58 520 75 35
+48 798 568 568

Bezpieczna sprzedaż nieruchomości

Bezpieczna sprzedażOsobom, które chcą sprzedać za naszym pośrednictwem nieruchomość zapewniamy bezpieczeństwo i sprawny przebieg transakcji. Każda umowa zawarta za pośrednictwem naszego biura objęta jest ochroną ubezpieczeniową w firmie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ewidencja klientówAgencja nasza prowadzi dokładną ewidencję Klientów, którzy oglądają Twoją nieruchomość. W razie potrzeby dysponujemy szczegółowymi danymi kontaktowymi Nabywców, takimi jak numer dowodu tożsamości, adres, telefon czy miejsce pracy.

Aby usprawnić przebieg transakcji prowadzonych przez nasze biuro, agenci szczegółowo sprawdzają dokumentację każdej nieruchomości i w razie potrzeby regulują jej stan prawny.


Dodatkową gwarancją sprawnego przebiegu każdej transakcji jest osobisty nadzór licencjonowanego pośrednika nieruchomości.

Dbamy również o to, by transakcji nie skomplikowały kwestie pieniężne. Staramy się poznać zdolność finansową naszych Klientów i w razie potrzeby doradzić im alternatywne metody zdobycia funduszy na zakup.

Formularz kontaktowy

Live Chat