58 520 75 35
+48 798 568 568

O firmie

Cechuje nas przede wszystkim unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne     podejście do klienta. Mamy  wieloletnie doświadczenie w branży – tworzyliśmy największe agencje nieruchomości, Partnerzy Nieruchomości spółka z o.o. oraz Metrohouse i Partnerzy S.A., a nasz entuzjazm i fachowość sprawiły, że stały się liderami wśród agencji nieruchomości zarówno na Pomorzu, jak i w Polsce. W niezależnych rankingach, prowadzonych przez miesięcznik Nieruchomości C.H. Beck, obie agencje stanowiły czołówkę na liście największych firm zajmujących   się nieruchomościami na Pomorzu oraz w całej Polsce.
 Wiemy, że ludzie od wszystkiego się po prostu nie sprawdzają. Dlatego też dzielimy naszą załogę na dedykowane zespoły obsługi klientów zarówno popytowych, jak i podażowych. Chcemy, abyście poczuli się u nas naprawdę wyjątkowo.
 


Każda transakcja jest u nas ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując z nami swoje nieruchomości zostaniecie objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Tylko w PARTNERZY Nieruchomości maksymalny zakres ubezpieczenia gwarantuje Generali T.U. S.A.
 


Od lat konsekwentnie wyznajemy też zasadę Kup bez Prowizji u nas kupicie mieszkanie, dom czy działkę bezpiecznie i bez prowizji. Najważniejsza jest dla nas maksymalizacja Waszych korzyści i oszczędności.


I nie myślcie sobie, że pracujemy dla Was tylko od poniedziałku do piątku! Nie schodzimy z pokładu od poniedziałku do soboty, od godziny 8.00 do 20.00, a w niedziele nabieramy sił na kolejny intensywny tydzień pracy z Wami.  Czy znacie inną agencję nieruchomości, która w tak elastyczny sposób podchodzi do swoich klientów?


PARTNERZY Nieruchomości to nieograniczone możliwości, czyli oferty wszystkich agencji nieruchomości dostępne w jednym – naszym, biurze. Nie musicie szukać, porównywać, ślęczeć godzinami nad ofertami – my robimy to za Was. Dbamy o Wasz czas i poczucie komfortu.Pomagamy też w przepłynięciu przez Zatokę Formalności. Dla Was jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi do pomocy.

 


Jesteśmy naprawdę wyjątkowi – pozwólcie nam podzielić się pasją i zaangażowaniem!

 

 

 

Live Chat