58 520 75 35
+48 798 568 568

Historie naszych Agentów

 

Chciałbyś zostać Agentem nieruchomości i dołączyć do naszego zespołu? Koniecznie przeczytaj historie naszych Agentów. Niech staną się dla Ciebie inspiracją i zachętą do podjęcia nowych wyzwań zawodowych!

 szampanJak wiele osób z naszej firmy nie pochodzisz z Trójmiasta. Dlaczego zdecydowałeś się przyjechać do Gdańska?

Pochodzę z małej miejscowości Kwidzyn. Do Gdańska przyjechałem kilka lat temu. Dlaczego Gdańsk? Przede wszystkim duże miasto, duże perspektywy no i morze (śmiech). więcej...
szampanJak trafiłeś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Żona kazała mi wysłać CV (śmiech), ponieważ uznała, że mam predyspozycje do pracy w handlu. Przesłałem aplikację, przeszedłem pomyślnie rozmowy kwalifikacyjne i zostałem przyjęty. więcej...

szampanOpowiedz proszę czym zajmowałaś się wcześniej zanim zostałaś Doradcą ds. Nieruchomości?

Byłam kierownikiem sieci Solarium (a wcześniej pracownikiem jednego z punktów). Zajmowałam się czterema salonami na terenie Gdańska. Potem zrobiłam sobie przerwę zawodową ze względu na ciążę i urlop macierzyński. Przez dwa kolejne lata prowadziłam salę zabaw dla dzieci. W zakresie usług była również organizacja urodzin oraz wydarzeń okolicznościowych więcej...szampanJak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim trafiłaś do Partnerów?

Przez wiele lat byłam związana z jedną firmą- Media Regionalne. Zajmowałam tam stanowisko dyrektora nadzorując 20- osobowy zespół handlowy. Bardzo lubiłam tą pracę i nie brałam pod uwagę żadnej zmiany.  więcej...

szampanJak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Znałam naszego prezesa jeszcze przed powstaniem firmy - pracowaliśmy razem w kancelarii prawniczej. Kiedy założył firmę, po pewnym czasie postanowiam spróbować sił jako agent. Szło mi na tyle dobrze, że po trzech miesiącach zostałam kierownikiem. więcej...szampanJak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim trafiłaś do agencji PARTNERZY?

Pracowałam w call center w sieci komórkowej. Zajmowałam się sprzedażą abonamentów. Potem rozpoczęła się moja przygoda z gastronomią. Przez rok byłam kelnerką, następnie kierownikiem zmiany. Była to fizycznie ciężka praca, więc zastanawiałam się na zmianą. Jak do nas trafiłaś? Pracę polecił mi Agent tu...  więcej...szampanJak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim trafiłaś do agencji PARTNERZY?

Pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego. Potem byłam specjalistą ds. promocji i Dyrektorem Szkoły Policealnej. Prowadziłam również lekcje z języka angielskiego ze studentami. Z wykształcenia jestem filologiem. Komunikatywnie mówię też po niemiecku, rozpoczęłam także naukę hiszpańskiego. W planach miałam...  więcej...szampanOpowiedz jakie były Twoje marzenia zawodowe?

Opowiedz jakie były Twoje marzenia zawodowe? Po liceum wybrałem studia o specjalizacji Gospodarowanie Nieruchomościami (kierunek: Finanse i Rachunkowość). Od samego początku chciałem być Agentem. Myślę, że w jakiś sposób zaprogramowałem się na to. Jak wyglądała Twoja droga do PARTNERZY Nieruchomości? Pracowałem w sklepie AGD, potem byłem kierownikiem, następnie ajentem sklepu. Trwało to około 6...  więcej...szampanOpowiedz proszę czym zajmowałeś się wcześniej zanim zostałaś Ekspertem ds. nieruchomości?

 Całe życie zawodowe spędziłem w handlu. 8 lat byłem przedstawicielem handlowym w branży FMCG. Miałem tez epizod pracy za granicą. A jak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości? Wysłałem CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Kwestią przypadku była branża nieruchomości. Po prostu chciałem...  więcej...szampanOpowiedz jakie były Twoje marzenia zawodowe?

 Moje marzenia zawodowe zmieniały się wraz z upływem czasu. Od strażaka po gwiazdę koszykówki (śmiech). W sumie to nigdy nie miałem jednego skonkretyzowanego planu. Chciałem, aby czas, który poświęcam na pracę przynosił mi zarówno pieniądze, jak i (albo przede wszystkim) satysfakcję z tego co robię. I póki co mi się to udaje. Jak wyglądała Twoja droga do PARTNERZY Nieruchomości?.....  więcej...szampanCo sprawiło, że wybrałaś pracę u nas?

 Co sprawiło, że wybrałaś pracę u Nas? Wysłałam CV jak każdy (śmiech). Po urlopie macierzyńskim szukałam nowej pracy. Bardzo chciałam wrócić do życia zawodowego. Jak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim trafiłaś do Partnerzy Nieruchomości? Studiowałam budownictwo lądowe, projektowanie. Wiązałam swoją przyszłość zawodową z tym kierunkiemwięcej...szampanCo było impulsem aby zostać Agentem nieruchomości?

Dobre zarobki i prestiż tej pracy. Zawsze podobał mi się wizerunek Agenta- dobrze wyglądającego i dobrze zarabiającego. Już jako młody chłopak wyobrażałem sobie taką pracę. Jak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości? Przez jednego z Agentów. Przyczynił się do tego portal społecznościowy Facebook (grupa praca). Zgłosiłem się do procesu rekrutacji....więcej...szampanOpowiedz jakie były Twoje marzenia zawodowe?

Zawsze chciałam pracować w branży nieruchomości. Brałam pod uwagę studiowanie w kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. W Poznaniu już pracowałam jako Agent Nieruchomości. Dobrze się czułam w tej pracy. Jak wyglądała Twoja droga do PARTNERZY Nieruchomości? Po przeprowadzce do Gdańska ( co zawsze było moim marzeniem) zaczęłam szukać pracy w mojej branży....więcej...szampanDo tej pory byłeś związany z branżą gastronomiczną. Co było impulsem aby zacząć pracę w agencji nieruchomości?

Wypaliłem się zawodowo. Szukałem nowej drogi, nowych wyzwań. Interesowała mnie praca na własny rachunek. Jakie miałeś wyobrażenia o tej pracy? Zakładałem, że będzie gorzej (śmiech). Myślałem, że popyt na mieszkania jest mniejszy. Rzeczywistość okazała się lepsza, tzn.liczba.więcej...szampanCzy poleciłbyś pracę Agenta znajomemu?

Tak, ale osobie, która jest gotowa pracować w handlu. Jest to praca dla osób chcących pracować na wysokich obrotach. Opowiedz proszę czym zajmowałeś się wcześniej zanim zostałaś Agentem? Moje wykształcenie jest związane z naukami ścisłymi- Elektronika i Telekomunikacja. Z wielu przyczyn skłaniałem się do pracy w handlu. Stałem...więcej...szampanMasz już za sobą długie doświadczenia zawodowe. Prowadziłeś też własną działalność. Co było impulsem, aby zacząć pracę w agencji nieruchomości?

Tak, była to działalność handlowo-usługowa. Prowadziłem też niewielką firmę szkoleniową. Miałem też doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w firmie telekomunikacyjnej. Szukałem nowego wyzwania zawodowego. Zawsze brałem to pod uwagę. Inspiracją były.....więcej...szampanOpowiedz o swojej edukacji... 

Z wykształcenia jestem filologiem. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w instytucjach finansowych. Po urodzeniu i wychowaniu dzieci podjęłam decyzję o pracy w nieruchomościach. Jestem agentem w Partnerach już od trzech lat. Co było impulsem aby zostać Agentem nieruchomości? Moje doświadczenie zawodowe było związane z nieruchomościami tylko w mniejszych....więcej...szampanGdybyś nie była agentem, to kim?

Byłabym bibliotekarką. Moje wykształcenie też jest z tym związane. Miałam rozpocząć pracę w szkole. Jeśli nie pracowałabym jako agent, zaszyłabym się w książkach:). Postanowiłam jednak zrobić studia podyplomowe z zakresu nieruchomości, zrobiłam licencję. Po drodze pracowałam jeszcze w firmie ubezpieczeniowej...więcej...szampanDo tej pory byłeś związany z branżą gastronomiczną. Co było impulsem aby zacząć pracę w Agencji Nieruchomości?

Skończyłem szkołę hotelarską. Byłem nakierunkowany na tą dziedzinę. Kiedy postanowiłem zmienić pracę, szukałem zajęcia w obsłudze klienta. Nieruchomości były dla mnie naturalnym wyborem...więcej...
szampanCo sprawiło, że wybrałeś pracę u Nas?

Kolega pracujący w firmie zarekomendował mnie do pracy. Przeszedłem pozytywnie 2-etapowy proces rekrutacji. Bardzo szybko rozpocząłem pracę....więcej...


szampanMasz już za sobą długie doświadczenia zawodowe. Co było impulsem aby zacząć pracę w Agencji Nieruchomości?

Wcześniej pracowałem jako koordynator ds. techniczno- handlowych. Studiowałem na Politechnice Gdańskiej - wydział ETI. Duże zmiany w życiu prywatnym spowodowały, że nadszedł czas na zmiany w życiu zawodowym. Mój kuzyn pracował w agencji nieruchomości - przedstawił mi tę pracę w bardzo..więcej...szampanGdybyś nie była Agentem, to kim?

Ponieważ skończyłam pedagogikę i logopedię chciałam pracować jako logopeda. Swoją droga zawodową wiązałam z tą dziedziną. Pracowałam też jako kierownik zmiany w sklepie spożywczym. Jak wyglądała Twoja droga zawodowa z naszej firmie? Kiedy chciałam zmienić pracę, pomyślałam o nieruchomościach. Byłam klientem firmy, podobał mi się styl pracy..więcej...szampanMasz już za sobą długie doświadczenia zawodowe w innej branży. Co było impulsem, aby zacząć pracę w agencji nieruchomości? 

Pracowałem w banku - zajmowałem się kredytami hipotecznymi. Pracowałem również w dziale windykacji. Kiedy chciałem zmienić drogę zawodową na myśl przyszły mi nieruchomości. Widząc ogłoszenie do agencji PARTNERZY - aplikowałem. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji......więcej...szampanJak trafiłeś do agencji PARTNERZY Nieruchomości? 

To było 6 lat temu - wysłałem CV i Marzena (dyrektorka zespołu) powiedziała, że mam predyspozycje i zatrudniła mnie. Czemu postanowiłeś pracować w branży nieruchomości? Brak monotonności i chęć sprawdzenia siebie na tym rynku - to były główne czynniki, które spowodowały, że postanowiłem tutaj przyjść. Jakie są Twoje wcześniejsze więcej...szampanJak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

 Mój przyjaciel pracował już tutaj i opowiadał o tym jak się pracuje, między innymi o atmosferze, która tutaj panuje. W tym czasie akurat poszukiwałam pracy i bardzo spodobało mi się to, co opowiadał. Poprosilam żeby mnie polecił i tak tutaj trafiłam... Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe? Wcześniej pracowałam jako szef działu HR...więcej...szampanJak trafiłaś do agencji PARTNERZY Nieruchomości? 

W pewnym momencie narodził mi się pomysł żeby wyspecjalizować się w branży nieruchomości. Najpierw trafiłam do firmy konkurencyjnej, ale praca tam wyglądała inaczej niż sobie wyobrażałam więc bardzo szybko zrezygnowałam i zaczęłam rozglądać się za firmą, w której mogłabym się rozwijać i osiągać wyniki - bo według mnie, pracuje się po to, żeby osiągać wyniki...więcej...szampanJak trafiłeś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Przez żonę. Firmę znam od samego początku. Wydaje mi się, że to była kwestia czasu żeby tu trafić. Wcześniej pracowałem w wojsku, czekałem na przejście na pełną emeryturę i wtedy postanowiłem pracować tutaj...więcej...


Live Chat