sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pracy Pana Natana, gdyż nieruchomość została sprzedana w błyskawicznym tempie z satysfakcjonującą ceną ostateczną (umowa przedwstępna zaledwie w kilkanaście dni po podpisaniu umowy o współpracy). Pan Natan był bardzo uprzejmy, fachowy oraz wykazał się dużym zaangażowaniem i proaktywnym podejściem do klienta. Pan Natan jest cennym pracownikiem Państwa Firmy i z pewnością zasługuje na uznanie i wyróżnienie.

Sprzedający: Piotr z Chełmu

24.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo dobry kontakt, podobało mi się to, że agent był zawsze dostępny, kiedy go potrzebowałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do przebiegu transakcji, oczywiście poleciłbym Państwa biuro znajomym.

Sprzedający: Zbigniew z Gdańska

15.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy. Wszystko przebiegło jak najbardziej w porządku. Poleciłam już wasze biuro moim znajomym!

Sprzedający: Renata z Niedźwiednika

12.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pan Paweł to bardzo dobry agent. Jego prace oceniam na 10. Cała transakcja przebiegła idealnie, ciesze się, że trafiłem na Pana Pawła. Jak najbardziej polecam wasze biuro innym klientom!

Sprzedający: Maciej z Żabianki

11.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło w porządku. Kontakt z agentem bezproblemowy, nie mam żadnych zarzutów co do współpracy. Poleciłabym biuro - a nawet już to zrobiłam!

Sprzedający: Katarzyna z Wrzeszcza

08.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem zadowolona ze współpracy z waszym biurem. Jeśli chodzi o kontakt, kompletację dokumentów czy klucze - wszystko przebiegło naprawdę sprawnie.

Sprzedający: Monika z Chełmu

06.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Gorąco polecam Panią Aleksandrę. Wszystko poszło dobrze, szybko i bezproblemowo.

Sprzedający: Marek z Moreny

05.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Przebieg transakcji był bardzo dobry. Podobała mi się najbardziej dyspozycyjność agenta - Pana Kacpra. Oczywiście poleciłbym Państwa biuro innym sprzedającym!

Sprzedający: Andrzej z Wrzeszcza

04.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona! Dobrze oceniam kontakt z agentką, nie było żadnych problemów ze spotkaniami oraz zbieraniem dokumentów. Polecam biuro Partnerzy Nieruchomości!

Sprzedający: Joanna z Przeróbki

29.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Sprzedaż była błyskawiczna, wszystko przebiegło super. Pani Kasia to bardzo miła i ciepła osoba. Trafiła mi się naprawdę wspaniała agentka, która udzielała cennych porad oraz dzieliła się z nami trafnymi uwagami, jeśli chodzi o sprzedaż. Polecam biuro a szczególnie Panią Katarzynę wszystkimi klientom. :)

Sprzedający: Małgorzata z Zaspy

29.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Kontakt super! Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Cieszę się, że trafiłam akurat na tego agenta. Nie miałam żadnego stresu przy sprzedaży nieruchomości. Polecam serdecznie!

Sprzedający: Bożena z Somonina

28.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń, oceniam współpracę bardzo pozytywnie. Podobała mi się dyspozycyjność agenta oraz fakt, że moje mieszkanie zostało sprzedane w tak krótkim czasie. Polecam!

Sprzedający: Marcin z Gdańska

27.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę agenta oceniam na bardzo dobrze, nie mam żadnych uwag do współpracy. Poleciłbym zdecydowanie Państwa biuro, jeśli ktoś z moich znajomych chciałby sprzedać swoją nieruchomość.

Sprzedający: Michał z Ujeściska

25.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bezproblemowo, dobry kontakt z agentem, fajny człowiek. Polecam gorąco!

Sprzedający: Joanna z Chełmu

24.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych negatywnych uwag. Bardzo podobało mi się zaangażowanie i sposób przeprowadzenia całej sprzedaży przez Panią Kasię. Z chęcią będziemy polecać wasze biuro wszystkim znajomym!

Sprzedający: Agnieszka z Gdańska

24.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Opiekunem mojej oferty sprzedaży mieszkania był Pan Arkadiusz. Chciałabym przekazać swoje podziękowania za pracę, jaką wykonał, by doprowadzić do sprzedaży. Oceniam wysoko jego starania, był bardzo zaangażowany, kompetentny, punktualny i słowny. Pomógł mi nie tylko logicznie podejść do oferowanej przeze mnie ceny sprzedaży i urealnić jej wysokość, by znaleźć szybko nabywcę, ale także przygotował moje mieszkanie do pokazu klientom. Nienaganna prezencja i kultura osobista Pana Arka sprawiły, że będę jego osobę polecać znajomym, a może jeszcze i sama za parę miesięcy skorzystam z jego pomocy. Z przyjemnością stwierdzam, że jest pracownikiem wysokiej klasy, przez co ranga firmy Partnerzy, zostaje wyraźnie – w moich oczach- podwyższona. Dziękuję!

Sprzedający: Pola z Ujeściska

24.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Już drugi raz miałem przyjemność współpracować z Panem Grzegorzem. Najpierw kupowałem, teraz sprzedawałem swoje mieszkanie. Obydwie transakcje przebiegły błyskawicznie i bezproblemowo. Agent jest godny polecenia, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Oczywiście bardzo serdecznie poleciłbym wszystkim wasze biuro.

Sprzedający: Krzysztof z Chełmu

23.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko było w porządku, widać, że Pan Piotr ma wiedzę na temat sprzedaży. Agent zdecydowanie godny polecenia!

Sprzedający: Agata z Sopotu

22.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z waszym biurem to rewelacja! Wszystko jasne, sprawne i łatwe przy pomocy Pana Sebastiana. Jest to bardzo sympatyczna osoba, zawsze mogłam liczyć na pomoc telefoniczną. Nie mogę powiedzieć nic złego, jeśli chodzi o współpracę. Cieszę się, że Pan Sebastian potrafił wszystko mi tak wytłumaczyć, abym nie miała żadnych wątpliwości. Poleciłabym biuro Partnerzy Nieruchomości wszystkim moim znajomym!

Sprzedający: Izabela z Chyloni

22.05.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona, jeśli chodzi o kontakt, spotkania oraz kompletację dokumentów. Zabrakłoby mi skali, jeśli chciałabym ocenić pomoc agenta w sprzedaży mieszkania. Polecam serdecznie to biuro wszystkim potencjalnym klientom.

Sprzedający: Bożena z Gdańska

22.05.2018

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.