58 520 75 35
+48 798 568 568

Kredyty


Znalezienie odpowiedniego kredytu nie jest sprawą prostą. Na rynku działa bardzo wiele instytucji finansujących potrzeby mieszkaniowe, oferujących kredyty hipoteczne lub zachęcających do zadłużenia się na inny cel.

Potrzeba wiedzy i doświadczenia, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę. Dlatego też oferujemy Wam porównanie propozycji różnych firm i banków, wskazanie zalet i wad poszczególnych produktów oraz pomoc w wyłowieniu najlepszej, najbardziej opłacalnej, a także najbezpieczniejszej z ofert. Jako niezależni Doradcy ds. Nieruchomości, potrafimy dobrać kredyt zarówno do Waszych potrzeb, jak i do danej nieruchomości. Nie zajmujemy się wszystkimi rodzajami kredytów, pożyczek czy lokat – jesteśmy specjalistami wyłącznie od kredytów hipotecznych.Decydując się na wybór kredytu z nami macie pewność:
- obiektywnego wyboru najkorzystniejszej oferty,
- otrzymania najlepszych rynkowych warunków kredytu,
- oraz prostego porównania różnych możliwości finansowania Waszych potrzeb.


Pomoc naszego Doradcy nie kończy się jednak w momencie wypłacenia kredytu. W dowolnym momencie spłacania swojego zobowiązania możesz liczyć na fachową, bezpłatną poradę naszego Doradcy Finansowego.
Proponujemy również idealne rozwiązanie w przypadku zaciągniętego już kredytu we frankach szwajcarskich. Przy obecnym kursie spłata całego kredytu i kupno następnego, większego mieszkania po prostu się nie opłaca.
 


Zmienimy Wasze podejście do kredytów hipotecznych!


Umów się z Doradcą!

Marzysz o własnej nieruchomości, ale nie masz środków na sfinasowanie tego marzenia? Dla nas to nie problem, pomożemy sprawdzić Twoją zdolność kredytową, wyliczmy ratę kredytu, a następnie nasz doradca ds. nieruchomości znajdzie dla Ciebie odpowiednią nieruchomość.

Umów się na spotkanie pisząc na kredyty@partnerzy.pl lub zadzwoń pod numer 58 520 75 35.


Live Chat