58 520 75 35
+48 798 568 568

Nasze atuty

Lider wśród Agencji Nieruchomości - Agencja Nieruchomości PARTNERZY sp. z o.o. działa na rynku od 15 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Cechują nas przede wszystkim: profesjonalizm, unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Dzięki tym zaletom tysiące Kontrahentów obdarzyło nas zaufaniem, a my przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji, udowadniając tym samym, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i to właśnie z nami warto współpracować. 

 

Profesjonalny, zdeterminowany i entuzjastyczny zespół PARTNERZY Nieruchomości to czterdziestu agentów, dobranych w trzy silne zespoły: Wilki Morskie, Rekiny i Orły, którzy codziennie, z zaangażowaniem i pasją obsługują naszych Klientów i znajdują dla nich najlepsze rozwiązania. Nasz sukces to także zasługa kilkunastoosobowego działu wsparcia: specjalistów od marketingu, rzeczoznawców, fotografów, sekretariatu i innych, którzy z oddaniem wspierają wszystkie transakcje. Wiemy, że tylko razem i wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć sukces, dlatego każdego dnia stawiamy  sobie nowe cele i wyzwania - są one na wyciągnięcie ręki! 
 


Obsługa Klienta na najwyższym poziomie - jednym z kluczowych elementów, który zadecydował o sukcesie naszej firmy jest najwyższy standard obsługi Klienta. Aby sprostać Waszym wymaganiom zatrudniamy najlepszych Agentów Nieruchomości. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, a dzięki zaangażowaniu i energii, jakie wkładają w swoją pracę stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy. 
 


100% Bezpieczeństwa - na każdym kroku dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego każda transakcja jest ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując z nami swoje nieruchomości zostaniecie objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Tylko w PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o. maksymalny zakres ubezpieczenia gwarantuje Generali T.U. S.A.

 
0% Prowizji - u nas kupicie mieszkanie, dom czy działkę nie tylko bezpiecznie, ale i bez prowizji!
Zależy nam na maksymalizacji Waszych korzyści i oszczędności, dlatego od lat konsekwentnie wyznajemy zasadę Kup bez Prowizji.Elastyczne godziny pracy - nie myślcie sobie, że pracujemy dla Was tylko od poniedziałku do piątku! Nie schodzimy z pokładu od poniedziałku do soboty, od godziny 8.00 do 20.00, a w niedziele nabieramy sił na kolejny intensywny tydzień pracy z Wami. Czy znacie inną agencję nieruchomości, która w tak elastyczny sposób podchodzi do swoich Klientów?

 


Dostępność ofert - Dbamy również o Wasz czas i poczucie komfortu, dlatego PARTNERZY nieruchomości to nieograniczone możliwości, czyli oferty wszystkich agencji nieruchomości dostępne w jednym – naszym, biurze! Nie musicie już szukać, porównywać i ślęczeć godzinami nad ofertami – my robimy to za Was.Pomoc w dopełnieniu formalności -
na każdym etapie pomagamy również w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dla Was jesteśmy zawsze do dyspozycji, gotowi do pomocy.

 
Jesteśmy naprawdę wyjątkowi – pozwólcie nam podzielić się z Wami naszą pasją i zaangażowaniem! Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Formularz kontaktowy

Live Chat