Chełmu
Współpracę oceniam jak najbardziej na plus. Byłem zadowolony z pracy Pani Ani, która rzeczywiście wykonała kawał dobrej roboty. Zawsze pomocna, w kontakcie ze mną i kupującymi, bardzo profesjonalna. Nie pozostaje nic innego niż polecać Panią Anię jako pośrednika.
Data wystawienia opinii: 30.06.2016

Sprzedający: Maciej z Wrzeszcza
Fajnie było poznać tak młodego, a zarazem zaangażowanego agenta. Sprawnie poprowadzona transakcja, bez żadnych komplikacji i utrudnień. Pana Marcina jako pośrednika mogę polecić w ciemno.
Data wystawienia opinii: 29.06.2016

Sprzedający: Paweł z Brzeźna
Obserwuję rynek nieruchomości od lat i mam spore doświadczenie w współpracy z pośrednikami. Pana Marka, który wspomógł transakcję mogę polecić z czystym sumieniem. Pod każdym względem spisał się na medal.
Data wystawienia opinii: 25.06.2016

Sprzedający: Piotr z Gdyni Obłuże
Nie minął nawet miesiąc a moje mieszkanie zostało sprzedane! Takiego pozytywnego obrotu sprawy się nie spodziewałem. Pan Zbyszek okazał się bardzo kompetentnym agentem, nie miałem żadnych problemów po drodze. Wielkie podziękowania i życzę więcej takich sukcesów.  
Data wystawienia opinii: 24.06.2016

Sprzedający: Jolanta z Wrzeszcza
Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy Państwa Agencji Nieruchomości. Co więcej jestem mile zaskoczona bardzo dobrą postawą agentki. Pani Iza ma fajne podejście do klientów, świetnie radziła sobie z problemami i znalezieniem potencjalnych kupujących. Zawsze była pod telefonem, służyła pomocą i generalnie super się spisała.  
Data wystawienia opinii: 24.06.2016

Sprzedający: Anna z Juraty
Dawno nie spotkałam tak sumiennej i dobrze zorganizowanej osoby jak Pani Justyna, która czuwała nad moja transkacją. Jestem też pod wrażeniem jej postawy wobec klientów, agentka wykazała się ogromną cierpliwością i wyczuciem. To ważne cechy w takim zawodzie. Polecam Panią Justynę w ciężkich przypadkach.  
Data wystawienia opinii: 20.06.2016

Sprzedający: Monika z Oruni
Jestem zadowolona z decyzji jaką podjęłam wybierając Państwa Agencję jako pośrednika nieruchomości. Nie przypominam sobie żadnych niemiłych sytuacji podczas sprzedaży mieszkania, wszystko poszło zgodnie z planem. Właśnie takiej postawy pracowników oczekiwałam od firmy na wysokim poziomie.  
Data wystawienia opinii: 20.06.2016

Sprzedający: Jolanta z Moreny
Pracę Agencji Partnerzy oceniam na 5. Nie przypuszczałam , że sprzedaż mieszkania może być taka prosta i szybka. Wielkie podziękowania dla Pana Karola, który prowadził całą współpracę. Rzadko spotyka się tak otwartych i solidnych agentów nieruchomości.  
Data wystawienia opinii: 18.06.2016

Sprzedający: Jan z Łostowic
Pan Marek został mi polecony przez znajomych jako doświadczony i rzetelny agent. Spokojnie mogę potwierdzić powyższą opinię. Cała transakcja przebiegła bezproblemowo i przyjemnie. Stoicka postawa agenta bardzo przydała się przy negocjacjach.  
Data wystawienia opinii: 18.06.2016

Sprzedający: Grażyna z Śródmieścia
Z całego serca polecam skorzystanie z usług Agencji Partnerzy, a w szczególności Panią Beatę. Super dziewczyna, która okazała się fantastyczną agentką. Zadbała o wszystkie szczegóły i formalności . Zero problemów i stresu.  
Data wystawienia opinii: 18.06.2016

Sprzedający: Tomasz z Zakoniczyna
Mam nadzieję,że wszystkie Państwa transakcje przebiegają tak gładko i sprawnie jaki moja. To wszystko zasługa Pana Marka. Jeden z najlepszych agentów z jakimi pracowałem. Czysty profesjonalizm i wzór do naśladowania.  
Data wystawienia opinii: 18.06.2016

Sprzedający: Krystyna z Wrzeszcza
Miło wspominam współpracę z Państwa agencją. Byłam pod opieką Pani Aleksandry, która okazała się bardzo sympatyczną osobą. A dodatkowo jeszcze genialnie zajęła się sprzedażą mojego mieszkania. Podoba mi się takie połączenie.  
Data wystawienia opinii: 18.06.2016

Sprzedający: Anna z Oliwy
Jestem pod wrażeniem agentów, którzy pracują w Agencji Partnerzy. Obaj panowi, którzy zajmowali się sprzedażą mojego mieszkania to młode i kulturalne osoby na poziomie. Naprawdę jestem zaskoczona, że cała współpraca była tak szybka i owocna. Serdeczne podziękowania dla Pana Karola i Dariusza.  
Data wystawienia opinii: 09.06.2016

Sprzedający: Sławomir z Chełmu
Muszę przyznać, że jestem zadowolony z pracy mojego agenta. Pan Paweł spisał się celująco, zawsze był pod telefonem i służył pomocą. Na bieżąco przekazywał mi wszystkie informację na temat prezentacji mieszkania i potencjalnych klientów. Moim zdanie tak właśnie powinna wyglądać szybka i solidna transakcja.  
Data wystawienia opinii: 09.06.2016

Sprzedający: Bogusław z Przymorza
To była moja pierwsza styczność z agencją nieruchomości i od razu strzał w 10! Nie spodziewałem się tak błyskawicznych efektów pracy. To wszystko zasługa Pana Dominika, który rzeczywiście przeszedł samego siebie żeby sprzedać moje mieszkanie. Od tej pory polecam korzystanie z usług specjalistów.  
Data wystawienia opinii: 06.06.2016

Sprzedający: Jerzy z Nowego Portu
Współpraca z Państwa Agencją to była czysta przyjemność. Oby wszyscy agenci w firmie byli tak pomocni i rzetelni jak Pan Grzegorz, który zajął się sprzedażą mojego mieszkania. Jest osobą godna polecenia i dotrzymującą słowa, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Serdecznie polecam .  
Data wystawienia opinii: 06.06.2016

Sprzedający: Elżbieta z Wrzeszcza
Miałam transakcję wiązaną tj.sprzedaż mojego mieszkania i kupno mniejszego.I niełatwy dylemat:jakie biuro i jaki agent. Dziś wszędzie polecam Państwa Biuro, szczególnie Pana Bartosza. Moja ocena dla Pana Bartosza jest dużo wyższa od jakiejkolwiek skali: sprzedaż ekspresowa, a przed kupnem cierpliwość na moje głośnie analizy każdego oglądanego mieszkania i jak się okazało uważne słuchanie.Efekt: Panu Bartoszowi zawdzięczam nie tylko szybkie kupno mieszkania, ale i takiego, w którym czujemy się jakby zawsze było nasze. W dodatku tylko i wyłącznie dzięki Panu Bartoszowi mam mieszkanie o przyzwoitym metrażu z opłatami niewiele wyższymi od mniejszych mieszkań. Reszta rodziny i znajomi w szoku. Zawsze będę wdzięczna Panu Bartoszowi. 
Data wystawienia opinii: 25.05.2016

Sprzedający: Sylwia z Siedlec
W skali od 1 do 10 Pani Justyna zasługuje na 11 punktów! Dawno nie spotkałam osoby tak oddanej pracy , a przy okazji jeszcze sympatycznej. Agentka pomogła załatwić wszystkie formalności, była z nami do samego końca transakcji.  
Data wystawienia opinii: 25.05.2016

Sprzedający: Adam z Siedlec
Współpracowałem z Panią Beatą, która okazała się idealną agentką nieruchomości. Bardzo konkretna i zaradna osoba, za każdym razem miała dla mnie czas. Jej starania przyniosły szybki efekt i moje mieszkanie zostało sprzedane bez problemów. Życzę aby każdy tak pozytywnie wspominał kontakt z agencjami nieruchomości.  
Data wystawienia opinii: 25.05.2016

Sprzedający: Tomasz z Wrzeszcza
Opieka nad transakcją była jak najbardziej odpowiednia. Agentka omówiła ze mną dokładnie wszystkie aspekty sprzedaży mieszkania, miała czas dla mnie i klientów. Żadnych niespodziewanych problemów ani zgrzytów. Spokojna i przyjemna współpraca. Oby takich więcej. Dla Pani Marty należą się podziękowania.  
Data wystawienia opinii: 20.05.2016

Sprzedający: Hanna z Wrzeszcza
Zgłosiłam się do Państwa Agencji, bo zależało mi na szybkiej i rzetelnej sprzedaży mojego mieszkania. Nie rozczarowałam się. Pani Beata zatroszczyła się o klientów i była z nami w stałym kontakcie. Okazała się bardzo ciepłą i profesjonalną osobą. Właśnie takiej współpracy oczekiwałam.  
Data wystawienia opinii: 20.05.2016

Sprzedający: Tomasz z Oliwy
Zaskoczeniem dla mnie jest krótki czas sprzedaży mieszkania. Nie spodziewałem się, że z pozoru skomplikowane procesy zajmują tak mało czasu i nie wymagają nerwów. Pani Izabela sprawdziła się w roli agenta i muszę przyznać, że to dzięki niej całość przebiegała tak profesjonalnie i przyjemnie.  
Data wystawienia opinii: 16.05.2016

Sprzedający: Marek z Orunii
Mój agent spisał się na 5! Ekspresowa sprzedaż i kompleksowa pomoc we wszystkich problemach. Mogę spokojnie polecić usługi Państwa Agencji, a jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży to specjalizacja Pana Jakuba.  
Data wystawienia opinii: 16.05.2016

Sprzedający: Maria z Oruni
Gładko i sprawnie przebiegała cała współpraca. Pani Anna była bardzo pomocna i zaradna we wszystkich kwestiach. Przyjemnie wspominam proces sprzedaży mieszkania. Szczególnie, że trwał tak krótko, co jest dodatkowym plusem dla Państwa Agnecji. 
Data wystawienia opinii: 13.05.2016

Sprzedający: Dariusz z Ujeściska
Transakcja przebiegła jak najbardziej pozytywnie. Jestem również zadowolony z pracy Pani Joanny, która włożyła w sprzedaż naszego mieszkania dużo wysiłku i energii. Widać, że agentom zależy na fajnej współpracy z klientami i dbają o wszystkie szczegóły.
Data wystawienia opinii: 10.05.2016

Sprzedający: Mariusz z Żabianki
Bardzo dziękuję za pośrednictwo w sprzedaży kawalerki. Pan Jakub , który pilotował całą sprawę, to świetny fachowiec. Pełen energii, niezwykle aktywny, kontaktowy i optymistycznie nastawiony do swojej pracy. Działa sprawnie, szybko i profesjonalnie. Taka współpraca z pośrednikiem jest godna polecenia każdemu klientowi.
Data wystawienia opinii: 02.05.2016

Sprzedający: Andrzej z Zaspy
Muszę być zadowolony skoro moje mieszkanie zostało tak szybko sprzedane. Nie mam nic do zarzucenia pracy,którą wykonał Państwa agent. Przeciwnie Pan Mariusz wykazał się profesjonalną postawą i znajomością standardów. Ma bardzo dobre podejście do klientów i wzbudza zaufanie. Liczę na dalszą współpracę.
Data wystawienia opinii: 30.04.2016

Sprzedający: Konrad z Żabianki
Agencja Partnerzy ma dobrą opinię na rynku więc postanowiłem skorzystać z Państwa usług. Nie rozczarowałem się. Dużo zawdzięczam agentowi, który rzeczywiście zadbał o wszystkie szczegóły transakcji. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem, usługi na wysokim poziomie.
Data wystawienia opinii: 30.04.2016

Sprzedający: Tadeusz z Wrzeszcza
Tak właśnie powinna wyglądać sprzedaż mieszkania. Profesjonalna obsługa, sprawne działania i szybko widoczne efekty. Jestem szczególnie zadowolony z kontaktu z agentem. Pan Grzegorz wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pozostali agenci mogliby uczyć się podejścia do klientów od Pana Grzegorza.
Data wystawienia opinii: 30.04.2016

Sprzedający: Ewa z Łostowic
Duży plus dla Pana Kacpra, z którym sprzedałam dwa mieszkania! Rewelacyjny agent, godny zaufania i słowny. Jestem zaskoczona takimi efektami pracy i jak najbardziej polecam Agencję Partnerzy.
Data wystawienia opinii: 30.04.2016

Sprzedający: Anna z Siedlec
Jeśli chodzi o moją opinię na temat współpracy to nie mogę powiedzieć złego słowa. Moje mieszkanie zostało sprzedane w tydzień, formalności zostały załatwione równie sprawnie. Efekt jest zasługą Pani Eli, która rzeczywiście poświęciła dużo czasu i energii na tą transakcję. Oby tak dalej!
Data wystawienia opinii: 30.04.2016

Sprzedający: Bogumiła z Wrzeszcza
Podczas współpracy nie zauważyłam żadnych problemów. Przeciwnie, pani Justyna czuwała nad moją transakcją i widać, że starała się zadbać o wszystkie szczegóły. Miałam wątpliowści co do pracy agencji nieruchomości, ale Partnerzy udowodnili, że są godni zaufania.
Data wystawienia opinii: 22.04.2016

Sprzedający: Bogusław z Śródmieścia
Miałem przyjemność współpracować z wieloma biurami i pośrednikami, ale nigdy nie spotkałem się z tak pozytywną i profesjonalną postawą agenta. Pan Marek powinien szkolić innych, a pozostałe agencje mogą zazdrościć pracownika. Jak najbardziej polecam !
Data wystawienia opinii: 22.04.2016

Sprzedający: Irena z Gdyni Karwiny
Gorąco polecam Agencję Partnerzy Nieruchomości. Jestem w pełni zadowolona z Państwa usług, a w szczególności postawy Pani Elżbiety. Rewelacyjna agentka, zawsze przygotowana i punktualna. Oby takich pośredników było więcej na rynku !
Data wystawienia opinii: 22.04.2016

Sprzedający: Włodzimierz z Sopotu
Chciałem podziękować za rzetelną i przyjemną współprace Panu Karolowi. Agent dotrzymał wszystkich obietnic, nie było żadnych problemów z formalnościami i kupującymi. Widać, że jest doświadczonym pracownikiem i umie zadbać o klientów i ich interesy.
Data wystawienia opinii: 22.04.2016

Sprzedający: Sylwia z Wrzeszcza
Szczególne podziękowania dla mojego opiekuna Pana Grzegorza, który okazał się bardzo energiczną i sympatyczną osobą. Jego postawa sprawiła, że zaufałam Agencji i powierzyłam sprzedaż swojej nieruchomości. Nie żałuję decyzji, bo w krótkim czasie podpisaliśmy umowę końcową. Nie spotkały mnie żadne niemiłe niespodzianki.
Data wystawienia opinii: 12.04.2016

Sprzedający: Jowita z Żabianki
Jestem zachwycona jak szybko i profesjonalnie działa Państwa Agencja. Moim agentem była Pani Marta, która w rekordowym tempie znalazła zdecydowanych klientów i zorganizowała podpisanie umowy. Jeśli komuś zależy na błyskawicznej i rzetelnej sprzedaży to polecam.
Data wystawienia opinii: 12.04.2016

Sprzedający: Danuta z Śródmieścia
Zostałam wzorowo obsłużona przez agentów Agencji Partnerzy. W praktycznie miesiąc doszło do sprzedaży mojego mieszkania. Nie miałam żadnych wątpliowści co do jakości pracy mojego opiekuna. Polecam Pana Dariusza jeśli chodzi o solidną współpracę.
Data wystawienia opinii: 12.04.2016

Sprzedający: Danuta z Witomina
Całą współpracę oceniam na 5. Pan Zbyszek zadbał o wszystkie formalności i szczegóły współpracy. Zawsze informowano mnie na bieżąco o prezentacjach, potencjalnych klientach i działaniach Agencji. Tak powinna wyglądać sprzedaż mieszkania.
Data wystawienia opinii: 12.04.2016

Sprzedający: Ewa z Oliwy
Wszystkim serdecznie polecam Agencję Partnerzy, a w szczególności Pana Kacpra. Nie mogę się nadziwić jak sprawnie i przyjemnie sprzedawało nam się wspólnie mieszkanie. Życzę aby każda transakacja kończyła tak pomyślnie jak moja.
Data wystawienia opinii: 06.04.2016

Sprzedający: Ewa ze Stogów
O Waszym profesjonalizmie świadczy ekspresowa sprzedaż mojego mieszkania. Nie spodziewałem się takich efektów pracy. To wszystko zasługa Pana Mateusza, który naprawdę wykonał kawał dobrej roboty. Świetna reklama dla Agencji Partnerzy !
Data wystawienia opinii: 04.04.2016

Sprzedający: Alicja z Sopotu
Nic dodać nic ująć, bo współpraca była idealna. Pani Dagmara szybko i sprawnie zajęła się znalezieniem klientów, którzy chcieli kupić moje mieszkanie. Bardzo konkretnie i fachowo oceniam pracę agentki. Mogłam liczyć na stały kontakt i informowanie na bieżąco o sytuacji. Polecam, aby uniknąć stresu!
Data wystawienia opinii: 04.04.2016

Sprzedający: Maciej z Moreny
Wzorcowa współpraca ze strony pracowników Firmy Partnerzy. Nie przypominam sobie żadnych nieprzyjemności i komplikacji przy sprzedaży mojego mieszkania. Szczególne podziękowania dla Pani Eli, która nadzorowała transakcję.
Data wystawienia opinii: 23.03.2016

Sprzedający: Edward z Chełmu
Szczerze polecam skorzystanie z usług Agencji Partnerzy. Sprzedaż mojego mieszkania okazała się prostsza niż się spodziewałem.
Data wystawienia opinii: 23.03.2016


Sprzedający: Marta z Chełmu
Jestem zachwycona Państwa podejściem do pracy z klientami. Sam fakt, że w ciągu jednego dnia znaleźli się zdecydowani kupcy jest fantastyczny. Zero stresu i problemów. Wielkie podziękowania dla Pana Roberta!
Data wystawienia opinii: 23.03.2016

Sprzedający: Stanisław z Zaspy
Jak sprzedawać mieszkanie to tylko z Panią Elżbietą z Agencji Partnerzy! Świetna agentka, zawsze przygotowana do spotkań, punktualna i do tego przemiła. Oby więcej podobnych pośredników w tym środowisku.
Data wystawienia opinii: 23.03.2016

Sprzedający: Iwona z Przeróbki
Nie sądziłam, że sprzedaż mieszkania jest tak czasochłonna i skomplikowana. W związku z początkowymi trudnościami postanowiłam skorzystać z usług profesjonalistów. Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji, ponieważ zespół agentów kompleksowo zajął się wszystkimi procedurami. Ja mogłam spokojnie czekać na efekty ich pracy. Bardzo udana współpraca.
Data wystawienia opinii: 23.03.2016

Sprzedający: Danuta z Dolnego Miasta
Państwa Agencja ma bardzo dobre opinie wśród moich znajomych i za ich radą zgłosiłam się do Pana Grzegorza. Nie żałuję, bo zostałam profesjonalnie i rzetelnie obsłużona. Agent zajął się wszystkimi formalnościami i szybkim znalezieniem klientów. Spokojnie mogę polecić zarówno Pana Grzegorza jak i Agencję Partnerzy
Data wystawienia opinii: 23.03.2016

Sprzedający: Katarzyna z Borkowa
Jestem jak najbardziej na tak! Na moim przykładzie widać jak owocna i szybka była współpraca z Agencją Partnerzy. Pan Marek zasługuję na wyróżnienie ze względu na świetne i profesjonalne podejście do klientów. W efekcie moje mieszkanie zostało sprzedane w dwa tygodnie! 
Data wystawienia opinii: 15.03.2016

Sprzedający: Katarzyna z Moreny
Przyjemnością było pracować z tak doświadczoną i sympatyczną agentką jak Pani Anna. Zawsze na czas, dobrze poinformowana, z uśmiechem. Inni pośrednicy powinni uczyć jak od niej jak prowadzić biznesowe rozmowy.  
Data wystawienia opinii: 15.03.2016

Sprzedający: Maria z Wrzeszcza
Co prawda jesteśmy w trakcie współpracy, ale do tej pory wszystko przebiega bez zarzutów i zgrzytów. Pani Dagna pilnuje terminów i monitoruje sytuację na bieżąco. Jesteśmy powiadamiani o wszystkich potencjalnych klientach i prezentacjach. Bardzo fachowa pomoc ze strony biura.  
Data wystawienia opinii: 15.03.2016

Sprzedający: Elżbieta z Zaspy
Współpraca z Agencją Partnerzy przebiegała wzorowo. Pracownicy są bardzo pozytywnie nastawieni do klientów i czułam, że czuwają cały czas nad transakcją. Szczególne podziękowania należą się Pani Aleksandrze, która zadbała o najmniejsze szczegóły umowy i doprowadziła do sprzedaży mieszkania.  
Data wystawienia opinii: 15.03.2016

Sprzedający: Ewa z Przeróbki
Krótko mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowana pracą z Agencją Partnerzy. Pan Paweł i Pani Marzena spisali się na piątkę przy sprzedaży mojego mieszkania. Spokojnie mogę polecić Państwa usługi osobom oczekującym sumiennej współpracy.  
Data wystawienia opinii: 05.03.2016
Sprzedający: Iwona z Żabianki
Zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona przez Pana Mateusza za co bardzo dziękuję. Czułam, że zajmuje się mną doświadczony agent i mogę liczyć na rzetelną pomoc. Oprócz tego, że pracownik sumienny to jeszcze bardzo skuteczny po miesiącu moje mieszkanie zostało sprzedane!  
Data wystawienia opinii: 04.03.2016

Sprzedający: Maciej z Orunii
Cała współpraca ułożyła się po mojej myśli. Bardzo pozytywnie odebrałem pana Jakuba i muszę przyznać, że mimo młodego wieku bardzo dobrze sobie radzi w relacjach z klientami. Oby więcej takich udanych i przyjemnych transakcji.  
Data wystawienia opinii: 04.03.2016

Sprzedający: Jan z Sopotu
Warto było zgłosić się do Agencji Partnerzy aby szybko i bezproblemowo sprzedać mieszkanie. Pani Elżbieta świetnie zorganizowała wszystkie działania i rzeczywiście czułem, że ktoś czuwa nad calością. Bardzo sprawnie zostały załatwione formalności, których najbardziej sie obawiałem. Agentka i Firma godna polecenia.  
Data wystawienia opinii: 3.03.2016

Sprzedający: Leszek z Rudników
Cieszę się, że wybrałem Agencję Partnerzy. Jestem w pełni zadowolony z szybkości przeprowadzonych transakcji, z fachowego doradztwa w wyborze oraz bezpiecznego podpisania umowy.Rzadko spotyka się tak miłą obsługę.  
Data wystawienia opinii: 26.02.2016


Sprzedający: Dorota ze Starego Miasta
Pan Daniel bardzo sprawnie i z zaangażowaniem przeprowadził proces sprzedaży mojego mieszkania. Wszystko na najwyższym poziomie i z życzliwym podejściem do klienta. Nie miałam żadnych zmartwień podczas współpracy. Serdecznie polecam! 
Data wystawienia opinii: 26.02.2016


Sprzedający: Konrad z Przymorza
Chciałbym polecić Pana Grzegorza jako agenta prowadzącego. Zawsze dostępny pod telefonem, profesjonalnie nastawiony do współpracy i służący dobrą radę. Jeśli ktoś nie chce się stresować i przejmować milionem dokumentacji to zachęcam! 
Data wystawienia opinii: 24.02.2016


Sprzedający: Piotr z Oruni
Agencję polecili mi znajomi, którzy również korzystali z Państwa usług. Bardzo podobała mi się pozytywną atmosfera panująca w firmie i podejście do klienta. Brak stresu i kompleksowa obsługa to wizytówka Agencji Partnerzy.
Data wystawienia opinii: 24.02.2016


Sprzedający: Teresa z Nowego Portu
Mój agent, Pan Daniel, zajął się moją transakcję sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Byłam na bieżąco informowana o wszystkich potencjalnych kupujących. Nie musiałam się martwić o żadne formalności. Bardzo dziękuję za pomoc Panu Danielowi.
Data wystawienia opinii: 17.02.2016

Sprzedający: Jacek z Brzeźna
Zawarcie umowy z Agencją Nieruchomości Partnerzy polecam każdemu kto liczy na szybką i konkretną sprzedaż mieszkania. Agenci okazują zainteresowanie klientom, są z nimi w stałym kontakcie. Szczególnie mogę pochwalić Pana Dariusza, który rzeczywiście dołożył wszelkich starań aby moja transakcja się udała.
Data wystawienia opinii: 17.02.2016

Sprzedający: Zbigniew z Śródmieścia
Mogę zarekomendować Agencję wszystkim ceniącym sobie wpółpracę na wysokim poziomie. Zostałem fachowo obsłużony, a agent wywiązał się ze wszystkich obietnic. Mając doświadczenie z innymi Agencjami, Partnerzy zasługują na pochwałę.
Data wystawienia opinii: 17.02.2016

Sprzedający: Paweł z Moreny
Podczas współpracy z Państwem mogłem zauważyć ile pracy trzeba włożyć w sprzedaż mieszkania. Pan Karol stanął na wysokości zadania i doprowadził do pomyślnej transakcji. Duże podziękowania dla Agencji Partnerzy za cierpliwość i profesjonalizm.
Data wystawienia opinii: 17.02.2016

Sprzedający: Mateusz z Oliwy
Ekspresowe tempo sprzedaży mojego mieszkania bardzo mnie zaskoczyło! Jestem w pełni usatysfakcjonowany pracą mojej agentki Pani Aleksandry , która zasługuje na ocenę celującą. Dla firmy cenny pracownik a dla klientów ogromne wsparcie.
Data wystawienia opinii: 17.02.2016

Sprzedający: Monika z Zakoniczyna
Jeśli chodzi o moją opinię o współpracy z Państwem to nie może być ona inna niż pozytywna. Zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie i fachowo, zawsze mogłam liczyć na kontakt z moim agentem. Inni pracownicy powinni się uczyć od Pana Michała jak opiekować się klientem.
Data wystawienia opinii: 13.02.2016

Sprzedający: Kamila z Chełmu
Miło wspominam współpracę z Państwa Agencją, a szczególnie z Panią Ania. Wszystko odbyło się po mojej myśli i przede wszystkim bez pośpiechu i nerwów. Za co jestem wdzięczna swojej agentce.
Data wystawienia opinii: 12.02.2016


Sprzedający: Magdalena z Zaspy
Bardzo podobała się współpraca z Panią Moniką, która swoim spokojem i zaangażowaniem zagwarantowała udaną transakcję. Ważne, żeby agent wspierał klientów w trakcie negocjacji i tak właśnie było. Polecam Panią Monikę z całego serca.
Data wystawienia opinii: 12.02.2016Sprzedający: Leokadia z Żabianki
Muszę przyznać, że zaskoczyło mnie zaangażowanie Państwa Agencji w sprzedaż mojego mieszkania. Szczególnie praca Pana Daniela, młodego, ale świetnie wyszkolonego agenta pozwoliła nam na szybką transkację. Jeśli pracuje u Państwa więcej takich osób to musicie odnosić same sukcesy !
Data wystawienia opinii: 06.02.2016


Sprzedający: Stefania z Moreny
Próbowałam sprzedać moje mieszkanie z wieloma agencjami i efektów nie widziałam. Polecono mi w końcu Państwa firmę. Odetchnęłam z ulgą, bo wreszcie ktoś uważnie mnie wysłuchał i spełnił moje wymagania. Jeśli chodzi o współprace z ciężkimi klientami to polecam Pana Andrzeja, który nadzorował moją transkację. Naprawdę obsługa na poziomie.
Data wystawienia opinii: 03.02.2016


Sprzedający: Radosław z Moreny
Panu Grzegorzowi za wykonanie świetnej roboty należą się wielkie podziękowania. Nie pamiętam żebym tak prosto kiedykolwiek załatwiał interesy. Świetna firma, bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klientów.
Data wystawienia opinii: 03.02.2016Sprzedający: Jan z Chełmu
Jeśli pytają Państwo o moją opinię to spokojnie mogę polecić Agencję Partnerzy. Szczególnie wyróżniam współpracę z Panem Marcinem, który świetnie spisał się w kwestii sprzedaży mojego mieszkania. Agentowi należy się pochwała od szefów.
Data wystawienia opinii: 03.02.2016
Sprzedający: Iwona z Ujeściska
Wszystko odbyło się na najwyższym poziomie! Czułam, że Agencja kompleksowo zajęła się moim mieszkaniem i poświecono mi sporo uwagi. Tak powinno wyglądać podejście do klienta jeśli chce się robić interesy.
Data wystawienia opinii: 03.02.2016Sprzedający: Grażyna z Oruni
Współpracowałam już z wieloma agencjami, ale dopiero u Państwa widać było efekty pracy. To głównie zasługa pana Adama, który szybko znalazł kupców i poradził sobie ze wszystkimi formalnościami. Życzę wielu takich udanych transakcji !
Data wystawienia opinii: 28.01.2016
Sprzedający: Ewa z Zaspy
Jestem pod wrażeniem postawy Pana Roberta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Pełna fachowość, świetne podejście do klienta i elastyczność. Jeśli wszyscy pracownicy Agencji Partnerzy pracują w taki sposób to jest to firma godna polecenia.
Data wystawienia opinii: 28.01.2016
Sprzedający: Haliny z Wrzeszcza
Za zrealizowanie naszego planu szybkiej sprzedaży mieszkania przyznaję Pani Eli 10/10! Bardzo przyjemny kontakt z agentką i duże wsparcie w trakcie poszukiwań klientów kupujących. Serdecznie polecam opiekę Agencji Partnerzy.
Data wystawienia opinii: 28.01.2016
Sprzedający: Tomasz z Wrzeszcza
Do tej pory byłem zadowolony ze współpracy z Państwa Agencją Nieruchomości. Jestem jeszcze w trakcie załatwiania końcowych formalności, ale wszystko poszło po mojej myśli. Bardzo dziękuję pani Elżbiecie za wszelką pomoc i dobre rady.
Data wystawienia opinii: 28.01.2016
Sprzedający: Małgorzata z Przymorza
Nie ma się co dziwić, że jestem zadowolona z Państwa usług jeśli moje mieszkanie zostało sprzedane w niecały miesiąc! Duży plus dla Pana Łukasza, który zajął się naszą sprawą kompleksowo. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Państwa pracowników.
Data wystawienia opinii: 22.01.2016
Sprzedający: Irena z Sopotu
Gratulacje dla Pani Moniki za sprawną i bezproblemową sprzedaż mojego mieszkania. Nawet się nie spodziewałam, że współpraca z agencją nieruchomości zdejmuje tyle problemów z głowy. Jak najbardziej polecam !
Data wystawienia opinii: 22.01.2016
Sprzedający: Ewa z Zakoniczyna
Sprzedaż mojego mieszkania nie należała do najłatwiejszych. Powoli już traciłam nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy. Ale zajął się mną zespół młodych agentów pełnych energii i werwy, w końcu udało nam się znaleźć kupców. Fajnie widzieć takie nastawienie młodych ludzi do pracy.
Data wystawienia opinii: 22.01.2016

Sprzedający: Mirosław z Nowego Portu
Początki były trudne, ale po znalezieniu kupców na nasze mieszkanie poszło łatwiej. Chciałbym podziękować Pani Justynie za cierpliwość i dobre podejście do ciężkich klientów.
Data wystawienia opinii: 12.01.2016

Sprzedający: Piotr z Śródmieścia
Jestem mile zaskoczony taką owocną i fachową współpracą. Wszystkie terminy i obietnice zostały dotrzymane. Nie miałem żadnych problemów z porozumieniem z agentem.
Data wystawienia opinii: 12.01.2016

Sprzedający: Zofia z Śródmieścia
Oby więcej takich doradców jak Pan Piotr. Zawsze mogłam liczyć na jego dobrą radę i pozytywną postawę. Agent potrafił wszystko tak zorganizować abym nie odczuła żadnej presji i problemów.
Data wystawienia opinii: 12.01.2016
Sprzedający: Grażyna z Nowego Portu
Obsługiwały wcześniej mnie 4 agencje nieruchomości i zostałam skutecznie zniechęcona sprzedaży mieszkania. Polecono mi z Agencji Partnerzy Panią Marzenę i to był strzał w 10! Bardzo profesjonalna i pomocna agentka, w pełni zasługuje na wyróżnienie.
Data wystawienia opinii: 12.01.2016Sprzedający: Aneta z Chełmu
Nie byłam przekonana do agencji nieruchomości, ale biorąc pod uwagę ile problemów zdejmują Państwo z głowy klienta, zmieniłam zdanie. Polecam Firmę Partnerzy jeśli ktoś nie jest fanem nadmiernej biurokracji i miliona problemów!
Data wystawienia opinii: 05.01.2016

Sprzedający: Jan z Oliwy
Chciałbym aby mieli Państwo u siebie więcej takich pracowników jak Pan Łukasz. Konkretna i profesjonalna współpraca, wszystko zostało dokładnie omówione wcześniej, nie spotkały mnie żadne niespodzianki. Tak powinna odbywać się sprzedaż mieszkania w każdej Agencji.
Data wystawienia opinii: 05.01.2016
Sprzedający: Jerzy z Rudników
Moją agentką był Pani Dagna i chciałbym przekazać jej najcieplejsze podziękowania za opiekę nad moim mieszkaniem. W kazdej chwili mogłem liczyć na fachową pomoc, która przydaje się w takich sytuacjach. Wszystkie podstawy prawne zostały mi jasno wytłumaczone, cała transkacja bezproblemowa.
Data wystawienia opinii: 29.12.2015Sprzedający: Wojciech z Wejherowa
Bardzo krótka, ale owocna współpraca. Moim mieszkaniem i jego sprzedażą zajmował się jeden z bardziej doświadczonych agentów Pan Piotr. Jestem bardzo miło zaskoczony efektem Państwa pracy.
Data wystawienia opinii: 29.12.2015

Sprzedający: Krzysztof z Pruszcza
Jak można nie być zadowolonym z takiej współpracy jeśli moje mieszkanie zostało tak szybko sprzedane. Jestem w szoku, że tak szybko udało załatwić się wszystkie formalności i znaleźć klientów. Polecam ! 
Data wystawienia opinii: 29.12.2015Sprzedający: Grzegorz z Oliwy
Sprzedaż nieruchomości wiążę się ze stresem i samymi problemami. Przynajmniej tak mi się wydawało, dopóki nie podjąłem współpracy z Agencją Partnerzy. Cała transakacja odbyła się pod czujnym okiem Pani Katarzyny i dyrektora Pana Michała. Dzięki takiej fachowej pomocy mogłem spokojnie skupić się na swojej pracy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie.
Data wystawienia opinii: 29.12.2015


Sprzedający: Monika ze Stogów
Rekordowy czas sprzedaży! Nawet się nie obejrzałam, a Pan Michał sprzedał mojego mieszkanie. Duże gratulacje dla zespołu za ciężką pracę i super efekty. Jak współpracować to tylko z Agencją Partnerzy.
Data wystawienia opinii: 28.12.2015


Kupujący: Ewa z Siedlec 
Mam jak najlepszą opinię o Państwa Agencji. Duża zasługa agenta - Pana Leszka, że udało mi się kupić odpowiadające moim potrzebom mieszkanie. Nie było to łatwe, ponieważ miałam konkretne wymagania co do lokalizacji, czasu, ceny i in. kryteriów. Pan Leszek wykazał się niezwykłą aktywnością i energią. Poza tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem, z którym przyjemnie było współpracować. Dziękuję i życzę powodzenia!
Data wystawienia opinii: 22.12.2015
Sprzedający: Wiesława z Zaspy
Pan Jakub jest chyba idealnym pracownikiem. Bardzo pozytywna energia, fachowe podejście do problemów i dobra atmosfera współpracy. Takie transakacje nie należą do najprzyjemniejszych, ale nie dało się tego odczuć z Państwem.
Data wystawienia opinii: 22.12.2015


Sprzedający: Maciej ze Śródmieścia
Jeśli wszystkie mieszkania są sprzedawane,tak szybko jak moje,to jesteście mistrzami. Zero stresu, zero niedomówień, wszystko jasno i konkretnie ustalone na początku współpracy. Bardzo cieszę, że trafiłem na Agencję Partnerzy. 
Data wystawienia opinii: 22.12.2015


Sprzedający: Jerzy z Osowy
Podoba mi się praca Pana Marka, który czuwał nad sprzedażą mojego domu. Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Nie było łatwo, ale opanowanie agenta bardzo pomogło. Widać, że już miał styczność ze skomplikowanymi sprawami. Polecam Pana Marka w takich przypadkach.
Data wystawienia opinii: 11.12.2015

Sprzedający: Maciej z Kolbud
Życzę Państwu wielu tak udanych transakcji jak moja. W 100 % jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi i przyjaznego nastawienia do Klientów. Nie wystąpiły żadne problemy czy niemiłe niespodzianki. Także wielkie podziękowania dla Pana Grzegorza, mojego Doradcy. 
Data wystawienia opinii: 11.12.2015

Sprzedający: Józefa z Gdyni
Rzetelność i sumienność to wizytówka Państwa Agencji. Jestem usatysfakcjonowana współpracą i efektem pracy. Gratulacje dla agenta za szybką sprzedaż i fajne podejście do klientów.
Data wystawienia opinii: 11.12.2015

Sprzedający: Robert z Oruni
Należą się wielkie podziękowania Pani Marzenie, która nawet w obliczu problemów i ciężkich klientów umiała wybrnąć z sytuacji. Samo tempo sprzedaży również było niesamowite, wystarczył tydzień żebym sprzedał mieszkanie! Serdecznie dziękuję !
Data wystawienia opinii: 09.12.2015

Sprzedający: Wojciech z Zakoniczyna
To co spodobało mi się w Waszej Agencji to sposób w jaki rozwiązujecie problemy. Profesjonalne podejście do tematu i szybkie załatwianie spraw. Duża zasługa w tym Pana Marka, za którego wsparcie bardzo dziękuję.
Data wystawienia opinii: 04.12.2015

Sprzedający: Krzysztof z Śródmieścia
Całą współprace oceniam na 5! Fajna atmosfera, zero stresu. Jak tylko znalazł się klient zainteresowany moim mieszkaniem to wszystkie formalności trwały kilka chwil. Pozdrawiam Panią Monikę, która pełniła rolę mojego opiekuna.
Data wystawienia opinii: 04.12.2015

Sprzedający: Agnieszka z Żabianki
Jestem zachwycona postawą Pani Anny, która w 100 % spełniła moje oczekiwania co do idealnego agenta. Bardzo profesjonalna postawa i świetne podejście do klienta. Jeśli chodzi o trudne sprawy to polecam Panią Anię!
Data wystawienia opinii: 04.12.2015

Sprzedający: Magdalena z Przymorza
Jestem w trakcie współpracy z Państwem i jak do tej pory wszystko było w porządku. Mieszkanie zostało sprzedane w dwa tygodnie i uznaję to za sukces.
Data wystawienia opinii: 04.12.2015

Sprzedający: Teresa z Wrzeszcza
Wszystkie spotkania były bardzo udane i konkretne. Formalności bezproblemowe, ale to tylko zasługa załogi Agencji Partnerzy. Poprzeczka była zawieszona wysoko, a mimo to moje wymagania zostały spełnione. W związku z pozytywnymi efektami jak najbardziej polecam zawierzyć swoje interesy Firmie.
Data wystawienia opinii: 04.12.2015
Sprzedający: Sylwia z Żabianki
Mogę potwierdzić moje zadowolenie z działań Państwa Firmy. Dawno nie spotkałam tak sympatycznej i pozytywnej osoby jak, opiekująca się moim mieszkaniem, Pani Monika. Rewelacyjnie nam się współpracowało za co bardzo dziękuję ponownie.
Data wystawienia opinii: 27.11.2015
Sprzedający: Marta z Wrzeszcza
Korzystałam z agencji nieruchomości po raz pierwszy i odrobinę obawiałam się jak to będzie wyglądać. Jednak polecam gorąco Agencję Partnerzy, bo rzadko spotyka się taki profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta. Podziękowania należą się Pani Marcie, która spełniła wszystkie moje prośby i rozwiązywała kolejne trudności. Podziwiam za cierpliwość!
Data wystawienia opinii: 27.11.2015
Sprzedający: Agnieszka z Zaspy
Jesteście znaną i popularną Agencja Nieruchomości w Gdańsku, więc postanowiłam się zgłosić do Państwa. Błyskawicznie zajęto się sprzedażą mojego mieszkania a efekty pracy mogłam zobaczyć już po tygodniu. Niesamowita skuteczność w działaniu ! Polecam Panią Elżbietę jeśli chodzi o szybką i przyjemną współpracę.
Data wystawienia opinii: 24.11.2015

Sprzedający: Agnieszka z Zaspy
Jesteście znaną i popularną Agencja Nieruchomości w Gdańsku, więc postanowiłam się zgłosić do Państwa. Błyskawicznie zajęto się sprzedażą mojego mieszkania a efekty pracy mogłam zobaczyć już po tygodniu. Niesamowita skuteczność w działaniu ! Polecam Panią Elżbietę jeśli chodzi o szybką i przyjemną współpracę.
Data wystawienia opinii: 24.11.2015

Sprzedający: Anna z Zaspy
Agenci, którzy czuwali nad naszym mieszkaniem wykazali się energicznością i przede wszystkim skutecznością w działaniach. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na ich pomoc i fachowe rady. Polecam serdecznie !
Data wystawienia opinii: 24.11.2015

Sprzedający: Krzysztof z Śródmieścia
Praca z Agencją Partnerzy było dla mnie zaoszczędzeniem czasu i nerwów. Warto było poszukać dobrego pośrednika sprzedaży nieruchomości i mieć z głowy większość formalności. A jeszcze taka profesjonalna opieka, jaka spotkała mnie ze strony pani Eli, zasługuje na pochwałę.
Data wystawienia opinii: 24.11.2015

Sprzedający: Krzysztof z Siedlec
Mogę spokojnie polecić Agencję Partnerzy jeśli chodzi o sprawne sprzedawanie mieszkań. Bardzo konkretna współpraca, agent życzliwy i zawsze profesjonalny. Nic tylko polecać !
Data wystawienia opinii: 21.11.2015

Sprzedający: Artur z Przymorza
Super współpraca! Pan Grzegorz zajął się naszą sprawą należycie. Bardzo w porządku agent, rozwiał wszystkie nasze wątpliwości i wspierał podczas transakcji. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i cierpliwość nam poświęconą.
Data wystawienia opinii: 21.11.2015

Sprzedający: Jakub z Łostowic
Współpraca była bezproblemowa. Bardzo rzetelna firma, agenci zawsze pomocni i przygotowani. Nawet w przypadku trudności nie musiałem się zastanawiać czy wszystko się ułoży. Jestem na tak !
Data wystawienia opinii: 21.11.2015

Sprzedający: Agnieszka z Chełmu
Opiekował się nami jeden z bardziej doświadczonych agentów, świetnie przygotowany do wszystkich spotkań i bardzo kompetentny człowiek. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Piotra za bardzo owocną współpracę.
Data wystawienia opinii: 21.11.2015
Sprzedający: Teresa z Chełmu
Nie przypuszczałam, że z taką łatwością sprzedacie moje mieszkanie. Miesiąc intensywnej współpracy i po sprawie. Chciałabym pochwalić Pana Darka, który pilnował mojej transakcji i do końca wykazał się profesjonalną postawą. Gratuluję takiego pracownika.
Data wystawienia opinii: 21.11.2015
Sprzedający: Grzegorz z Chełmu
Współpraca z Agencją Partnerzy sprawiła, że zacząłem wierzyć w ludzi. O wszystkim byłem informowany na bieżąco, agent czuwał cały czas nad moją transakcją. Nie musiałem się zamartwiać i denerwować. Polecam gorąco Pana Grzegorza !
Data wystawienia opinii: 14.11.2015
Sprzedający: Brygida z Wrzeszcza
Całość współpracy z Państwem oceniam na wysokim poziomie. Wszystko było dobrze zorganizowane, nie musieliśmy długo czekać na efekty pracy. Byłam spokojna o wszystkie formalności i terminy. Moja agentka zawsze była pod telefonem, to bardzo ułatwiło kontakt. Mam nadzieję na dalszą współpracę.
Data wystawienia opinii: 14.11.2015
Sprzedający: Kristina z Gdańska
Z niejednym pośrednikiem miałam kontakt w trakcie poszukiwań mieszkania, ale Pani Dagna jest bezkonkurencyjna. Profesjonalna, dyspozycyjna, przygotowana, do tego bardzo naturalna, budzi zaufanie i jest naprawdę dobrym doradca. Dziękuje za współprace!
Data wystawienia opinii: 13.11.2015
Sprzedający: Aleksandra z Przymorza
Chciałabym pochwalić Panią Justynę, która pomogła mi sprzedać moje mieszkanie. Zostałam pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem i dobrą energią agentki. Duże podziękowania dla Agencji Partnerzy. Życzę wielu udanych transakcji.
Data wystawienia opinii: 10.11.2015

Sprzedający: Halina z Moreny
W miesiąc udało nam się sprzedać mieszkanie! Nie sądziłam, że takie rzeczy są możliwe. Ale jak widać z Agencją Partnerzy jak najbardziej. Wielkie dzięki dla Pani Eli, która się nami opiekowała.
Data wystawienia opinii: 30.10.2015

Sprzedający: Malwina z Karczemek
Wszystko poszło zgodnie z planem jaki założyłam. Sprzedanie mieszkanie nie należy do najprostszych, a nam udało się to zrobić bez nerwów i kłopotów. Bardzo pomocny okazał się Pan Grzegorz i jego koledzy z zespołu. Życzę więcej takich udanych transakcji
Data wystawienia opinii: 30.10.2015

Sprzedający: Lidia z Rumii
Świetne wrażenie po zakończeniu współpracy z Państwem. Mieszkanie sprzedane w miesiąc, bez żadnych trudności i przeszkód. Fachowa pomoc Pana Krzysztofa okazała się bezcenna przy wszystkich formalnościach. Serdeczne podziękowania dla agenta.
Data wystawienia opinii: 30.10.2015

Sprzedający: Justyna z Gdańska
Współpraca z Agencją Partnerzy była dla mnie samą przyjemnością. Miałam szczęście trafić na pana Adama. Wykazał się on pełnym profesjonalizmem. Jestem wdzięczna za szybkie sprzedanie nieruchomości jak i pomoc w kupnie nowej. Gorąco polecam!
Data wystawienia opinii: 30.10.2015

Sprzedający: Kazimierz z Moreny
Najbardziej w Agencji Partnerzy podobało mi się zaangażowanie agentów. Ich energia i doświadczenie pozwoliły na mój spokojny sen. Tutaj muszę wspomnieć Pana Łukasz, który się nami zajmował. Pełen profesjonalizm.
Data wystawienia opinii: 24.10.2015

Sprzedający: Paweł i Ewa z Przymorza
Za włożony wysiłek w sprzedaż naszego mieszkania wystawiamy Państwu 5 ! Wysoki poziom obsługi klientów, agent był zawsze przygotowany na spotkania, wiedział o czym mowa. Tak powinna wyglądać współpraca z Biurem Nieruchomości.
Data wystawienia opinii: 24.10.2015

Sprzedający: Marta ze Stogów
Pracę z Agencją Partnerzy postrzegam bardzo pozytywnie. Nie napotkałam na większe problemy, których się spodziewałam przy sprzedaży mieszkania. W tym jest też zasługa Pana Adama, który dopilnował wszystkich szczegółów. Spokojnie mogę Państwa polecić.
Data wystawienia opinii: 24.10.2015

Sprzedający: Krzysztof z Żabianki
Współpracowałem z Panem Karolem i jestem naprawdę zadowolony z efektu naszej pracy. Rzetelny i godny zaufania człowiek. Gorąco polecam !
Data wystawienia opinii: 13.10.2015

Sprzedający: Alicja z Gdańska
Jak najbardziej jestem zadowolona z Państwa usług. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką Agencji Partnerzy. Pierwsze swoje mieszkanie sprzedałam z Państwa pomocą a teraz szukam nowego dla siebie. Wszystko przebiegło sprawnie i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Data wystawienia opinii: 13.10.2015

Sprzedający: Witold z Oruni
Solidna firma dbająca o swoich klientów. Jesteśmy na etapie dopełniania formalności, ale jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa o Agencji Partnerzy. Bardzo dobre wrażenie po pracy z naszym agentem Panem Andrzejem.
Data wystawienia opinii: 13.10.2015

Sprzedający: Magda z Moreny
Do tej pory pracuje mi się z Państwem wyśmienicie. Nie doświadczyłam żadnych trudności ani zmartwień z Firmą Partnerzy. Rzetelni agenci, ludzkie podejście do problemów i pozytywna atmosfera na spotkaniach. Cenię sobie takie nastawienie.
Data wystawienia opinii: 09.10.2015

Sprzedający: Rafał ze Starego Miasta
Z mojego punktu widzenia współpraca była bardzo pomyślna. Zawsze przy takich poważnych decyzjach pojawiają się wątpliwości i komplikacje. Z Agencją Partnerzy mogłem spać spokojnie. Bezproblemowy kontakt z agentem i profesjonalna obsługa zaskoczyły mnie najmilej. Szczerze polecam.
Data wystawienia opinii: 09.10.2015


Sprzedający: Hanna z Gdyni
Chciałam bardzo serdecznie podziękować za współpracę zarówno przy sprzedaży, jak i zakupie nieruchomości. Oczywiście, każda firma ma taki wizerunek, jaki prezentuje swoim klientom jego pracownik. W wypadku Pani Marty jest to wizerunek firmy o wysokim poziomie profesjonalizmu i rzetelności. Takt, cierpliwość, dyspozycyjność, odpowiedzialność, fachowa rada i życzliwe sugestie - to wszystko doświadczyłam, współpracując przez wiele miesięcy z Panią Martą. Ze swoich zobowiązań Agentka wywiązała się w sposób wyjątkowo kompetentny. Obie transakcje - zakup jednej nieruchomości i sprzedaż drugiej - były ze sobą ściśle powiązane. Mimo że wszelkie działania i decyzje były dokonywane pod presją czasu, to ich finalizacja jest dla mnie ogromnie satysfakcjonująca. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Data wystawienia opinii: 06.10.2015

Sprzedający: Marta z Gdańska
Chciałam podziękować za transakcję i pochwalić postawę doradcy Pana Adama. Wykazał się niezwykłym taktem i cierpliwością w obliczu dość trudnych klientów. Polecam Pana Adama jako osobę kompetentną i niezwykle zaangażowaną w działania na rzecz zadowolenia obu stron. Pozdrawiam, życząc wielu sukcesów. 
Data wystawienia opinii: 18.09.2015

Sprzedający: Elżbieta z Kolbud
Nie spodziewałam się takiej pomyślnej współpracy z Państwem. Po ostatnim roku prób sprzedaży działki, uznałam, że jest to sprawa beznadziejna. Ale wtedy oddałam sprawę w ręce Pana Michała ..... i po 3 miesiącach działka została sprzedana ! Dziękuję za wysoki profesjonalizm, czas poświęcony mojej sprawie. Najlepsze biuro w Trójmieście!  
Data wystawienia opinii: 16.09.2015

Sprzedający: Julita z Przymorza
Efekt Państwa pracy przerósł moje największe oczekiwania. Nie musiałam długo czekać żeby moje mieszkanie zostało sprzedane. Opieka Pana Krzysztofa zasługuje na medal, zawsze miał dla mnie czas i służył profesjonalną radą. Życzę wszystkim tak udanych doświadczeń z agencjami nieruchomości jakie ja miałam z Partnerami.  
Data wystawienia opinii: 08.09.2015
Sprzedający: Wojciech z Śródmieścia
Jeśli firma sprzedaje mieszkanie w ciągu tygodnia to znaczy, że reprezentuje wysoki poziom. Tak było w moim przypadku. Mimo obaw i stresu związanego z tak poważną decyzją, jaką jest sprzedaż mieszkanie z opieka Agencji Partnerzy wszystko jest pod kontrolą. Mój opiekun, Pan Mariusz, w bardzo fachowy sposób poprowadził moją sprawę. Dziękuję bardzo za współpracę.  
Data wystawienia opinii: 08.09.2015

Sprzedający: Joanna z Przymorza
Od początku do końca współpraca z Państwa Biurem była bardzo owocna. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz same pozytywne spostrzeżenia. Na pewno nie spodziewałam się tak profesjonalnej opieki ze strony Agenta. Pan Krzysztof w 100% spełnił się w tej roli, za co bardzo dziękuję. Biuro godne polecenia.  
Data wystawienia opinii: 08.09.2015
Sprzedający: Joanna z Chełmu
Nie mam żadnego doświadczenia w sprzedaży mieszkań, w związku z tym zwróciłam się do Biura Partnerzy o pomoc. Zajmowała się mną Pani Ania, którą jest bardzo życzliwą i otwartą osobą. Agentka opiekowała się od początku do końca moja sprawą, co bardzo mi się podobało. Zawsze służyła pomocą i fachową radą. Mogę ze spokojnym sumieniem polecać Państwa Firmę.  
Data wystawienia opinii: 25.08.2015Sprzedający: Radosław z Zakoniczyna
Pozytywnie wspominam współpracę z Biurem Partnerzy. Nie mam żadnych zastrzeżeń do działań agenta, który się opiekował sprzedażą mojego mieszkania. Zawsze mogłem się z Nim skontaktować i liczyć na jego fachową wiedzę. Widać, że klient jest dla Państwa priorytetowy i dbacie o niego należcie.  
Data wystawienia opinii: 25.08.2015
Sprzedający: Anna z Przymorza
Nie byłam przekonana do współpracy z biurami nieruchomości, ale zmieniłam zdanie po kontakcie z Państwem. Do sprzedaży mojego mieszkania przekonała mnie agentka Pani Justyna. W 100 % Jej zaufałam i nie żałuję. W zaledwie miesiąc znalazł się chętny kupiec i z Państwa pomocą sprzedałam swoje mieszkanie. Ogromne podziękowania dla Pani Justyny za pomoc i duże zaangażowanie.  
Data wystawienia opinii: 25.08.2015Sprzedający: Marcin z Egiertowa
Jestem naprawdę zadowolony z przebiegu współpracy. Mogę spokojnie polecać Biuro Nieruchomości Partnerzy. Zawsze mogłem się skontaktować z agentem i liczyć na jego pomoc. Bardzo profesjonalna obsługa, nie mam nic do zarzucenia.  
Data wystawienia opinii: 21.08.2015

Sprzedający: Leszek z Żukowa
Państwa pomoc w sprzedaży mojego domu była nieoceniona. Pan Sebastian dopilnował wszystkich szczegółów i pomyślnie doprowadził nas aż do sfinalizowania transakcji. Widać, że Państwa firma ma silną pozycję na rynku, przełożyło się to na sporą liczbę zainteresowanych naszych nieruchomością. Jestem w pełni zadowolony z usług.  
Data wystawienia opinii: 21.08.2015Sprzedający: Kamil z Moreny
Dzięki Państwa działaniom udało mi się sprzedać mieszkanie w ciągu dwóch tygodni. Uważam to za duży sukces. Nastawiłem się na długie poszukiwania kupców i wiele formalności, ale z Państwa Biurem wszystko poszło gładko. Naprawdę dziękuję za pomoc. W szczególności zasługuje na podziękowania agentka, Pani Iza. Bardzo otwarta i profesjonalna osoba jeśli chodzi o współpracę.  
Data wystawienia opinii: 13.08.2015Sprzedający: Marianna z Żabianki
Jestem pod dużym wrażeniem Państwa metod pracy. Bardzo profesjonalna obsługa, dobrze wyszkoleni agenci znający się na rzeczy i konkretni. Cieszę się, że zdecydowałam się na Państwa Biuro, bo nie sądzę żeby ktoś inny był w stanie sprzedać mieszkanie w trzy tygodnie. Serdeczne podziękowania dla Pana Artura i pana Rafała, którzy czuwali nade mną.  
  Data wystawienia opinii: 7.08.2015
Sprzedający: Marzena z Przymorza
Nie mam żadnych zastrzeżeń do działań Państwa Firmy. Jestem szczęśliwa, że udało się sprzedać moje mieszkanie w tak krótkim czasie. Obawiałam się, że będziemy długo szukać kupców i napotkamy sporo trudności, ale pod opieką Biura Partnerzy takie rzeczy się nie zdarzają. Pan Sebastian, nasz agent, zapewnił nam komfortową opiekę, mogłam się z nim zawsze skontaktować i liczyć na jego doświadczenie. Współpraca z Państwem to sama przyjemność.  
                                                                               Data wystawienia opinii: 07.08.2015Sprzedający: Andrzej z Rumi
Po współpracy z Firmą Partnerzy mam bardzo pozytywne odczucia. Zgłosiłem się do Państwa z prośbą o pomoc w sprzedaży domu w Rumi i nie przypuszczałem, że w tak szybkim tempie dojdzie do transakcji. Z agentką, Panią Martą, miałem bardzo dobry kontakt i to dzięki jej zaangażowaniu udało się znaleźć kupca. Muszę pochwalić Jej pozytywną energię i profesjonalizm. Poza tym gorąco polecam skorzystanie z usług Biura!  
Data wystawienia opinii: 7.08.2015
Sprzedający: Aleksandra z Śródmieścia
Nie spodziewałam się tak miłej i kompetentnej obsługi w Państwa biurze. Zawsze mogłam się skontaktować z agentką, Panią Joanną, i liczyć na jej pomoc. Podziwiam elastyczność i profesjonalizm Pani Asi. Naprawdę serdecznie dziękuję za pomoc.  
Data wystawienia opinii: 1.08.2015


Sprzedający: Stanisław z Zaspy
Wasza firma zajmowała się sprzedażą mojego mieszkania i w ciągu zaledwie miesiąca doszło do transakcji. Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczony takim tempem pracy. Bez żadnych problemów udało się znaleźć kupców. Agent, Pan Piotr, który się mną opiekował podszedł bardzo profesjonalnie do naszych działań. Gorąco polecam firmę Partnerzy Nieruchomości.  
Data wystawienia opinii: 1.08.2015

Sprzedający: Krystyna z Wrzeszcza
Muszę pochwalić współpracę z Partnerami za dotrzymywanie słowa i niezwykłą kompetencję. Z agentem mogłam skontaktować się o każdej porze, zawsze służył pomocą. Należą się ogromne podziękowania dla Pana Piotra. Jestem naprawdę zadowolona z Państwa usług i śmiało mogę je polecać znajomym.  
Data wystawienia opinii: 31.07.2015

Sprzedający: Beata z Śródmieścia
Nasza współpraca była bardzo krótka, ale niezwykle owocna. W ciągu tygodnia, wspólnymi siłami, udało nam się sprzedać moje mieszkanie. Nie spodziewałam się tak szybkiego obrotu spraw. Państwa firma bardzo rzetelnie podeszła do mojej prośby, zresztą podziękowania należą się również Pani Sandrze, mojej opiekunce. Życzę firmie samych sukcesów i podobnych, błyskawicznych transakacji.  
Data wystawienia opinii: 31.07.2015
Sprzedający: Wiktoria z Oliwy
Chciałabym serdecznie podziękować za bardzo profesjonalną obsługę i skuteczne działania Państwa firmy. Szczególne podziękowania składam Panu Michałowi za jego zaangażowanie i operatywność. Jest fantastycznym ekspertem, był ze mną w stałym kontakcie i wywiązał się z umowy. Nie miałam żadnych problemów podczas współpracy z Państwem.  
Data wystawienia opinii: 31.07.2015
Sprzedający: Marek z Żabianki
Partnerów polecili mi znajomi, którzy też sprzedali mieszkanie za Państwa pośrednictwem. Nie mam żadnego powodu by narzekać na współpracę. Nie musiałem czekać nawet miesiąca żeby moja nieruchomość zainteresowała kupujących. Cała transakcja, pod okiem Pani Dagmary, była błyskawiczna. 
Data wystawienia opinii: 30.07.2015
Sprzedający: Monika z Nowego Portu
Bardzo udana współpraca z Państwa firmą. Jestem szczególnie zadowolona, ponieważ moje mieszkanie zostało sprzedane w bardzo krótkim czasie. To głównie zasługa sprawnej i profesjonalnej obsługi. Agent Pan Łukasz zawsze był dostępny i służył pomocą.  
Data wystawienia opinii: 30.07.2015

Sprzedający: Bogumiła z Oruni
Bardzo się cieszę, że skorzystałam z Państwa usług. Za namową znajomych, którzy już wcześniej korzystali z Państwa doradztwa postanowiłam zgłosić się do biura Partnerzy. W ciągu zaledwie miesiąca udało nam się sprzedać nasze mieszkanie. Czuwał nad nami Pan Łukasz, z którego opieki jesteśmy również zadowoleni.  
Data wystawienia opinii: 25.07.2015

Sprzedający: Ewa z Jasienia
Transakcja przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami na profesjonalnym poziomie. Chciałabym też podziękować za współpracę przedstawicielowi Waszego Biura, który dołożył wszelkich starań w pozyskaniu potencjalnych Klientów zainteresowanych naszym mieszkaniem. Jeszcze raz dziękuję za pozytywne przeprowadzenie transakcji.  
Data wystawienia opinii: 25.07.2015Sprzedający: Beata z Przeróbki
Byłam pod opieką agentki Pani Eli i chciałabym jej podziękować za profesjonalną obsługę. Moje mieszkanie zostało sprzedane w miarę krótkim czasie bez większych problemów. Cała współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a ja nie musiałam się martwić o szczegóły.  
Data wystawienia opinii: 25.07.2015Sprzedający: Jarosław z Chełmu
Szczerze przyznam, że jestem bardzo zadowolony z Państwa usług. Nie było większych problemów ze sprzedaniem mojego mieszkania. Pan Michał, który zajmował się moją ofertą, był bardzo pomocy i zawsze dostępny. Mogę spokojnie polecać Państwa firmę.  
Data wystawienia opinii: 25.07.2015

Sprzedający: Michał z Moreny
Szukając w internecie firm zajmujących się nieruchomościami natrafiłam na Państwa działalność. Muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolony. W ciągu miesiąca moje mieszkanie zostało bez problemu sprzedane.  
Data wystawienia opinii: 24.07.2015


Sprzedający: Aneta z Pruszcza
Współpraca z Państwa biurem przebiegała pomyślnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Joanny i jej zaangażowania w sprzedaż. W krótkim czasie udało się sprzedać moje mieszkanie.  
Data wystawienia opinii: 17.07.2015


Sprzedający: Maria z Wrzeszcza
Bardzo profesjonalna obsługa agentki p.Dagmary, bezproblemowa współpraca. Mieliśmy stały kontakt z agentką i w bardzo krótkim czasie dokonaliśmy trzech transakcji z pomocą Państwa Biura. Polecamy gorąco wszystkim poszukującym i sprzedającym.  
Data wystawienia opinii: 14.07.2015Sprzedający: Ewa i Wiesław z Chełmu
Jesteście znani na rynku, a oprócz tego często przejeżdżamy obok waszego biura, więc postanowiliśmy nawiązać współpracę. Pani Iza bardzo fajna, elstyczna - nie musieliśmy zwalniać się z pracy, aby umówić się na spotkanie, opórcz tego zawsze była na czas. Przyprowadziliście też kilku Klientów zainteresowanych kupnem, także współpraca dobrze się układała. 
Data wystawienia opinii: 07.07.2015


Sprzedający: Stanisława z Wrzeszcza
We współpracy z firmą PARTNERZY Nieruchomości podobało mi się wszystko, ale najbardziej szybkość działania i świetna współpraca z Agentem Panem Andrzejem. Dziękuję za udaną współpracę.
Data wystawienia opinii: 18.06.2015
Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Justyna z Zaspy
Chciałabym wyrazić podziękowanie i słowa uznania dla Pana Karola z biura PRTNERZY Nieruchomości, dzięki któremu udało się w ekspresowym tempie sprzedać mieszkanie i tym samym zamknąć trudną dla mnie sprawę osobistą. Dzięki jego inicjatywie i zaangażowaniu udało się sfinalizować skomplikowaną transakcję z korzyścią dla wszystkich stron. Sprawa była nietypowa i wieloaspektowa, wymagająca wiedzy prawniczej i znajomości procedur postępowania z zajęciami komorniczymi. Dzięki wiedzy i motywacji Pana Karola udało się rozwiązać wszystkie problemy i obecnie mieszkanie ma już nowych zadowolonych właścicieli. Zatem jeszcze raz dziękuję i gratuluję takiego pracownika.                                                                                                                                                                         Data wystawienia opinii: 29.05.2015   


Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Joanna z Gdyni
O firmie PARTNERZY dowiedziałam się z Internetu, przeczytałam pozytywne opinie o Panu Mateuszu i  tylko z nim chciałam współpracować. Pan Mateusz to rewelacyjny Agent. Jeżeli chodzi o samą współpracę z biurem to podobały mi się przede wszystkim szybkość działania i fachowa obsługa.
Data wystawienia opinii: 28.05.2015

Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Agnieszka z Oruni
We współpracy z PARTNERZY Nieruchomości podobał mi się przede wszystkim bardzo dobry kontakt z Państwa Agentem. Pan Michał to prawdziwy fachowiec, na każde pytanie otrzymywaliśmy wyczerpującą odpowiedź i co najważniejsze bardzo szybko sprzedaliśmy mieszkanie. 
Data wystawienia opinii: 28.05.2015Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Anna z Zaspy
Muszę przyznać, że są Państwo bardzo znanym biurem nieruchomości. Wypatrzyłam sobie mieszkanie, które mieli Państwo w swojej ofercie, interesowała mnie zamiana. Jeżeli chodzi o agenta z Panem Karolem miałam bardzo dobry kontakt, odpowiadał na wszystkie moje pytanie i był zawsze pod telefonem. Na pewno będę polecać biuro PARTNERZY, co już nawet uczyniłam.
Data wystawienia opinii: 27.05.2015
Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Katarzyna ze Śródmieścia
PARTNERZY to bardzo znane biuro nieruchomości. Skontaktowaliście się ze mną w sprawie sprzedaży mojego mieszkania, ale gdyby nie to i tak wybrałabym Wasze biuro. Jeżeli chodzi o współpracę wszystko mi się podobało. Szybko znaleźliście chętnych na zakup mieszkania, a współpraca z agentem bardzo dobrze się układała, także wszystko w jak najlepszym porządku.
Data wystawienia opinii: 15.05.2015
Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Maciej z Żabianki
Chciałem bardzo podziękować za współpracę z Państwa biurem. Miałem dość spore wymagania, co do sprzedaży mieszkania, ale Pan Karol z maniakalnym uporem sprostał im wszystkim. Bardzo duża ilość klientów i to konkretnie zainteresowanych daną nieruchomością. Elastyczność, co do czasu prezentacji, pomoc, fachowa rada to bez wątpienia jedne z wielu atutów Pana Karola. Życzę Państwa firmie jak najwięcej takich agentów, gdyż to oni stanowią o wizerunku biura nieruchomości na rynku.
Data wystawienia opinii: 07.05.2015Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Piotr z Karczemek Kiełpińskich
Dużo klientów przychodziło oglądać mieszkanie więc widać wasze zaangażowanie. Bardzo szybko po wystawieniu mieszkania znaleźli się kupcy. Pan Piotr był bardzo pomocny w całej procedurze, pomógł również w negocjowaniu ceny. Moja siostra także korzystała z waszych usług i to od niej dowiedziałem się o waszym biurze.
Data wystawienia opinii: 24.04.2015
Mieszkanie sprzedane w 12 dniSprzedający: Krystyna z Wrzeszcza
Życzliwość, profesjonalne podejście i skuteczność działania to cechy, które podobały mi się we współpracy z wami. O firmie dowiedziałam się od znajomych.
Data wystawienia opinii: 24.04.2015

Mieszkanie sprzedane w 77 dniSprzedający: Wanda z Oliwy
Waszą firmę poleciła mi koleżanka, która skorzystała już z waszych usług. Jestem świeżo po podpisaniu aktu i wszystko jest w porządku. Ale w przyszłości jeśli będzie taka potrzeba na pewno znowu zdecuję się na współpracę. Wcześniej moje mieszkanie było dość długo na rynku jednak bezskutecznie. Po waszej skutecznej i fachowej pomocy sprzedało się ekspresowo!
Data wystawienia opinii: 24.04.2015


Mieszkanie sprzedane w 77 dniSprzedający: Gabriel z Wrzeszcza
Mam do sprzedania kolejne mieszkanie i chciałbym znowu współpracować z Panią Marzeną. Najbardziej spodobało mi się profesjonalne podejście agentki.
Data wystawienia opinii: 24.04.2015

Mieszkanie sprzedane w 77 dniSprzedająca: Małgorzata z Moreny
Kluczem do sukcesu była agentka - Pani Sandra. Sprawiła ona, że ze sprzedażą mieszkania nie było żadnych problemów. Ponadto wciąż jestem pod dobrą opieką Pani Sandry.
Data wystawienia opinii: 24.04.2015

Mieszkanie sprzedane w 77 dniSprzedająca: Krystyna z Przymorza
Wszystko odbyło się bardzo bardzo dobrze, byłam bardzo zadowolona, szczegolnie z Agenta, wyjatkowy czlowiek, pomógł w wielu sprawach, o których sama bym nie miała pojęcia.
Data wystawienia opinii: 05.03.2015


Mieszkanie sprzedane w 62 dniKupujący: Damian z Moreny
Znalazłem mieszkanie w Internecie, nie to które kupiłem, ale tak nawiązał się pierwszy kontakt i pierwsza prezentacja, a kolejne mieszkania wyszukiwał nam agent - Pan Mariusz. Na pewno będę się jeszcze do niego odzywał. Podobała mi się kompletna obsługa Klienta - czyli tak jak powinno być.
Data wystawienia opinii: 13.02.2015
Mieszkanie sprzedane w 8 dni
Sprzedająca: Janina ze Wgórza Św. Maksymiliana
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Mateuszowi za pomoc w sprzedaży nieruchomości. Pan Mateusz jest miły uczynny i można powiedzieć doskonały w tym co robi życzymy mu samych sukcesów..
Data wystawienia opinii: 13.02.2015

Mieszkanie sprzedane w 52 dniSprzedająca: Bożena z Orunii
Do Partnerów trafiłam przez przypadek, interesowało mnie mieszkanie, ale inne i zadzwoniłam. Interesowała mnie zamiana ale w sumie sprzedałam i kupiłam. Współprace oceniam pozytywnie, na pewno nie mogłam narzekać, agent to bardzo miły młody chłopak - Pan Mateusz bardzo sympatyczny człowiek. Sprawa została załatwiona i dograna.
Data wystawienia opinii: 06.02.2015
Mieszkanie sprzedane w 15 dniSprzedający: Daniel z Niedźwiednika
Byłem zainteresowany skorzystaniem z usług jakiegoś biura nieruchomości i znalazłem Was przez Internet. Zrobiłem sobie baze 6 najlepszych moim zdaniem biur, później odwiedziłem wszystkie te biura, zrobiłem sobie statystykę biorąc dużo rzeczy pod uwagę i do ostatniego etapu zostały zakwalifikowane 2 biura, Państwa i jeszcze jedno. Wybrałem ostatecznie Państwa biuro. Nie miałem okazji pracować z Wami jakoś długo bo wystawiłem mieszkanie i bardzo szybko zostało ono sprzedane. Pośrednictwo sprzedaży, umawianie z notariuszem, obsługę oceniam wysoko.
                                                                           Data wystawienia opinii: 05.02.2015


mieszkanie sprzedane w 64 dni
Sprzedająca: Inetta z Gdyni
Kontakt z Waszym przedstawicielem był zupełnie nieutrudniony i wiedziałam co się dzieje oraz widziałam zaangazowanie pracownika. Jak będę miała coś jeszcze do sprzedania napewno się do Państwa zgłoszę.
Data wystawienia opinii: 23.01.2015

mieszkanie sprzedane w 67 dni
Sprzedający: Adam z Orunii
Ogólnie wszystko było w porządku, agentka - Pani Asia dobrze się zajęła wszystkim, sprawa poprowadzona od początku do końca, mam pozytywną opinię.
Data wystawienia opinii: 20.01.2015

dom sprzedany w 63 dniKupująca: Aleksandra z Kolbud
Kupiłam ten dom w dużym stopniu dzięki panu Michałowi, bo sama chyba nie dałabym rady psychicznie, nieruchomość miała trudną sytuację prawną, Pan Michał sprawdził się w 100 procentach. Pan notariusz też fantastycznie to wszystko poprowadził, dom był obciążony kwintalami zboża, to bardzo ciekawa sytuacja. Notariusz bardzo fajnie zwrócił uwagę na to żeby wszystko było tak jak trzeba, nie przyszłoby mi do głowy żeby sprawdzać obciążenie kwintalami z 43 roku, także ja jestem z Partnerów zadowolona. Gdyby nie Pan Michał to pewnie nie kupiłabym tego domu, jezdził nawet już tak prywatnie do właścicielki mimo, że wcale nie musial tego dla nas robić.
Data wystawienia opinii: 20.01.2015


Mieszkanie sprzedane w 20 dni
Kupująca: Jadwiga z Oliwy
Bardzo szybko mieszkanie zostało sprzedane, świeże podejście, nie schematyczne tylko dostosowujecie się do klienta. Podobało mi się to, że firma intensywnie działa żeby sprzedać, nie, że tylko wrzucone ogłoszenie i tyle, widziałam zainteresowanie Pani pośrednik - Sandry, współpraca z agentem to najlepsze co było.
Data wystawienia opinii: 20.01.2015Mieszkanie sprzedane w 30 dni
Kupująca: Joanna z Oliwy
Wszystko ok! Pani Sandra rewelacja! No poprostu chyba urodziła się po to żeby sprzedawać mieszkania. Jedno spotkanie podpisanie umowy z panią Sandrą, drugie spotkanie i mieszkanie sprzedane! No coś niesamowitego. Polecam Was każdemu!
Data wystawienia opinii: 17.12.2015
Mieszkanie sprzedane w 14 dni
Kupująca: Martyna z Przymorza
Do PARTNERÓW trafiłam z ogłoszenia w internecie. Podobał mi się łatwy kontakt, szybka reakcja, szybkie załatwianie spraw, bez zbędnej zwłoki. Pomimo małych kłopotów z transakcją wszystko dobrze się skończyło, zgłoszę się ponownie w razie gdybym szukała mieszkania.
Data wystawienia opinii: 17.12.2014
Mieszkanie sprzedane w 51 dni
Sprzedający: Dorota z Chełmu
Wszystko na tak! Pan Piotr jak najbardziej w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko pozytywnie.
Data wystawienia opinii: 17.12.2014


mieszkanie sprzedane w 43 dniSprzedający: Krzysztof z Wrzeszcza
Firma jest dość znana na rynku. Podobała mi się współpraca z Panem Mariuszem, wszystko było szybko i po mojej myśli, w sobotę podpisaliśmy umowę a w poniedziałek już były ogłoszenia. Transakcja błyskawiczna po 2 tygodniach już miałem umowę przedwstępną, w innych biurach znikoma liczba chętnych a u was przez 2 tygodnie kilkanaście osób oglądało mieszkanie.
Data wystawienia opinii: 09.12.2014Mieszkanie sprzedane w 35 dni
Sprzedający: Barbara z Gdyni
Kuzynka kiedyś współpracowała z Partnerami i poleciała firmę. Cenię sobie i szybkość i jakość. Nie spodziewałam się, że w 3,5 tygodnia uda się sprzedać mieszkanie.
Data wystawienia opinii: 09.12.2014
Mieszkanie sprzedane w 3 dni
Sprzedający: Krzysztof z Zakoniczyna
Oczekiwałem profesjonalizmu, przypilnowania i czuwania nad wszystkim i tak właśnie było. Nawet trochę wydziwiałem z umowami ale agencja podeszła do wszystkiego elastycznie i dostosowała się do oczekiwań.
Data wystawienia opinii: 02.12.2014mieszkanie sprzedane w 7 dni
Sprzedający: Joanna z Moreny
Doceniam profesjonalizm, szybkość i dostępność agenta. Jestem umówiona na następne spotkanie w sprawie sprzedaży mieszkania.
Data wystawienia opinii: 02.12.2014

Mieszkanie sprzedane w 17 dni
Sprzedający: Janusz z Siedlc
Wszystko było w porządku, nie było żadnych problemów, pracowity człowiek z Pana Kacpra :)
Data wystawienia opinii: 01.12.2014


Mieszkanie sprzedane w 11 dniSprzedający: Karolina z Przymorza
Do biura trafiłam z polecenia, podobało mi się że wszystko zostało szybko załatwione oraz dobra współpraca z Panią Iwoną.
Data wystawienia opinii: 01.12.2014

Kupujący: Anna z Przymorza
Jestem klientką która ma chyba najlepszą opinię na wasz temat! Pani Iwona jest wspaniała, podpisuję się pod tym obiema rękami, jest świetnym fachowcem, należą jej się wszelkie podwyżki, jest cudownym człowiekiem, umówiłyśmy się na kawę żeby mogła zobaczyć jak teraz wygląda mieszkanie które mi sprzedała. Myślę, że jeszcze przyjdę do niej z kwiatami, mogę nawet powiedzieć, że się zaprzyjaźniłyśmy! Nie wiem jak wygląda u Was reszta biura, ale dla mnie całym biurem jest Pani Iwona!
Data wystawienia opinii: 01.12.2014


Sprzedane w 54 dniSprzedający: Andrzej z Zaspy
Z 18 biur z którymi miałem mailowe umowy najlepiej mi się z Wami współpracowało i najwięcej oglądających było od Was. Dobrze oceniam też pracę agentki - Pani Sandry, wszystko było super profesjonalnie.
Data wystawienia opinii: 27.11.2014


Kupujący: Andrzej z Zaspy
Wszystko co najlepsze mogę powiedzieć o Pani Marcie, agentka na pewno na plus, Pani Marta skupiła się na znalezieniu kilku ofert które faktycznie mnie interesowały. Jestem bardzo zadowolony.
Data wystawienia opinii: 01.12.2014


sprzedane w 55 dni
Kupujący: Paweł z Kiełpinka
Firmę znalazłem poprzez ogłoszenie w internecie, procedura zakupu przebiegła bez zastrzeżeń, wszystko było tak jak być powinno, współpracę a agentem - Panem Piotrem oceniam bardzo dobrze. . 
Data wystawienia opinii: 27.11.2014

Mieszkanie sprzedane w 6 dniSprzedająca: Marcin z Pruszcza Gdańskiego
Agent - Pan Michał sam zgłosił się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania. Ja strasznie sceptycznie podchodzę do pośredników ale agent bardzo mi się podobał, był konkretny, znalazł kupca i nawet nie było mi szkoda płacić tej prowizji. Będę miał mieszkanie do wynajęcia pod koniec stycznia to pewnie jeszcze podejmiemy współpracę. 
Data wystawienia opinii: 24.11.2014Mieszkanie sprzedane w 1 dzień
Sprzedająca: Jadwiga z Wrzeszcza 
Firmę sama znalazłam w Internecie. Transakcję przeprowadził Pan Kacper - bardzo miły człowiek wszystkim się profesjonalnie zajął. Niedługo będę znowu sprzedawała mieszkanie więc na pewno się do Państwa ponownie zgłoszę. Gorące pozdrowienia dla Pana Kacpra :)
Data wystawienia opinii: 24.11.2014
Dom sprzedany w 292 dniKupująca: Magdalena z Osowej 
Zgłosiła się do mnie Państwa pracownica bo sprzedawałam dom. Wszystko było przejrzyście prowadzone - i sprzedaż mojego domu, i kupno drugiego, miałam wgląd do tabeli z zainteresowanymi, nie zostawiono mnie tak bez żadnych danych. Obsługiwała mnie bardzo miła agentka - Pani Sandra.
Data wystawienia opinii: 19.11.2014
Mieszkanie sprzedane w 186 dni Kupująca: Małgorzata z Oruni 
Poszukiwałam nieruchomości na własną rękę i zadzwoniłam bo interesowało mnie konkretnie mieszkanie. Pani Marzena zapytała mnie co jeszcze mnie interesuje i wspólnie oglądałyśmy mieszkania, od tego się zaczęło. Nie mogliśmy sprzedać też swojego mieszkania, po jakimś czasie Pani Marzena zadzwoniła spytała, czy już sprzedaliśmy i pomogła nam sprzedać, a potem także kupić. Było wszystko bardzo sprawnie, byliśmy wtedy też w innym biurze gdzie w ogóle nic się nie działo, byliśmy bardzo zadowoleni bo od Państwa klienci przychodzili oglądać nasze mieszkanie. Wszystko było tak jak się umawialiśmy, zawsze były dotrzymywane terminy i cala procedura. Już teraz mieszkamy i jest wszystko w porządku, też już Państwa dalej polecaliśmy znajomym.
Data wystawienia opinii: 19.11.2014

Sprzedająca: Sylwia z Oruni 
Bardzo dziękuję za współpracę, oceniam ją pozytywnie, wszystko mi się podobało.
Data wystawienia opinii: 19.11.2014


Mieszkanie sprzedane w 16 dni
Kupująca: Krzysztof z Wrzeszcza 
W innych biurach wielkiego odzewu nie było, a od momentu kiedy zamieścili Państwo ogłoszenie w internecie koło 10 osób przyszło, więc w przeciągu 2 tyg. to zostało sprzedane, Musze pochwalić - Pan Mariusz jest ok, bardzo dobrze się z nim współpracowało.   
Data wystawienia opinii: 10.09.2014

sprzedane w71 dniKupująca: Jadwiga z Przymorza 
Moje córki znalazły Państwa w Internecie, zgłosiłam co chcę kupić, agent - Pan Michał odezwał się do mnie z propozycją z której byłam zadowolona. Zawsze wszystko wyjaśnił i był kontaktowy, jestem bardzo zadowolona, naprawdę super obsługa.   
Data wystawienia opinii: 10.09.2014
Mieszkanie wynajęte w 67 dni
Wynajmujący: Karolina z Wrzeszcza 
W internecie widziałam banery i postanowiłam się zgłosić, wykonaliście bardzo profesjonalne zdjecia i szybko udało się wynająć mieszkanie.
Data wystawienia opinii: 10.09.2014

Mieszkanie sprzedane w 2 dni
Kupujący: Wioletta ze Śródmieścia 
Do agencji trafiłam przez znajomego, powiedział, że Pan Mariusz nam na pewno dobrze i szybko sprawę załatwi i faktycznie mieszkanie udało się w ciągu 2 dni sprzedać. Pan Mariusz był bardzo kompetentny, polecam go teraz moim znajomym oraz drugiego agenta - Pana Michała.
Data wystawienia opinii: 04.09.2014Mieszkanie sprzedane w 50 dni
Kupujący: Jędrzej z Żabianki 
Jesteśmy zadowoleni, współpracowaliśmy z Panem Mariuszem - bardzo rzetelny pracownik, jak powiedział tak było.
Data wystawienia opinii: 04.09.2014


Mieszkanie sprzedane w 27 dni
Sprzedający: Kinga z Chełmu 
Podobało mi się to, że było dużo prezentacji także coś się działo, wasza firma już moją trzecią ofertę ma. Cieszyłam się, że jest ruch.
Data wystawienia opinii: 04.09.2014


Mieszkanie sprzedane w 96 dniSprzedający: Iwona z Oliwy
Dowiedziałam się o Was z internetu, szukałam firm które zajmują się sprzedażą mieszkań i szukałam takich najczęściej odwiedzanych, najbardziej popularnych. W transakcję praktycznie od początku do końca wprowadził mnie agent - Pan Michał bo ja się właściwie na niczym nie znałam, wszystkim się profesjonalnie zajął, wszystko było ok.
Data wystawienia opinii: 2014-09-04
Mieszkanie sprzedane w 13 dniSprzedający: Paweł z Rębowa
Ktoś od Was zadzwonił z chęcią sprzedaży mojego mieszkania a potem dowiedziałem się, że PARTNERZY to solidna firma i z nimi można :) Pomimo małych problemów agent - Kacper wszystkim się zajął i było bardzo dobrze. Na pewno będę polecał Waszą firmę.
Data wystawienia opinii: 2014-09-04

Kupująca: Grażyna z Wrzeszcza
Mieszkam we Wrzeszczu to Was znalazłam. Wszystko poszło dobrze, jetem zadowolona.Mieszkanie sprzedane w 36 dni
Kupująca: Dorota z Chełmu
Przechodziłam często koło Was i zostawiłam namiary, że szukam mieszkania. Szybko i konkretnie - wszystko zajęło jeden dzień.
Data wystawienia opinii: 13.08.2014


Mieszkanie sprzedane w 40 dni
Kupująca: Barbara z Moreny
Przeczytałam o Was w internecie i później jeszcze znajoma która ma agencje w Gdyni też mi Was poleciła. Kiedyś współpracowała z Państwem. Wszystko przebiegało tak jak tego chciałam. Współpraca z agentem - Panem Mariuszem też okej.
Data wystawienia opinii: 12.08.2014
mieszkanie sprzedane w 63 dni
Kupujący: Łukasz z Chełmu
Sam Was znalazłem w internecie. Podobał mi się szybki kontakt i taka mila obsługa, w zasadzie taki profesjonalizm, współpraca z Panem Mateuszem była bardzo owocna.
Data wystawienia opinii: 31.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 29 dniSprzedający: Łukasz z Chełmu
Najbardziej podobało mi się, ze sprzedaliscie mi mieszkanie :) Wszystko bylo w jak największym porządku, jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo mili pracownicy. W innych firmach umawialiśmy spotkania i nie przychodzili, nawet nie dzwonili.
Data wystawienia opinii: 31.07.2014

Kupujący: Brygida z Chełmu
O agencji dowiedziałam się z internetu, mieszkam w środkowej Polsce, szukałam mieszkań za pomocą stron internetowych i nazwa tak mi zasugerowała by z państwem współpracować, nie było zadnych problemów, wszystkie terminy były utrzymane, Pan Mariusz bardzo miły i kontaktowy, oglądanie mieszkań tez było ok, wszystko sprawnie doprowadzone do końca.
Data wystawienia opinii: 31.07.2014


Mieszkanie sprzedane w 84 dni
Sprzedający: Piotr ze Starego Miasta
Profesjonalizm! W porównaniu z innymi firmami jesteście wyżej. Jesteśmy zadowolenie z obsługi przez Panią Dagmarę. Mogłaby być prowizja niższa ale było okej.
Data wystawienia opinii: 18.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 13 dni
Sprzedający: Andrzej z Wrzeszcza
Firmę znam jeszcze z początków 2000 roku. Z Panią Dagmarą zrobiliśmy wiele biznesów razem. To ona zawiera ze mną umowy przez wasze biuro i z nią zawsze współpracuję.
Data wystawienia opinii: 18.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 86 dni
Kupująca: Katarzyna z Wrzeszcza
To co proponował mi agent było podstawą do oglądania każdej nieruchomości. Był cierpliwy bo ja jestem dość wymagająca i marudna. Pozdrowienia dla Pana Piotra :)
Data wystawienia opinii: 09.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 127 dni
Sprzedający: Ewa z Oliwy
Bardzo podobała mi się współpraca, szczególnie podobała mi się sytuacja kiedy zgubiłam klucze do tego mieszkania a Pani Marzena uratowała mnie z opresji, była na tyle miła, że o północy przywiozła Wasze klucze, wielki szacunek i podziękowania.
Data wystawienia opinii: 09.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 121 dniSprzedający: Marek z Ujeściska
Daliśmy ogłoszenie w Internecie i Państwo się zgłosili. Szybko sprzedaliśmy mieszkanie. Podobała mi się bardzo profesjonalna obsługa przez Panią Olę, wszystko było ok.
Data wystawienia opinii: 09.07.2014

Kupujący: Maciej z Ujeściska
Miła i sympatyczna transakcja :)
Data wystawienia opinii: 09.07.2014Mieszkanie sprzedane w 5 dni
Sprzedający: Marcin z Przymorza
Partnerzy są tak długo na rynku, że już po prostu nie pamiętam skąd o Was wiem :) Pan Michał to bardzo profesjonalny agent, właściwe podejście, zawodowiec.
Data wystawienia opinii: 09.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 230 dni
Sprzedający: Iwona z Chełmu
Byliście skuteczni po tym jak podpisałam Gwarancję Sprzedaży Nieruchomości. Po podpisaniu umowy faktycznie wszystko poszło szybko i sprawnie.
Data wystawienia opinii: 09.07.2014

Mieszkanie sprzedane w 336 dni
Kupujący: Justyna z Zaspy
Agencję znalazłam przez Internet szukajac ofert mieszkań natrafilam na ofertę Partnerów, co prawda Pan Mariusz znalazł dla mnie inna ale też z Państwa biura. Wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie.
Data wystawienia opinii: 27.06.2014

Mieszkanie sprzedane w 234 dni
Sprzedający: Katarzyna z Moreny
Bardzo była mi pomocna Pani Marzena. Obsługa profesjonalna muszę pochwalić. Wszystko było dopięte.
Data wystawienia opinii: 25.06.2014


Mieszkanie sprzedane w 154 dniSprzedający: Kordian ze Śródmieścia
Bardzo mi się podobał ten młody człowiek, który ze mną współpracował - Pan Mateusz - był bardzo operatywny. Jak wrócę z Kołobrzegu to będę potrzebował pomocy przy sprzedaży działek nad morzem.
Data wystawienia opinii: 12.06.2014

Kupujący: Izabela z centrum Gdańska
Z Partnerami współpracuję już 14 lat. Podczas transakcji wszystko było ok. Najbardziej podobała mi się czujność. Agent był zorientowany w temacie. Teraz już druga transakcja i mam nadzieje na trzecią.
Data wystawienia opinii: 25.06.2014


sprzedane w 28 dni
Kupujący: Sylwester z Jasienia
Podobało mi się profesjonalne podejście Pani Marzeny, zawsze była dostępna pod telefonem, na każde pytanie odpowiadała nawet jeśli się powtarzało. Na pewno będę ją polecał.
Data wystawienia opinii: 12.06.2014

Mieszkanie sprzedane w 8 dniSprzedający: Sławomir z Siedlc
O firmie dowiedziałem się w rozmowie ze znajomym. Podobała mi się przede wszystkim szybkość, bo to wydarzyło się w ciągu tygodnia. Zrobiliśmy zdjęcia i gotowe. Współpraca bardzo mi się podobała a zwłaszcza profesjonalizm agentów, bo to dwóch tam się tym zajmowało. Dalej współpracuję z panią Marzeną, już na 99 procent następne mieszkanie będzie sprzedane. Polecam wszystkim znajomym, teraz będę się w weekend widział z kuzynką to też dam jej numer telefonu do Was. Jestem bardzo zadowolony.
Data wystawienia opinii: 29.05.2014


Mieszkanie sprzedane w 315 dni
Kupujący: Rafał z Łostowic
Partnerów znalazłem w Internecie. Przy transakcji pomagał mi Pan Mateusz. Wszystko mam i jestem zadowolony. 
Data wystawienia opinii: 29.05.2014


Mieszkanie sprzedane w 82 dniSprzedający: Artur z Łostowic
Agencja sama zgłosiła się do mnie z propozycją sprzedaży mojego mieszkania. Współpracę z agentem - Kacprem, oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim kontakt, dobry kontakt. 
Data wystawienia opinii: 24.04.2014

Kupujący: Michał z Łostowic
Wszystko było załatwione szybko i bezproblemowo. Pan Kacper był bardzo pomocny, wszystko było super.
Data wystawienia opinii: 22.05.2014


Mieszkanie wynajęte w 315 dni
Wynajmujący: Henryk z Zaspy
Najbardziej doceniam fachowość pani Marzeny, osoba kontaktowa, z szybkim refleksem, pasuje do branży. Szybko skutecznie ku zadowoleniu.
Data wystawienia opinii: 24.04.2014

Mieszkanie sprzedane w 196 dni
Kupujący: Anna z Niedźwiednika
Nie mam żadnych zastrzeżeń, z biurem współpracowało mi się bardzo dobrze, Panią Marzenę nawet już ją poleciłam trzem innym znajomym.
Data wystawienia opinii: 15.04.2014


Mieszkanie sprzedane w 182 dniSprzedający: Beata z Wrzeszcza
Pani Monika sama zgłosiła się do mnie z chęcią sprzedaży mieszkania. Wszystko poszło ok, pośredniczka była miła i rzetelna.
Data wystawienia opinii: 15.04.2014

Kupujący: Mirosław z Wrzeszcza
Partnerów polecił mi kolega, który kiedyś kupował mieszkanie w Gdańsku. Wszystko było ok, Pani Marzena szybko wszystko załatwiła.
Data wystawienia opinii: 15.04.2014


Mieszkanie sprzedane w 76 dni
Sprzedający: Marek ze Starego Miasta
Miło wspominam przedstawicielkę :) Dobrze mi się układała współpraca z Panią Martą, pozytywna agentka.
Data wystawienia opinii: 14.04.2014


Mieszkanie sprzedane w 388 dni
Kupujący: Marek z Przymorza
Bardzo podobało mi się podejście Pani Dagmary do mojej osoby, wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Data wystawienia opinii: 14.04.2014


Mieszkanie sprzedane w 60 dni
Kupujący: Danuta z Wrzeszcza
Bardzo podobała mi się rzetelność, szybkość i postawa Pana Piotra, wszystko było w porządku
Data wystawienia opinii: 15.04.2014


Mieszkanie sprzedane w 63 dni
Kupujący: Aleksandra z Zakoniczyna
Generalnie wszystko ok. Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pana Michała.
Data wystawienia opinii: 20.03.2014


Mieszkanie sprzedane w 4 dniKupujący: Elżbieta z Siedlec
Bardzo mi się podobało, pani Monika była bardzo miła, serdeczna, w porządku babka.
Data wystawienia opinii: 19.03.2014

Sprzedający: Przemysław z Siedlec
Agent sam zgłosił się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania. Wszystko przebiegało gładko, bez problemu. Ogólnie jestem zadowolony.
Data wystawienia opinii: 19.03.2014Mieszkanie sprzedane w 157 dni
Kupujący: Ewelina z Suchanina
Partnerów poleciła mi koleżanka. Praca z agentem - Panią Moniką układała mi się pozytywnie i szybko. Agent był dyspozycyjny.
Data wystawienia opinii: 19.03.2014


Dom sprzedany w 49 dni
Kupujący: Michał z Wrzeszcza
Znalazłem ogłoszenie w Internecie, transakcja doszła do skutku i to jest dla mnie najważniejsze.
Data wystawienia opinii: 13.03.2014


Mieszkanie sprzedane w 125 dni
Kupujący: Teresa ze Starego Miasta
Wszystko było w porządku. Szybko, nigdy na nic nie czekałam. Oceniam firmę bardzo wysoko.
Data wystawienia opinii: 13.03.2014


Wynajęte w 9 dniWynajmujący: Małgorzata z Moreny
Trafiłam na dobrą agentkę - Marzenę, która była konkretna i dyspozycyjna, dosyć szybko znaleźli się klienci na moje mieszkanie.
Data wystawienia opinii: 13.03.2014

Najemca: Daria z Moreny
Wszystko było w porządku, szybki kontakt, w każdej godzinie, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Data wystawienia opinii: 13.03.2014Mieszkanie wynajęte w 73 dni
Wynajmujący: Alicja z Przymorza
Korzystałem już wielokrotnie z usług Partnerów, kupiliśmy wcześniej z nimi mieszkanie. Z Panem Mariuszem współpracuje mi się bardzo dobrze.
Data wystawienia opinii: 03.03.2014

Mieszkanie wynajęte w 53 dni
Wynajmujący: Teresa z Wrzeszcza
Klika już lat z Państwem współpracuję. Jestem zadowolona z bardzo sympatycznej Pani Marzeny.
Data wystawienia opinii: 03.03.2014


Mieszkanie Gdańsk sprzedane w 30 dni
Kupujący: Katarzyna z Chełmu
Agencję znalazłam w Internecie. Pani Ola mi się bardzo podobała, jest bardzo dobrym i kompetentnym pośrednikiem, będę ją polecała innym.
Data wystawienia opinii: 27.02.2014

Mieszkanie Gdask Suchanino sprzedane w 101 dniKupujący: Małgorzata z Suchanina
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Korzystałam z 3 innych pośredników, jeden z niech okazał się niekompetentny. Dzięki państwa pośrednikowi wybrnęłam ze złej sytuacji. Pan Mariusz był bardzo pomocny, miły. Zaproponował mi dużo ofert i widać było, że słuchał moich oczekiwań. Bardzo mobilny, jestem bardzo zadowolona.
Data wystawienia opinii: 27.02.2014
mieszkanie sprzedane w 60 dni
Sprzedający: Kamila z Ujeściska
Pani Marzena jest bardzo pomocna, nawet w sprawach finalizowania, w każdej sytuacji pomogła, na każde pytanie odpowiedziała. Z państwa firmy przyszło najwięcej klientów, a współpracowaliśmy z wieloma firmami, nie mogę narzekać.
Data wystawienia opinii: 11.02.2014
mieszkanie sprzedane w 16 dni
Sprzedający: Kazimiera z Suchanina
Trafiłam do Was z polecenia znajomego, któremu Pani Marzena sprzedała miesiąc wcześniej mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona i zapraszam Panią Marzenę na kawę do mojego nowego mieszkania
Data wystawienia opinii: 11.02.2014

mieszkanie sprzedane w 95 dni
Sprzedający: Tomasz z Przymorza
Od lat jesteście znani na rynku, jako jedna z trzech firm przyszliście mi do głowy przy sprzedaży mieszkania. Bardzo podobał mi się dobry kontakt i łatwy kontakt z agentem Markiem.
Data wystawienia opinii: 10.02.2014


mieszkanie wynajęte w 5 dni
Wynajmujący: Małgorzata z Moreny
Szukałam i jesteście dość rozreklamowani w internecie. Współpraca układała się bardzo dobrze, Pani Marzena była bardzo w porządku
Data wystawienia opinii: 11.02.2014


Mieszkanie wynajęte w 8 dniWynamjmujący: Hanna z Jelitkowa
Pani Monika sama się do mnie zgłosiła. Bardzo mi się podobało. Pani Monika jest bardzo profesjonalną i pomocną osobą.
Data wystawienia opinii: 04.02.2014

Najemca: Wojciech z Jelitkowa
Bardzo sympatyczna Pani Monika, dobrze mi się z nią współpracowało.
Data wystawienia opinii: 04.02.2014mieszkanie sprzedane w 19 dni
Sprzedający: Grażyna z Suchanina
Mieszkam w Gdańsku, nie jest to moja pierwsza sprzedaż, czytam gazey więc o Was wiem. Agent zobowiązał się do sprzedaży mieszkania i zrobił to szybko.
Data wystawienia opinii: 04.02.2014


Mieszkanie sprzedane w 41 dniSprzedający: Marek Zakoniczyn
Doradca finansowy polecił mi Was. Podobała mi się przede wszystkim szybkość sprzedaży.
Data wystawienia opinii: 04.02.2014

Kupujący: Grażyna Zakoniczyn
Pan Roman powiedział mi prawdę, nie kłamał. nie zawiodłam się, spełnił moje oczekiwania. Pozytywnie się rozczarowałam. Pan Rajski sam proponuje pomoc, zbiera wszystkie potrzebne mi informacje.
Data wystawienia opinii: 07.02.2014mieszkanie sprzedane w 76 dni
Sprzedający: Agata z Suchanina
Agent - Pan Michał do mnie zadzwonił i zaproponował współpracę. Myślę, że wszystko zostało dobrze przeprowadzone. Jako jedyni przyprowadziliście klienta, który kupił moje mieszkanie.
Data wystawienia opinii: 07.02.2014

Kupujący: Jan z Jasienia
O Państwa firmie dowiedzieliśmy się z Internetu. Moja żona Was wyszperała :) Bardzo podobała mi się współpraca z Panem Mariuszem. Przesympatyczny człowiek! Raz-raz i wszystko było załatwione!
Data wystawienia opinii: 07.02.2014Mieszkanie Gdańsk Jasień sprzedane w 77 dniSprzedający: Jarek z Jasienia
Firma "Partnerzy" jest znaną, solidną firmą. Na rynku już od wielu lat. Nie musiałem szukać żadnej innej firmy, bo po prostu wiedziałem, że wy jesteście. Konkretny pośrednik (Pan Mariusz). Wszystko bardzo sprawnie poszło.
Data wystawienia opinii: 07.02.2014

Kupujący: Jan z Jasienia
O Państwa firmie dowiedzieliśmy się z Internetu. Moja żona Was wyszperała :) Bardzo podobała mi się współpraca z Panem Mariuszem. Przesympatyczny człowiek! Raz-raz i wszystko było załatwione!
Data wystawienia opinii: 07.02.2014


Mieszkanie sprzedane w 285 dni
Sprzedający: Krzysztof z Dolnego Miasta
Bardzo dobra współpraca. Komunikacja z agentem (Panią Sandrą) też bardzo na plus.
Data wystawienia opinii: 07.02.2014


mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz sprzedane w 6 dni
Sprzedający: Ksawery z Wrzeszcza
Bardzo dobra współpraca. Często przychodziły do mnie osoby zainteresowane kupnem mojego mieszkania. Spotkania były dobrze zorganizowane i zawsze dochodziły do skutku. Pani Marta była bardzo zaangażowana.
Data wystawienia opinii: 07.02.2014

mieszkanie gdańsk Morena sprzedane w 56 dni
Kupujący: Beata z Moreny
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Moim opiekunem był Pan Marek. Zawsze był do mojej dyspozycji, na każde moje ewentualne zapytania prędko odpowiadał. Generalnie bardzo pozytywnie.
Data wystawienia opinii: 07.02.2014

Sprzedający: Andrzej z Przymorza
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014

Kupujący: Izabela z Przymorza
Dagmara bardzo dobrze się wywiązywała ze swoich obowiązków. Wszelkie moje oczekiwania zostały spełnione, nie było żadnego ale.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014


Sprzedający: Urszula z Przymorza
Sądzę, że super pracujecie. Sandra była cudowna, fajna dziewczyna. Pan kupujący jak pierwszy raz wszedł do mieszkania to już nie chciał wyjść z niego. Tak mu się spodobało.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014Sprzedający: Wiesław z Żabianki
Pan Mariusz jest w porządku, nie mogę na niego narzekać. Jest kontaktowy, o wszystkim mnie informuje. Jak czegoś potrzebuję to odpowiada na moje potrzeby i pytania. Obecnie współpracujemy w sprawie domu który chcę kupić.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014Sprzedający: Zbigniew z Chełmu
Dobrze mi się współpracowało z Panią Marzeną, bardzo kontaktowa i sympatyczna osoba. Jestem zadowolony.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014

Mieszkanie Gdańsk Zaspa
Kupujący: Paweł z Zaspy
Dobra współpraca z agentem Karolem. Wszystko poprawnie. Super mi się mieszka.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014mieszkanie sprzedane w 142 dniSprzedający: Wojciech z Siedlc
Wszystko było jasne, oczywiste i proste. Nie mam żadnych uwag, jestem zadowolony. Pani Marzena parę lat temu pomogła sprzedać mieszkanie moim znajomym, dzięki temu do niej trafiłem. Wszystko poszło bardzo dobrze. Jeśli będę chciał coś kupić to będę wiedział do kogoś wrócić.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014

Mieszkanie w Sopocie wynajęte w 110 dni
Wynajmujący:Ewa z Sopotu
Pan Mateusz jest bezproblemowym człowiekiem. Każdy był dla mnie miły. Agent przyprowadził najemców, nie mam żadnych uwag. Widać że Partnerzy są jak dobra drużyna piłkarska - dobry trener, dobry zespół, dobra gra!
Data wystawienia opinii: 30.01.2014

Mieszkanie Sopot sprzedane w 186 dniSprzedający: Felicja z Sopotu Dolnego
Wszystko jest w porządku, mieszkam już w nowym mieszkaniu 3 miesiące. Jest to świeeeetne mieszkanko. Miałam wcześniej za duże mieszkanie, a teraz mam bardzo ładne komfortowe mieszkanie w wieżowcu i bardzo, bardzo mi się podoba. Jest cieplutko i o nic nie muszę się troszczyć. Podobało mi się, że dużo osób przychodziło oglądać moje mieszkanie. Pani Monika oraz Pan Mateusz byli bardzo profesjonalni i sympatyczni. Zawsze byli punktualni. Dzwonili przed przyjazdem sporo wcześniej i nigdy na próżno na nich nie czekałam.
Data wystawienia opinii: 29.01.2014

Kupujący: John
Everything was ok. I enjoyed cooperation with your agents.
Data wystawienia opinii: 30.01.2014Mieszkanie Gdańsk Morena sprzedane w 100 dniKupujący: Małgorzata z Moreny
Bardzo, bardzo, bardzo podobała mi się współpraca z Panią Sandrą. Niesamowicie miła osoba. Wciąż mam jej numer w telefonie, a to chyba o czymś już świadczy, prawda? :) Jak tylko czegoś jeszcze będziemy potrzebować, to na pewno skontaktuję się z Panią Sandrą. Wszystkie nasze zapytania były rozwiązywane przez Panią Sandrę bardzo pozytywnie i efektywnie.
Data wystawienia opinii: 28.01.2014
Mieszkanie Gdańsk morena sprzedane w 134 dni
Sprzedający: Marek z Moreny
Firmę polecił mi znajomy. Sympatyczna atmosfera i dobra współpraca z agentem Markiem Jantą, wszystko było w porządku.
Data wystawienia opinii: 28.01.2014Gdańsk Orunia sprzedane w 44 dniSprzedający: Teresa z Orunii
Pani Monika sama zgłosiła się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania, transakcja przebiegła pozytywnie.
Data wystawienia opinii: 23.01.2014

Kupujący: Oliwia z Orunii
Duży profesjonalizm podczas przeprowadzania transakcji. Pani Dagmara jest niezwykle sympatyczną osobą.
Data wystawienia opinii: 23.01.2014
Mieszkanie sprzedane w 25 dniKupujący: Marek z Przymorza
Sprawa była prosta, Marek to konkretny człowiek, szybko załatwiona transakcja. Najlepsi patnerzy przy transakcji tego typu, konkretnie i na temat.
Data wystawienia opinii: 23.01.2014

Sprzedający: Jadwiga z Moreny
Wszystko w porządku, obecnie jesteście lepsi od konkurencji. Niebawem się z Państwem skontaktuję w sprawie sprzedaży działki.
Data wystawienia opinii: 28.01.2014Mieszkanie Gdańsk Dolne Miasto sprzedane w 26 dni
Sprzedający: Izabela z Dolnego Miasta
Jestem bardzo zadowolona, gdyż za pośrednictwem Partnerów udało mi się zarówno sprzedać mieszkanie jak i w bardzo krótkim czasie kupić następne.
Data wystawienia opinii: 14.01.2014

Mieszkanie Gdańsk sprzedane w 91 dniKupujący: Józef z Wrzeszcza
Agencję znalazłam w Internecie. Współpracowałam z Panią Dagmarą - doceniam przede wszystkim punktualność.
Data wystawienia opinii: 14.01.2014
Sprzedający:Krzysztof z Siedlec
Najbardziej podobała mi się ilość generowanych odwiedzin. Mieszkanie było pokazywane naprawdę dużej liczbie osób. Współpracowałem z panią Dagmarą Gierak. Bardzo profesjonalna i godna polecenia osoba.
Data wystawienia opinii: 28.01.2014
Mieszkanie wynajęte w 101 dni
Sprzedający: Helena z Przymorza
Dobrze współpracowało mi się z młodymi ludźmi - Mateuszem i Anetą z firmy. Partnerzy to mobilna i zaradną ekipa, której zawsze będę gotowa udzielić kredytu zaufania. Podobało mi się, że starali się dbać o klienta i wkładali dużo energii w wyszukiwanie nowych klientów.
Data wystawienia opinii: 11.12.2013

Kupujący: Aneta z Przymorza
Pasowało mi bardzo to, że mieszkania mogłam oglądać w dogodnych godzinach, nawet poza godzinami pracy. Agentka w porządku.
Data wystawienia opinii: 30.01.2013

Mieszkanie Gdańsk morena sprzedane w 19 dni
Sprzedający: Józef z Moreny
Pani Dagmara z którą współpracowałem jest bardzo profesjonalną babką. Umie doradzić i przeprowadzać sprawne transakcje, dobry kontakt, szybkie załatwienie sprawy i możliwość negocjacji ceny.
Data wystawienia opinii: 11.12.2013

Kupujący:Jakub z Moreny
Rewelacja! Szukałem mieszkań nie tylko w partnerach. Z Panią Dagmarą współpracowało mi się świetnie, nie zawracała mi głowy zbędnymi nie interesującymi mnie ofertami. Dagmara pomogła, wytłumaczyła, pokazała. Super!
Data wystawienia opinii: 30.01.2014
Mieszkanie Gdańsk Siedlce sprzedane w 142 dni
Kupujący: Małgorzata z Siedlec
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem. Praca Partnerów była bez zastrzeżeń i w przyszłości z pewnością jeszcze skorzystamy z ich usług. Agent prowadzący - Mateusz
Data wystawienia opinii: 11.12.2013

Gdanskzabianka
Sprzedający: Elżbieta z Niedźwiednika
Jestem stałą klientką Partnerów jeszcze sprzed czasów fuzji. Współpracowałam z Mateuszem - transakcja była dopięta na ostatni guzik.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013

Mieszkanie Gdańsk MorenaSprzedający: Elżbieta z Niedźwiednika
Agenci bardzo się starali, nie mam zastrzeżeń co do przebiegu transakcji.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013

Kupujący: Krystyna z Moreny
Pani Aleksandra wykazała się wysokim profesjonalizmem i sprawnością działania. Zawsze miała czas i znała odpowiedź na każde pytanie. Transakcja przebiegłą sprawnie.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013


Sprzedający: Agnieszka ze Śródmieścia
Transakcja odbyła się szybko, sprawnie i bez żadnych niejasności. Bardzo dobrze współpracowało nam się z Karolem, który wykazał się nie tylko dobrym usposobieniem i fachowością, ale też sprawnym utrzymywaniem kontaktu.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013

Kupujący: Aleksandra
Sprawność działania agenta i samego biura zrobiła na mnie duże wrażenie. Marek wykazał się rzetelnością i fachowym podejściem do transakcji. Nawet gdybym chciała, nie była bym w stanie znaleźć niczego, co nie podobałoby się mi w naszej pracy :)
Data wystawienia opinii: 29.11.2013


mieszkanie Gdańsk Chełm sprzedane w 70 dni
Sprzedający: Justyna z Chełmu
Agent - Ania sama zgłosiła się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania. Operacja została zakończona sukcesem. Zarówno współpraca z agentami jak i transakcja przebiegły pozytywnie.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013

Mieszkanie w Gdańsku Matarni sprzedane w 24 dni
Sprzedający: Danuta z Matarni
Transakcja była szybka i sprawna. Obie agentki - Aneta i Sandra, bardzo się starały. Mogę powiedzieć, że są to osoby kompetentne, energiczne i zdecydowanie pasujące do swego zawodu.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013

Mieszkanie wynajęte w 1 dzień
Wynajmujący: Marek z Przymorza
Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Pan Karol wykazał się sprawnym działaniem, dobrym usposobieniem i wysoką kulturą osobistą.Będę kontaktował się z Karolem, w celu nawiązania dalszej współpracy
Data wystawienia opinii: 29.11.2013
Mieszkanie Gdańsk sprzedane w 377 dniSprzedający: Agnieszka z Wrzeszca
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem. Prezentacje które organizowaliśmy z wypadały bardzo fajnie, szczególnie w porównbaniu z innymi biurami. Również współpraca z Panem Mariuszem,  który finalizował transakcję wypadła bardzo dobrze. Do końca roku skontaktuję się z biurem ponieważ teraz szukam mieszkania.
Data wystawienia opinii: 29.11.2013Mieszkanie Gdańsk Zaspa sprzedane w 3 dni
Sprzedający: Krystyna z Zaspy
Transakcja przebiegła fajnie, szybko i sprawnie. Podobała nam się również przyjazna obsługa.
Data wystawienia opinii: 27.11.2013

Dom Żukowo wynajęty w 41 dni
Wynajmujący: Lucjan z Żukowa
Pani Sandra jak się wzięła za sprawę, to konkretnie. To dobry agent i odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Cała transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
Data wystawienia opinii: 27.11.2013

Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz sprzedane w 77 dni
Kupujący: Krzysztof z Wrzeszcza
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dobrej promocji mieszkania i dużej ilości prezentacji. Podobał nam się również profesjonalizm agentów, ich rzeczowość i umiejętność szybkiego wyjaśniania niejasności.
Data wystawienia opinii: 25.11.2013

Miszkanie Gdańsk Wrzeszcz sprzedane w 108 dni
Kupujący: Justyna z Wrzeszcza
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i przegiegu transakcji. Podobał mi się dobry dostęp do informacji i gładkie sfinalizowanie umowy. Doceniam również fachowość i chęć pomocy ze strony Agenta.
Data wystawienia opinii: 25.11.2013

Mieszkanie sprzedane w 59 dni
Kupujący: Agnieszka z Zaspy
Transakcja przebiegła wzorcowo, obie agentki z którymi współpracowałam zadbały o to żeby umowę sfinalizowano szybko i sprawnie.
Data wystawienia opinii: 22.11.2013

sprzedane w 53 dni
Sprzedający: Aneta z Oruni
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agentem. Pobobało mi się szczególnie zaangażowanie i rzeczy tajkie jak to, że agentka kiedy było trzeba dostarczała klientkę na miejsce prezentacji. W porównaniu do innych biur, Partnerzy wypadli bardzo dobrze.
Data wystawienia opinii: 22.11.2013
Mieszkanie Gdńsk sprzedane w 326 dniSprzedający: Witold z Matarni
Transakcja sprawna, agent wykazał się rzetelnością i sprawnym działaniem.
Data wystawienia opinii: 22.11.2013

Kupujący: Marta z Oliwy
Jestem bardzo zadowolona ze sprawnej transakcji i współpracy z agentem. Zarówno z tego, jak przeprowadzona była umowa, jak i z pmocy z kredytem.
Data wystawienia opinii: 22.11.2013Mieszkanie gdańsk wynajęte w 94 dni
Wynajmujący: Anna z Oliwy
Podobało mi się to, że Mateusz był bardzo aktywny i sprawnie szukał kolejnych poszukujących. Jest też bardzo zadowolona z ostatecznych najemców.
Data wystawienia opinii: 22.11.2013


Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko sprzedane w 199 dni
Kupujący: Iwona z Ujeściska
Zarówno przebieg transakcji, jak i współpraca z agentem były bez zastrzeżeń, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem.
Data wystawienia opinii: 13.11.2013


Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik sprzedane w 170 dni
Kupujący: Marcin z Niedźwiednika
Ogłoszenie znalazłem w Internecie. Agent szybko i sprawnie doprowadził do finalizacji transakcji.
Data wystawienia opinii: 08.11.2013


Mieszkanie Gdańsk wynajęte w 60 dni
Wynajmujący: Michał z Wrzeszcza
Jestem zadowolony ze współpracy. Wprawdzie nie mam porównania, ale jestem zadowolony z przebiegu transakcji i pracy agenta.
Data wystawienia opinii: 23.10.2013


Mieszkanie Gdańsk wynajęte w 45 dni
Wynajmujący: Ewa z Sopotu
Podobał mi się sprawny przebieg transakcji, precyzyjna umowa i dobry kontakt z agentem. Doradczyni właściwie dobierała klientów zainteresowanych mieszkaniem. Pozdrowienia dla Pani Marzeny :)
Data wystawienia opinii: 23.10.2013


Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko wynajęte w 6 dniWynajmujący: Ania z Ujeściska
Firmę polecili mi znajomi i nie zawiodłam się - mieszkanie udało się szybko i sprawnie wynająć.
Data wystawienia opinii: 22.10.2013

Najemca: Anna z Ujeściska
Ogłoszenie znalazłam na trojmiasto.pl. Agent szybko i sprawnie wywiązał się ze swoich obowiązków.
Data wystawienia opinii: 23.10.2013
Mieszkanie Gdańsk Orunia sprzedane w 40 dni
Kupujący: Barbara z Oruniii
Agent przygotował bardzo dobrą ofertę mieszkań, która pomogła mi zaznajomić się z rynkiem. Miło wspominam też współpracę z notariuszem.
Data wystawienia opinii: 22.10.2013

Mieszkanie Gdańsk śródmieście sprzedane w 29 dni
Kupujący: Marek ze Śródmieścia
Do agencji trafiłam przez Internet. Podobała mi się agentka, szczególnie sprawny kontakt i szybkie reakcje na wszelkie problemy i zapytania.
Data wystawienia opinii: 21.10.2013

Mieszkanie Gdańsk Przymorze sprzedane w 37 dni
Kupujący: Agnieszka z Przymorza
Do agencji trafiłam przez Internet. Podobała mi się agentka, szczególnie sprawny kontakt i szybkie reakcje na wszelkie problemy i zapytania.
Data wystawienia opinii: 21.10.2013

Mieszkanieopinie Gdańsk Karczemki Kiełpińskie
Kupujący

Agencję znalazłam w Internecie. Transakcja przebiegła sprawnie, kontakt z agentami bardzo dobry. Teraz sprzedaję za ich pośrednictwem dom.
Data wystawienia opinii: 10.09.2013

Mieszkanie Gdańsk Oliwa sprzedane w 123 dniSprzedający: Edward z Oliwy
Współpracę z agentami oceniam pozytywnie. Jestem zadowolony z ich operatywności i sprawnego szukania klientów.
Data wystawienia opinii: 10.09.2013

Kupujący: Michał z Oliwy
Agenci działali szybko i poświęcili dużą uwagę poszczególnym etapom transakcji.
Data wystawienia opinii: 10.10.2013Sprzedane w 13 dniSprzedający: Ewa z Oliwy
Zaradne biuro nieruchomości :)
Data wystawienia opinii: 24.09.2013

Kupujący: Małgorzata z Oliwy
Podobało mi się to, że agent czuwał nad całością transakcji, był obecny u notariusza, przy przekazaniu kluczy i samego mieszkania.
Data wystawienia opinii: 10.10.2013Sprzedane w 30 dni
Sprzedający: Paweł z Moreny
Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością sprzedaży. Pozytywnie oceniam również pracę agenta, który sam zgłosił się do mnie z propozycją sprzedaży mojego mieszkania.
Data wystawienia opinii: 24.09.2013

Wynajęte w 15 dni
Wynajmujący: Dariusz z Wrzeszcza
O firmie dowiedziałem się z Internetu. Transakcja przeprowadzona profesjonalnie i bezproblemowo. Znaczna poprawa jakości usług.
Data wystawienia opinii: 24.09.2013


Mieszkanie sprzedane w 20 dniSprzedający: Magdalena z Moreny 
Agencja zgłosiła się do mnie telefonicznie w sprawie sprzedaży mojego mieszkania. Szybko i skutecznie doprowadzili do transakcji.
Data wystawienia opinii: 11.09.2013

Kupujący:
Nie mam zastrzeżeń co do przebiegu transakcji. Kontakt z firmą był sprawny, a agent dobrze wywiązał się ze swoich obowiązków.
Data wystawienia opinii: 24.09.2013


Sprzedane w 13 dni
Kupujący: Klient z Zaspy
O firmie dowiedziałem się z Internetu. We współpracy z firmą podobało mi się bardzo ludzkie podejście i normalność, której w dzisiejszych czasach często brakuje, wszelkie problemy były szybko rozwiązywane, a Agent stanął na wysokości zadania.
Data wystawienia opinii: 11.09.2013
Sprzedane w 183 dni
Sprzedający: Waldemar z Pruszcza Gdańskiego
Firma sama zgłosiła się do mnie w sprawie sprzedaży mieszkania. Działania podjęte przez firmę oceniam poprawnie. Podczas współpracy podobało mi się, że agent pilnował transakcji od początku do końca.
Data wystawienia opinii: 11.09.2013

Sprzedane w 129 dni
Sprzedający: Elżbieta z Wrzeszcza
Z firmą Partnerzy Nieruchomości współpracuję już od wielu lat. Cenię skuteczność ich działań i kompleksową obsługę klienta.
Data wystawienia opinii: 11.09.2013Sprzedający: Mariusz z Matarni
Agent sam zgłosił się do mnie z chęcią sprzedaży mojego mieszkania i wykazał się dużą aktywnością w poszukiwaniu potencjalnych nabywców.
Data wystawienia opinii: 05.09.2013

Formularz kontaktowy

Live Chat